ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşiktaş'ın - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşiktaş'ın

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşi

Tebrikler Beşiktaş. Türkiye kupasında bizle olan farkı kapatmaya başladı Beşiktaş :D 14 e 9 oldu seneye almamız lazım kupayı da ligi de :D

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşi

Bu arada Can Arat´in gercek ismi Jan Aratyan´mis

Beşiktaş'ta, Fernandes'e bir kez daha hayran kaldım. Q7 kadar teknik bir futbolcu nerdeyse. Sezon sonu Valencia'ya geri döner herhalde, buralarda durmaz.

Beşiktaş'ta, Fernandes'e bir kez daha hayran kaldım. Q7 kadar teknik bir futbolcu nerdeyse. Sezon sonu Valencia'ya geri döner herhalde, buralarda durmaz.

Beşiktaş'ın biraz aklı varsa, opsiyonunu kullanır 8.5 milyon euro'yu verir adamı kadroda tutar. Ben de bu gece adama hayran kaldım.

Ula bi de zeytinyağ gibi üste çıkıyor.

1- Opsiyon nedir? önce onun bir anlamını bul.

2- Opsiyon lafta olmasaydı rakkam "MİLYON EURO" diye oraya yazılırdı.

" AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Valencia Kulübü oyuncusu Manuel Fernandes'in kiralanması konusunda kendisi ve kulubü ile, sezon sonunda transfer opsiyonumuz bulunmak kaydıyla, anlaşmaya varılarak, futbolcu 2010-2011 sezon sonuna kadar kiralanmıştır. Anlaşma karşılığında Kulübüne 985.845.Euro, oyuncuya ise sezon sonuna kadar 100.000.Euro ödenecektir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz. "

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliği : https://www.spk.gov.tr/displayfile.aspx?action=displayfile&pageid=553&fn=553.pdf

" Ne kadar bilirsen bil, anlattıkların karşındakinin anlayabildiği kadardır. " Hz. Mevlana

Fernandez gerçekten geldiğinden beri en iyi maçını çıkardı sanırım. Bizim Mustafa Sarp'ın 1.5 sezonda yapmak istediğini, adam 90 dakikada yaptı.

fernandes çok iyiydi ama tüm maçları izleyen biri olarak ilk defa bu kadar iyiydi diyebilirim. biraz kafasına göre takılan futbolcu havası var.

şarkı those were the days bu arada :)

belediyenin iki stoperide çok kötüydü. golü verilmedi.İ.Akın oyundan alınmamalıydı. beşiktaş tüm bu olumsuzluklar içinde kupayı penaltılarla zar zor aldı.

Evinizde çocuklar, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar.Karşılarında Beşiktaşlı futbolcular, ellerinde kupa, birbirleriyle fotoğraf çekiniyorlar, birbirleriyle eğleniyor, şakalaşıyorlar.O fenerli çocuk aklından geçiriyor 'benim de bir kupam olsa, bende Türkiye Kupasını alsam..' diyor. 'Azize bana niye kupa almıyorsun?' diyor,

''Bizde niye yok'' diyor..! :))

Siz bakmayin Fernandes'in bu maç böyle oynadığına. Bütün maçlarını izledim, iyi oynadığı maç bir elin parmaklarını geçmez. Bu maç bile çok tehlikeli yerlerde hareketler yaptı, topu kaybetse direk kalemizdeler. Tek maça bakıp karar vermemek lazım. Bu istikrarıyla en fazla 4 milyon eder.

Fernandes'in istikrarı yok.Orta saha oyuncusunda istikrar olmadıktan sonra istediği kadar yetenek olsun.

Keşke İBB kazansaydı.

Ayrıca bu bjk denen takımdaki baldan biraz Galatasarayda olsa bütün kupalara ambargo koyardı.

Ne kadar şanslılar ya:)

ah o penaltı nasıl direkten döner ya :SS:

çok şanslısın BEŞİKTAŞ !

İstanbul B.B ve Abdullah Avcı'yı tebrik ediyorum. Adamlar bir avuç taraftarıyla finale kadar geldiler. Helal olsun.

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Kupa Beşiktaş'ın

Rüştü'yü en iyi Fenerbahçeliler bilir. :) Avrupa kupalarında yediği 10 golün 5 tanesi hatalıdır. O gitti zaten şubat ayını görmeye başladık Avrupa'da genelde. :) Penaltılar atılmadan önce de şunu yazmıştım, yanıltmadı beni Rüştü... :)

Ayıp gerçekten volkan gibi kaleciniz varsa rüştüye dua edin young boys maçı şubattaydı heralde :)

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Kupa Beşiktaş'ın

rüştü sayesinde kaç şampiyonluk kazandınız insan sevmez ama saygı duyar rüştüyü en iyi febeliler bilse onun sayesinde gelen şampiyonluklar için ona duacı olurlardı .

Rüştü sayesinde 96'da şampiyonluk kazandık sadece, Trabzon maçı efsanedir. Onun dışında Rüştü sayesinde kazandık diyebileceğimiz şampiyonluk yok. Zaten 96 dışında 2001 şampiyonluğumuzda vardı, onu da Rüştü sayesinde kazandığımızı söylemek imkansız. 2004 şampiyonluğunda yoktu, 2005'de çoğu maçta Volkan kaledeydi, 2007'de Serdar ve Volkan'ın ardından 3. kaleciydi. :)

Şöyle bir bakarsak, 95 ile Barcelonaya gittiği 2003 yılına dek geçen 8 sezonda kalede Rüştü vardı, 2 şampiyonluk kazandık. Onun olmadığı 7 sezonda 3 şampiyonluk, 2 tane de son maçta kaçan şampiyonluk var. Bu yıl da şampiyon olursak 8 sezonda 4 şampiyonluk ve 2 son dakikada şampiyonluk olacak.

Yani Rüştü'lü Fenerbahçe'nin, Rüştü'süz Fenerbahçe'den daha başarı olması gibi bir şey söz konusu dahi değil. Avrupa'yı saymadım daha, istersen sayarım...

Ayıp gerçekten volkan gibi kaleciniz varsa rüştüye dua edin young boys maçı şubattaydı heralde :)

Senin için Avrupa'dan da bahsedeyim, Rüştü'nün kalede olduğu dönemde Fenerbahçe'nin şubat ayını görmüşlüğü yok Avrupada.

Üst Alt