#14 Martin Linnes - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Genel bir istikrar sorunu var ama bu maç yağ gibi aktı. Mariano değişiklik istediğinde biraz umutsuzluğa kapılmıştım ama hiç aratmadı Linnes. Helal olsun, çok iyi bir profesyonel.

Senelerce Sabri'ye katlanan taraftarin simdi 1 degil 2 ust seviye sag beki var

Mariano - Linnes

Sakatligi yok umarim. Akhisar'da bize cok ama cok lazim. Bir haber var mi?

Ayrica az cok herkesin dedigi gibi yedek kalmaya kapris yapmayan topcu candir

Linnes gayet iyi bek hücumdada , savunmadada ama stoperde 2 bomba olunca güvenip çok ileri çıkamadı çıktığında 1 asist , 1 tehlikeli pozisyon yaptı hemen

iskandinav ve japon farkı bu işte birde araplara bak.

1) Muslera
2) Mariano
3) Maicon
4) Cavanda
5) Carole
6) Linnes
7) Fernando
8) Belhanda
9) Feghouli
10) Adili
11) Rodrigues
12) Gomis

Cavanda, Carole, Adili gider; Nagatomo, Donk, Denayer kalir.

Orta saha ve forvet alinir. Onun disinda adam satmadan yabanci transferi yapilmaz.

Ayrica Avrupa'da basari devam ederse yabanci siniri falan kalkmaz.

Fb ve Bjk de yabancilari doldurur sampiyonluk hayaliyle cunku.

Cavanda, Carole, Adili gider; Nagatomo, Donk, Denayer kalir.

Orta saha ve forvet alinir. Onun disinda adam satmadan yabanci transferi yapilmaz.

Ayrica Avrupa'da basari devam ederse yabanci siniri falan kalkmaz.

Fb ve Bjk de yabancilari doldurur sampiyonluk hayaliyle cunku.
Üstat ben bunu sürekli yazıyorum heyecanlı gençler için yazdım yoksa linnes kim ki başlığına analiz yazayım sadece geçirmeye gelirim tekrar hürmetler...

Linnes gibi 3 4 tane topçu olsa yedekte kim girse ulan demeyiz , linnes gayet iyi bir oyuncu teknik seviyesi 10 numara olan belhandaya rövaşata gol atar.

Üstat bu adamı bu kadar gömmen üzücü.
Yanlışlıkla ileriye çıktı diye mallıklarını unutacak değiliz üstat...Yabancı sınırı gelecekken sarışın amelelere ihtiyacımız yok gelsin dünya yıldızları sokayım buna da donk a da carole a da cavandaya da yer açsın zibiller...Hürmetler...

Çok abartıyorsun ve çok acımasızsın Linnes konusunda kesinlikle.

Alp Memduh da yazmış zaten bu yüzden.

sent via GSC

sent via GSC
üstat kusura bakma da yedek sağ beke yabancı kontenjanı kullanılmaz seni severim üstat anlaşamadığımız noktalar olsa da at gözlüğü takmıyorsun ama hem at gözlüğü takıp hem de dengim olmadan aşık atmaya kalkanlar olursa edep çerçevesinde cevabını alır ayrıca hani fikir özgürlüğü? Eboue'den Linnes'e düştüysek bunun sorumlusu olan Önder Özen gibi malları yerin dibine sokacağız ki bu salaklar ağızları iki laf yapıyor diye bizim naif galatasaray gençliği tarafından ciddiye alınmasın...Unutanlar hatırlasın Linnes'i bejekeye çakacaklardı ihale bize kaldı komisyonlar iç edildi...Mariano'nun dışkısı olamaz Linnes, yedeği de olamaz çünkü kontenjan yok bize Riberyler Robbenler lazım yedek sağ bek değil...Herkes haddini bilecek hürmetler...

uğur renktaşımı çok severim ama serdar ve linnes konusunda yanıldığını kabullenmiyor Gsc'ye çabuk adapte oldu.
Bilmukabele renktaş ben de seni severim ama sen de bir karar ver hem gel yaz diyorsun hem de beğenmiyorsun ben fedaiyim tetikçi değil elbette farklı düşüneceğiz beni eleştirmeyin benimle istişare yapın varsa argümanınız koyun...İstişare sünettir...Ben diyorum ki Linnes yabancı ve yedek sağ beke ayıracak kontenjanımız yok...

