16/17 A Grubu 2. Maç | Fenerbahçe 1-0 Feyenoord | M.S | 29 Eylül | TRT 1 - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 A Grubu 2. Maç | Fenerbahçe 1-0 Feyenoord | M.S | 29 Eylül | TRT 1

Dante nice in anasını bellemiş 5 tane yemişler krasnodardan. Chedjou luk yapmış resmen.

Spartak Moskova daki ari Forvetleri krasnodarin adamlar 300 bin Euro ya almış ne goller atmış bu akşam.

Envoyé de mon Samsung S7 Edge en utilisant Tapatalk

feyenoord çok vasat bir takımmış antrenman havasında 2-3 farkla alabilecekleri bir maçı zar zor kazandılar ve yoruldular.

Fener kontraatak futbolu oynadı, rakibin hatalarını yakalamaya çalıştı, geriden oyun kurmasını engellemek için presle hataya zorladı ve iyi defans yaptı. Yapmak istediklerini bi 10 dklık bölüm dışında iyi yaptılar, 1 tane yiyorlardı ama 2 tane daha da atabilirlerdi.

Bunların grupta her takım her sıralamada çıkabilir. Zorya'nın işi biraz zor sanki ama belli olmaz.

Son düzenleme:
Bu maç Feyenoord'un bu kadar vasat bir performans göstermesini beklemiyordum bu sene gerçekten iyi top oynuyorlardı halbuki. Fener'de değişen birşey yok yine kötüydü bu maç beraberede bitebilirdi erken gelen 1 gol olmasaydı. Lens bence iş yapar eğer istikrar yakalarsa iyi topçu.

Bu maç F
eyenoord'un bu kadar vasat bir performans göstermesini beklemiyordum bu sene gerçekten iyi top oynuyorlardı halbuki. Fener'de değişen birşey yok yine kötüydü bu maç beraberede bitebilirdi erken gelen 1 gol olmasaydı. Lens bence iş yapar eğer istikrar yakalarsa iyi topçu.

Ne zaman fb maci olsa seni burada goruyirum lan

t160929_8c831.png

Fener iyiydi..feyernoordun maclari izlemedim iyi mi kotu mu bilmem ama fenerde istek ve mucadele eksikligi vardi bu mac onu gorduk insallah eaki futbollarina donerler.

Hasan Ali Kaldırım: "Manchester United'a karşı ilk kez oynayacağım, ben zevk almaya bakacağım. Futbolda önemli olan zevk almaktır"

Envoyé de mon Samsung S7 Edge en utilisant Tapatalk

Bunlar ligi besiktasin onunde bitirecekler gorursunuz dedim gecen hafta hala iddaaliyim bu konuda. Maca gelirsek feyenoord orta sinif bir avrupa takimi. PSV nin 2 gomlek asagisinda bir takim. Deplasmanda Turkiye liginin ilk 5 sirasindaki hicbir takimi yenemez

Bunlar ligi besiktasin onunde bitirecekler gorursunuz dedim gecen hafta hala iddaaliyim bu konuda. Maca gelirsek feyenoord orta sinif bir avrupa takimi. PSV nin 2 gomlek asagisinda bir takim. Deplasmanda Turkiye liginin ilk 5 sirasindaki hicbir takimi yenemez

bende katılıyorum bu görüşe kargalar tempolu oynuyorlar ama gecen seneye göre yeni bir takımlar savunmaları ve kale ise boş

feyenoord 2 yıl öncenin rezil feyenoordundan farklı degilmis,sasırdım bende

şikeciler ise bence hala kötüler antep karşısında gördük bunu ama şanslada olsa 3 puan almaları moral saglıyor bunlara

Bu forumda yakında Manchester United Türkiye'de ilk 5 sırasındaki hiçbir takımı yenemez, küme düşer yorumları da okuyacağım sanırım.

