#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 528 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda olmadığında puan kaybettiğimiz iddiası yanlış bir iddia idi.O yokken kaybetmemizin sebebi sadece o değil takımın yarısının da eksik olmasıydı.Bugüne gelirsek bugün o olsaydı da kazanacaktık bence.

Dw9KJTqWwAM5ocy.jpg
zaten o nu diyenleri kaale almak mümkün degil

ahah belhanda terimin 1 numaralı adamı diye çıldırıyolar deliriyolar puhahah bi de o yokken de kazanıyoruz moduna girmişler, abi nasıl kazandık şu maça bir bak, bu maç puan kaybetsek inan kimse burada gelip belhanda olsaydı kazanırdık demezdi ama siz karambole aldığımız maçı o olmadan da kazanıyoruza getirdiniz :asd: diğerleri de yoktu: çünkü fener maçında ceza aldılar, konya maçında ceza aldı s*rdar, sakat kralımız sözde belhandanın yerine alınan ama o kadroya dahil olması için sağ açıkta kullanılan 4 milyon avroluk galatasarayın evladı emre sakattı.

FASLI SENCİYİZ, GİTSEN DE KALSAN DA!

" bunu yine taraftar bilmiyor. hocanın satılamaz diye bizzat rapor verdiği birkaç isimden biri olan belhanda, yine yönetim tarafından ani bir operasyonla satılmaya çalışıldı. daha önce ndiaye'de yapıldığı gibi, takımı devre arasında eksik bırakmak ve fatih hocayı sinirlendirmek amaçlandı. hatta pazarlıklar yapılmadan evvel başkan satılık kalemlerine ''belhanda ayrılmak istiyor'' haberleri yaptırdı. ama hoca ve belhanda ndiaye transferindeki hataya düşmediler. hoca belhanda'ya ''menajerine söyle, belhanda takımda kalmak istiyor, yönetim zorla satmak istiyor diye açıklama yapsın'' dedi. bunun üzerine gereken açıklamalar yapıldı ve yönetimin planı suya düştü. hocanın emriyle bu açıklama yapılmamış olsaydı tıpkı ndiaye ve gomis'te olduğu gibi oyuncuyu satıp arkasından ''takıma ihanet etti'' diyeceklerdi. belhanda'nın hocaya sadakati, hocanın zekası buna izin vermedi. "

gMXRE_1535882896_9755.jpg

ÖL DE ÖLELİM KRAL

" bunu yine taraftar bilmiyor. hocanın satılamaz diye bizzat rapor verdiği birkaç isimden biri olan belhanda, yine yönetim tarafından ani bir operasyonla satılmaya çalışıldı. daha önce ndiaye'de yapıldığı gibi, takımı devre arasında eksik bırakmak ve fatih hocayı sinirlendirmek amaçlandı. hatta pazarlıklar yapılmadan evvel başkan satılık kalemlerine ''belhanda ayrılmak istiyor'' haberleri yaptırdı. ama hoca ve belhanda ndiaye transferindeki hataya düşmediler. hoca belhanda'ya ''menajerine söyle, belhanda takımda kalmak istiyor, yönetim zorla satmak istiyor diye açıklama yapsın'' dedi. bunun üzerine gereken açıklamalar yapıldı ve yönetimin planı suya düştü. hocanın emriyle bu açıklama yapılmamış olsaydı tıpkı ndiaye ve gomis'te olduğu gibi oyuncuyu satıp arkasından ''takıma ihanet etti'' diyeceklerdi. belhanda'nın hocaya sadakati, hocanın zekası buna izin vermedi. "

gMXRE_1535882896_9755.jpg

ÖL DE ÖLELİM KRAL

Kim yazmis bunlari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt