ZTK 18/19 Son 16 M:2 | Galatasaray 4-1 Boluspor | MS | 29 Ocak | A2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
umarım

aliyi statta 15dk izlediğimde çok mutlu olmuştum
yarın süre alırsa süper olur
Gençler güzel geliyor. Dediğim gibi top her ayaklarına geldiğinde mutlu oluyorum. Hem onlar hem de biz umarım devamını getiririz bu sürecin ve uzun yıllar, yetişme süreçlerini dahi takip ettiğimiz gençleri izleme fırsatımız olur. :hat:

Gençler güzel geliyor. Dediğim gibi top her ayaklarına geldiğinde mutlu oluyorum. Hem onlar hem de biz umarım devamını getiririz bu sürecin ve uzun yıllar, yetişme süreçlerini dahi takip ettiğimiz gençleri izleme fırsatımız olur. :hat:

inşallah

bu cocuklar kaybolup giderlerse çok üzülürüm
ilk defa zaman ayırıp takip ediyorum altyapıyı hepsi kardeşim gibi oldu :D

inşallah

bu cocuklar kaybolup giderlerse çok üzülürüm
ilk defa zaman ayırıp takip ediyorum altyapıyı hepsi kardeşim gibi oldu :D
GS TV üzerinden takip etmeye çalışıyorum bende. Gelişimlerine de şahit olunca insan ister istemez sahipleniyor hepsini. :D Ama taraftar olarak hepsinden yıldız oyuncu olmasını beklemememiz gerekiyor bence, kimisi rotasyonda kulübeyi güçlendirecek kimisi 11 in değişmezi olacak. Kimisi de Türk futboluna başka takımlarda hizmet edecek. Buna dikkat edip gereksiz baskı oluşturmazsak çoğu iyi yerlere gelecektir diye düşünüyorum. Teknik olarak zaten neredeyse yeteneksiz oyuncumuz yok. İnşallah güzel yerlerde göreceğiz gençlerimizi. :)

Üst Alt