Fener bir şey oynamadı hatta 3 pas üst üste yaptığı nadirdir ama iyi mücadele etti. Zaten AL'de gruplarda çok kasmaya, muhteşem işler yapmaya da gerek yok. Yettiği kadar oynuyor adamlar.

Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi önümüzdeki sezonada büyük ümitlerle girmek isteyen bünyelere sahibiz hepimiz, fakat gerçekçi düşünemiyoruz bir türlü..

Fenerbahçe, Beşiktaş, Konyaspor, Başakşehir ve Osmanlıspor ile Avrupa'da mücadele veriyoruz fakat bu 5 takımdan hangisinin kadrosu Avrupa'da başarı için yeterli.. Sadece kadro yönünden değil, yönetimsel manada hangi kulüp hazır bu başarıya, yada şehir takımı olarak Konya ve Ankara halkı bu başarıyı yeri geldiğinde hezimeti yaşamaya hazırmı ? Hayır değil.

Uzun yıllardır mücadele ediyoruz Avrupa Kupalarında ulus olarak, fakat henüz bir UEFA Kupası ve Süper Kupa dışında elle tutulur bir başarı yok. "Galatasaray iyi işler yaptı, Fenerbahçe iyi yerlere geleceğinin sinyallerini verdi" diyebiliyorum son seneler için fakat iyiden ötesine geçebileceklerine inanmıyorum. Her sezon başında konan hedefler Aralık - Şubat aralığında buhar olup uçuyor..

Önümüzdeki yıllarda da yarışmaya, her sezona "hadi ulan o sezon bu sezon" demeye devam edeceğiz.. Fakat elin Avrupalısı bizimle aynı gruba düştüğünde yada eşleştiğinde " seyircilerinden çekiniyoruz " demekten öteye geçmeyecek..

Uzun lafın kısası, Türk futbolundaki kafa yapısı değişmedikçe, "başarının sırrı yabancı oyuncudadır" mantelitesi takıma hakim beyinlerden kazınmadıkça, birşeyler beklemek saçma.

Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi önümüzdeki sezonada büyük ümitlerle girmek isteyen bünyelere sahibiz hepimiz, fakat gerçekçi düşünemiyoruz bir türlü..

Fenerbahçe, Beşiktaş, Konyaspor, Başakşehir ve Osmanlıspor ile Avrupa'da mücadele veriyoruz fakat bu 5 takımdan hangisinin kadrosu Avrupa'da başarı için yeterli.. Sadece kadro yönünden değil, yönetimsel manada hangi kulüp hazır bu başarıya, yada şehir takımı olarak Konya ve Ankara halkı bu başarıyı yeri geldiğinde hezimeti yaşamaya hazırmı ? Hayır değil.

Uzun yıllardır mücadele ediyoruz Avrupa Kupalarında ulus olarak, fakat henüz bir UEFA Kupası ve Süper Kupa dışında elle tutulur bir başarı yok. "Galatasaray iyi işler yaptı, Fenerbahçe iyi yerlere geleceğinin sinyallerini verdi" diyebiliyorum son seneler için fakat iyiden ötesine geçebileceklerine inanmıyorum. Her sezon başında konan hedefler Aralık - Şubat aralığında buhar olup uçuyor..

Önümüzdeki yıllarda da yarışmaya, her sezona "hadi ulan o sezon bu sezon" demeye devam edeceğiz.. Fakat elin Avrupalısı bizimle aynı gruba düştüğünde yada eşleştiğinde " seyircilerinden çekiniyoruz " demekten öteye geçmeyecek..

Uzun lafın kısası, Türk futbolundaki kafa yapısı değişmedikçe, "başarının sırrı yabancı oyuncudadır" mantelitesi takıma hakim beyinlerden kazınmadıkça, birşeyler beklemek saçma.
Olum git yorumculuk falan yapmaya çalış

Müzmin sakattın falan da eski futbolcusun antrenörlük kurslarına falan git bari

Üst Alt