ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşiktaş'ın - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşiktaş'ın

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Kupa Beşiktaş'ın

Yalnız Abdullah Avcının penaltı seçimleri fiyaskoydu.Cihan ve Metin Depe kim abi.Penaltı atacak kapasitedeler ya.

Orada Tevfik Köse var,Gökhan Süzen var penaltı atacak adamlar.

Harbiden Hep ayni Köseye atladi :D

Rüştü'yü en iyi Fenerbahçeliler bilir. :) Avrupa kupalarında yediği 10 golün 5 tanesi hatalıdır. O gitti zaten şubat ayını görmeye başladık Avrupa'da genelde. :) Penaltılar atılmadan önce de şunu yazmıştım, yanıltmadı beni Rüştü... :)

Rüştü'nün penaltı kurtardığını hatırlamıyorum ben Hırvatistan maçı hariç ki orda da moral bozukluğuyla topa öylesine vurmuştu Hırvatlar, çıkarmak için kaleci olmaya gerek yoktu o topları. Çok kötü vuruşlar yapmazsa belediyeli oyuncular, Rüştü faktörüyle İBB kazanır.

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşi

Fernandesin bonservisi ne kadar beyler?

Yalnız Abdullah Avcının penaltı seçimleri fiyaskoydu.Cihan ve Metin Depe kim abi.Penaltı atacak kapasitedeler ya.

Orada Tevfik Köse var,Gökhan Süzen var penaltı atacak adamlar.

Abdullah Avcinin belirledigini sanmiyorum.. Profesyonel Futbolcu bunlar.. Adam sormustur kim kendine güveniyor arkadaslar diye cikmislardir oraya..

Cihan,Ekrem,Metin gibi cakma futbolculara ben mi attirdim penaltilari? :D Ama gercekten helal olsun sana Abdullah Avci. Bu kazmalarla büyük is yapiyorsun.

Abi o an sen sen atcaksın diye adamın kafasında bişe olmuyorki oyunculara soruyor kendine güvenen atmak isteyen yorgun olmayan kim var diyor gönüllü olanlar kalkıyor zaten atıyor.Birazda şans işi cidden helal olsun hocaya Terim gelmez ise kesinlikle ilk isim olmalı.

Sizin olsun :tiphat:

EDIT; Tebrikler icin tessekur ederim arkadaslar. Umarim seneye birlikte gideriz Avrupaya.

Valla hayır demem. Ersan ile paket halinde alalım
tiphat.gif
.

Cevap: ZTK Final | Beşiktaş (4)2-2(3) İstanbul BB | 11 Mayıs | Maç sonucu | Kupa Beşi

ülke puanı açısından beşiktaşın kupayı kazanması iyi oldu...

Üst Alt