1 Aralık Alkol ve Sigara Zammı Resmileşti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1 Aralık Alkol ve Sigara Zammı Resmileşti!

tumblr_mgvbciC2Bl1s1z9qmo1_500.jpg

İktidar partisi kendi fahiş masraflarını örtmek ve kapatmak için halkın sırtına binmeye devam ediyor. Halkın büyük kısmı da buna ses çıkarmıyor. Bu düzen böyle devam eder, yine de hak eden kesim daha çok çeker inşallah.

Hayirli cumalar cünkü hafta sonu ve hafta sonu alkol ve sigara demek.
Lanet olsun evde stokluyordum sigarayi geri avrupaya goturmek icin bunuda yapamiyacam bu sene. Tessekurler Tayyip.

Almam da içmem de hükümetin yaptığı zamlar her zaman halka lüks olmuştur.Ama alkol sigara gibi durumlar için pekte acımıyorum.Hem sağlığa hem bütçeye zarar.Belki bırakanların sayısı artar.

Vay anasini paralara bak, insan icmekten sogur yav.

Bizim burada 0,7l Raki 12-13€. Indirim falan oldu mu bazen 9.99 gibi fiyatlara bile oluyor.

Ha ben raki icmiyorum kac senedir ama o ayri konu :D

Dün indirime gelmiş 70 lik aldım 5 tane 59.50€ verdim yani 234 TL.

Iki tane de JB Whisky aldım 16 Euro ya ikisi indirimden.

Whisky leri stok ediyorum her yaz 20 tane götürüp bira ile takas ediyorum. Soğuk su başında bira iyi gidiyor.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

sigara içmeyip 20 lira olsun diyenler benzin 5 lira olunca zıplayan tiplerin birebir kopyası. o zaman sizinde kullandığınız aldığınız her şey 100 lira olsun. cebiniz delinsin inşallah. içmiyosan yorum yapma .

Merak etmeyin türkiye de en son ölebileceginiz sebeb alkol ve sigaradır. Ondan önce çok şey gelir sizi sigara alkol öldürmez.

Dün indirime gelmiş 70 lik aldım 5 tane 59.50€ verdim yani 234 TL.

Iki tane de JB Whisky aldım 16 Euro ya ikisi indirimden.

Whisky leri stok ediyorum her yaz 20 tane götürüp bira ile takas ediyorum. Soğuk su başında bira iyi gidiyor.

Aynen ya bira iyi gidiyor öyle yerlerde. Hava biraz isinsin su basina gidecegiz arkadaslarla biralar hazir bekliyoruz havanin düzelmesini :D

Bizim burada yakinlarda yok öyle yer, biraz yol yapmak gerek.

sitresten sigarayı baya arttırmıştım fizik tedavi görüyorum diye sıkıntıdan ard arda içiyorum zammın gelmesi kötü oldu

Beğenmeyen tezek içsin. Onu da mı biz söyleyelim?

O değil de, şimdi bu alkol haram ya, bunlardan alınan vergilerle milletin maaşının ödenmesi caiz midir bilemedim.

Üst Alt