1 Aralık Alkol ve Sigara Zammı Resmileşti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1 Aralık Alkol ve Sigara Zammı Resmileşti!

Yaşasın tam bağımsız sigara kaçakçıları! Ya geçin şu işleri sanki hükümetin derdi sigara tüketimin azalması bunun içinde izledikleri tek politika fiyat arttırımı mı yani? Komik olmayın.

Devlet olsam yasaklarim. Kendimde alkol tüketiyorum baya, ama iyi birsey degil. Tabi yasaklama cözüm olursa yasaklarim. Maalesef yasaklaninca, sadece ilegal aktivitelerin artmasi, ve daha fazla kalitesiz ve tehlikeli malin piyasalara girmesine sebebiyet veriyor...

Alkol orani yüksek alkollerden bahsediyorum... Bira, Sarap, sikinti degil. Bir kadeh sarabimi icmeden yatamam. Bira´yi sevmem, icen kizlardan da nefret ederim.

Sahte rakı üretimi ve bu yüzden ölenler sayısı artar artık iyice..

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Sigaranin satis fiyati 3.5 lira iken biz 10 lira verip alıyoruz.6.5 lirasi tamamamen hhükümetin cebinde

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayatım boyunca hiç sigara ve alkol denemediğim için beni etkilemeyen durum. Zam gelmesi sigara tüketimini azaltmayacak bence keske azaltsa. Milletin dumanını solumaktan bıktım otobüs duraklarında.

Bu zam değil ÖTV artışı yeni yılda yeni zamlar gelmeyeceğini düşünenler yılbaşında görüşürüz. Yalnız zammı öne çektik de iyi uydurmaymış bundan önceki hükümetlerin aklına gelseymiş bayağı iş görürlerdi

Zam öne çekilmiş, yılbaşından sonra da fiyat güncellemesi olur işte.

Sigara da tüketmem alkol de ancak sigara için kötü oldu diyemiyorum. Her ne kadar amaçları sigarayı bıraktırmak olmasa da.

sigaraya gelen her zammi destekliyorum , fakat sigara icip de kurallarin yasakladigi yerlerde icmeyenler yuksek oranda olsaydi desteklemezdim

Üst Alt