ZTK 18/19 Final | Akhisarspor 1-3 Galatasaray | MS | 15 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herşeyden önce sakatlık ve cezalı oyuncu olmaması ibb maçı öncesinde.

Sonrada 18ci Türkiye kupasını müzemize eklemimizi diliyorum.

Gönül isterdi ki lig bittikten sonra oynansın ama bence abartıldığı kadar büyük bir sorun değil. Fizik olarak bir miktar düşersek bile motivasyon olarak kupayı kazanıp Başak maçına çıkmamız durumunda moral durumumuz full'a yakın olacak. Fiziksel olarak zaten çok da güçlü sayılamayacak bir rakiple oynadığımızı da unutmayalım. Moralman momentumu arkamıza almamız çok önemli.

Ha kupayı finalde kaybedersek bu seferde lige de ters etki yapabilir. Bunun olmayacağını farz edip kazanacağımızı varsayarak konuşuyorum.

Gönül isterdi ki lig bittikten sonra oynansın ama bence abartıldığı kadar büyük bir sorun değil. Fizik olarak bir miktar düşersek bile motivasyon olarak kupayı kazanıp Başak maçına çıkmamız durumunda moral durumumuz full'a yakın olacak. Fiziksel olarak zaten çok da güçlü sayılamayacak bir rakiple oynadığımızı da unutmayalım. Moralman momentumu arkamıza almamız çok önemli.

Ha kupayı finalde kaybedersek bu seferde lige de ters etki yapabilir. Bunun olmayacağını farz edip kazanacağımızı varsayarak konuşuyorum.

Genelde Fb'ye olan bir durum bu,çifte kupa yeaaa diye gidip önce kupayı kaybedip,olsun boş beleş kupa nasılsa tenekeydi,geride lig var diyip en sonunda ligi de kaybedip iki kulvarda da babayı alma olayı. :D O yüzden dediğine şiddetle katılıyorum,moralman çok önemli.

Bence konsentrasyonu lige vermek lazim. Bu kupayi almasakta olur. B takimla cikalim. Finala kadar gelmis olsakta kiytirik kupaya degmez. (ironi).

Ya ciddi ciddi yari finale gelmis bir takim icin boyle dusunen vardi.

Perşembe olması kötü. Bence kupanın değerli olması isteniyorsa bir an önce bu saçma uygulama kalkmalı.

Avrupa liglerinde hep Cumartesi günü oynanır kupa finali. TFF'nin ne ligi,ne kupayı önemsediği yok. Marka değeri bu kadar hiç edilmez.

Kupanın değeri bu yüzden düşük. Avrupa'da büyük takımlar baya önem veriyor kupayı. Bizde "oynansın da bitsin", mantığı ile bakılıyor.

Tarihi kesinlikle ötelenmeli hep bizim şampiyonluğumuzu hem Akhisar'ın ligde kalma mücadelesini yıpratır bu tarihte oynanırsa.

Tarihi kesinlikle ötelenmeli hep bizim şampiyonluğumuzu hem Akhisar'ın ligde kalma mücadelesini yıpratır bu tarihte oynanırsa.
Kupayi kazanip Basaksehir'e de küsküyü verince 1 haftada 2 kupa alma ihtimalimiz var. Sadece moral olabilecek bir mac. Ertelenmesine gerek yok bence. Tabi marka degeri acisindan hafta ici lig bitmeden su sekilde kupa finali oynatmak büyük mallik bizim ülkemiz icin.

Üst Alt