ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşiktaş'ın - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşiktaş'ın

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşi

Fernandes gibi b2b bulmamız lazım bizim de

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşi

Beşiktaş'ın Avrupa'ya gitmesi daha iyi oldu. Elin Yunan'ı, Romanyalı'sı Avrupa'ya 4-5 takım verirken biz neredeyse hiç veremiyoruz. İBB gitse de çok birşey yapamazdı zaten.
Ulrayna,Portekiz,Rusya farkı baya açtılar..Bjk'nin bu takımdan yenmesine çok üzülmedim. Gelecek sene ülkeni puanı lazım..Bu gidişle şampiyonda eleme yaparak ŞL ligine gidecek..Ezikler ŞL liginde zaten sürünecek.Yunana takımları her yıl uefa gurblardan çıkıyor.

Penaltılara gidince bjk'nin alacağını zaten biliyordum.Belediyede penaltı atacak adam yoktu..Hasagic var diye biraz ümtilenmişdim.Oda fos çıktı.

Ertem Şener

fernandez kalmayacak valencia 8 buçuk milyon euro istiyor bjk 3 buçuk, 4 milyon diyor bonservisine.fernandez kalmayacak ! guti kalacak

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Kupa Beşiktaş'ın

beşiktaşı kutlarım...

ama dilerim seneye de böyle olur beşiktaş,bu beşiktaştan gerçekten zarar gelmez:D beşiktaş seninle ölmeye geldik beşiktaaaaaş:D:D

Aurelio kazmanin onde gideni. Birde her an Erhan Guven tehlikesi var, tribunde olsa bile.

O Erhan´ın abisi beyin cerrahı,babamın doktor arkadaşı.Antalya ile anlaşmış,sene sonu açıklanacakmış rahatlayabilirsin:)Birde kardeşini bana öyle bir anlatıyorki yani izlemesem:asd:

rüştü sayesinde kaç şampiyonluk kazandınız insan sevmez ama saygı duyar rüştüyü en iyi febeliler bilse onun sayesinde gelen şampiyonluklar için ona duacı olurlardı .

Rüştü sayesinde 96'da şampiyonluk kazandık sadece, Trabzon maçı efsanedir. Onun dışında Rüştü sayesinde kazandık diyebileceğimiz şampiyonluk yok. Zaten 96 dışında 2001 şampiyonluğumuzda vardı, onu da Rüştü sayesinde kazandığımızı söylemek imkansız. 2004 şampiyonluğunda yoktu, 2005'de çoğu maçta Volkan kaledeydi, 2007'de Serdar ve Volkan'ın ardından 3. kaleciydi. :)

Şöyle bir bakarsak, 95 ile Barcelonaya gittiği 2003 yılına dek geçen 8 sezonda kalede Rüştü vardı, 2 şampiyonluk kazandık. Onun olmadığı 7 sezonda 3 şampiyonluk, 2 tane de son maçta kaçan şampiyonluk var. Bu yıl da şampiyon olursak 8 sezonda 4 şampiyonluk ve 2 son dakikada şampiyonluk olacak.

Yani Rüştü'lü Fenerbahçe'nin, Rüştü'süz Fenerbahçe'den daha başarı olması gibi bir şey söz konusu dahi değil. Avrupa'yı saymadım daha, istersen sayarım...

Valla 8.5 Milyon´a cok mu diyor Besiktas? Zor bulurlar Fernandes gibisini. Bende 16 Milyon filan saniyordum. Öyle bisey duymustum zamaninda. Besiktas´in yerinde olsam alirim Fernandes´i.

Valla 8.5 Milyon´a cok mu diyor Besiktas? Zor bulurlar Fernandes gibisini. Bende 16 Milyon filan saniyordum. Öyle bisey duymustum zamaninda. Besiktas´in yerinde olsam alirim Fernandes´i.

8.5m avro çok para.Tamam bu maçta olağanüstü oynadı ama istikrar sorunu var fernandesin.Kafası estiği zaman oynuyo

Taş Gibi Orta Saha İstiyorsan Diri Teknik Çift Yönlü Paraya Kıyıp Alacaksın 8.5 M Euroya Fernendesi Tek Sorunu İstikrar Onuda Sağlar Zamanla

Üst Alt