16/17 H:4 | Gaziantep Basketbol 72-79 Galatasaray Odeabank | M.S | 31 Ekim | NTV Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:4 | Gaziantep Basketbol 72-79 Galatasaray Odeabank | M.S | 31 Ekim | NTV Spor

68kap0.png

232_120.gif
v.png
VabW7Z.png

Spor Toto Basketbol Ligi 16/17 Sezonu 4. Hafta
Gaziantep Basketbol - Galatasaray Odeabank
Şahinbey Kapalı Spor Salonu
31 Ekim Pazartesi
18.00

Antep geçen seneki kadar iyi değil.Yenelim bir zahmet.

EL'de de bir şey yapamayacağımız bugün itibariyle tescillendi ama lig için hala şansımız var.Saha avantajını ele geçirip,sezonun sonuna doğru 2-3 savunmacı alabilirsek şampiyonluk şansımız az da olsa var.En azından zorlayalım yahu.Bugünkü rezalet gibi bir şey görmek istemiyorum bir daha.

Ana hedefimiz lig olmalı artık.Dentmon'a bir şekilde lig lisansı çıkarmamız lazım bir de.Nasıl olacak bilmiyorum.

Antep geçen seneki kadar iyi değil.Yenelim bir zahmet.

EL'de de bir şey yapamayacağımız bugün itibariyle tescillendi ama lig için hala şansımız var.Saha avantajını ele geçirip,sezonun sonuna doğru 2-3 savunmacı alabilirsek şampiyonluk şansımız az da olsa var.En azından zorlayalım yahu.Bugünkü rezalet gibi bir şey görmek istemiyorum bir daha.

Ana hedefimiz lig olmalı artık.Dentmon'a bir şekilde lig lisansı çıkarmamız lazım bir de.Nasıl olacak bilmiyorum.
Lige sadece 11 yabancı lisansı çıkarıyorsun. Bildiğim kadarıyla 9 oyuncu lisansı mevcut. Yani 2 oyuncu seçme hakkımız kaldı. Şu durumda müthiş transfer yapmazsak lig finali bile mucize.

Son 5 dkyı seyrettim savunma rezalet bile değil.antepten 41 sayı yiyen bi takımdan ne beklenir ki

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Üst Alt