Bunun iki karşı savı olabilir; Ya linnesin marianodan daha kaliteli olduğunu iddia etmek yahut yabancı kontenjanının daha da artacağına inanmak...Bir üçüncü karşıt görüş olamaz ki teknik olarak mümkün değil yani matematiksel olarak izah edemeyiz...Hürmetler...

sent via GSC
üstat kusura bakma da yedek sağ beke yabancı kontenjanı kullanılmaz seni severim üstat anlaşamadığımız noktalar olsa da at gözlüğü takmıyorsun ama hem at gözlüğü takıp hem de dengim olmadan aşık atmaya kalkanlar olursa edep çerçevesinde cevabını alır ayrıca hani fikir özgürlüğü? Eboue'den Linnes'e düştüysek bunun sorumlusu olan Önder Özen gibi malları yerin dibine sokacağız ki bu salaklar ağızları iki laf yapıyor diye bizim naif galatasaray gençliği tarafından ciddiye alınmasın...Unutanlar hatırlasın Linnes'i bejekeye çakacaklardı ihale bize kaldı komisyonlar iç edildi...Mariano'nun dışkısı olamaz Linnes, yedeği de olamaz çünkü kontenjan yok bize Riberyler Robbenler lazım yedek sağ bek değil...Herkes haddini bilecek hürmetler...

Iyi doldur takıma Robbenları Riberyleri Vucinicleri iyice veteran takımı olalım ona 4 buna 5 maaş verelim sonra 1-2 sene oynasınlar yine 30+ adamları dolduralım takıma. Bu mu yani.

Çok acayip yaklaşımlar.

sent via GSC

Bilmukabele renktaş ben de seni severim ama sen de bir karar ver hem gel yaz diyorsun hem de beğenmiyorsun ben fedaiyim tetikçi değil elbette farklı düşüneceğiz beni eleştirmeyin benimle istişare yapın varsa argümanınız koyun...İstişare sünettir...Ben diyorum ki Linnes yabancı ve yedek sağ beke ayıracak kontenjanımız yok...

Bunun iki karşı savı olabilir; Ya linnesin marianodan daha kaliteli olduğunu iddia etmek yahut yabancı kontenjanının daha da artacağına inanmak...Bir üçüncü karşıt görüş olamaz ki teknik olarak mümkün değil yani matematiksel olarak izah edemeyiz...Hürmetler...

Linnes hem sağ hem sol bek yedeği aldığı maaşda düşük 900 bindi sanırım yerli topçuların seviyesi belli kimle yedekliyecen sabri mi , tarık mı, veysel mi yok yerli bek yapacak birşey yok takımda 14 yabancı bulundurabiliriz bunlardan biri linnes neden olmasın ki.

Iyi doldur takıma Robbenları Riberyleri Vucinicleri iyice veteran takımı olalım ona 4 buna 5 maaş verelim sonra 1-2 sene oynasınlar yine 30+ adamları dolduralım takıma. Bu mu yani.

Çok acayip yaklaşımlar.

sent via GSC
Bununla alakalı çok yazdım maaş bütçesi bu yıldızlar gelse bile 60 milyon euronun altına düşüyor istiyorsan bakabilirsin renktaş...Sizin dediğinizi yapan bejekenin balonu patladı...

Linnes oldukça iyi bir yedek, hem sol hem sağ tarafta oynayabiliyor, ayrıca oldukça iyi bir profesyonel. Yedek kaldığı zaman ise küsme, tavır alma gibi bir durumu olmaması ise muhtiş bir karakter. Gelecekte yabancı sınır ne olur bilinmez lakin bu sene bize oldukça faydası oldu.

Üst Alt