16/17 H:7 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | M.S | 15 Ekim - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:7 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | M.S | 15 Ekim

Türkiye de Ankara deplasmanları her zaman bazı takımları şampiyonluktan etmiştir ilk yarı güzel futbol olmasına karşın ikinci yarı kötü futbol olsa da 3 puan almak önemliydi bunu başardık sonuçta adamlarda hiç yenilmemişti ayrıca lig de en az pozisyon veren takımdı artık bundan sonra 3 de 3 yapıp kadıköy'e rahat bir şekilde girmeliyiz ve oradan alacağımız 1 puan ve üzeri şampiyon yapacaktır

Ayrıca sakatlar da önümüzdeki hafta ilk 18 de olmaya başlar kadro genişliğiyle beraber geriye düştüğümüz maçlarda sigthorsson, podoski, eren, sinan gibi inanılmaz silahlarımız olacak artık önümüze bakıp trabzon maçına kadar keyfimize bakalım :D

Yildiz muhabbetlerinin boyle ayyuka ciktigi donemde 3 uncu yildizi taktigimiz sezondaki bu gol unutulur mu

21/22 Genclerbirliği-Fenerbahce dakika 9 gol Ahmed Hassan Ligtv.com.tr

Ben bu maçtan tırsıyordum. Hep çok zor geçiyor. Şampiyon olduğumuz dönemde bile böyleydi. Bence 3 puan almamız çok iyi oldu.

Maçı izleyemedim ama böyle bizim için zorlu bir deplasmandan 3 puan ile ayrılmak çok güzel. Genel olarak herkes puan kaybı bekliyordu Gençler deplasmanında. Puan kaybı yaşamamamız iyi oldu.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bence onumuzdeki 7 haftada 18 puan alabiliriz. Ben bir tek fenere kadikoyde yeniliriz diye dusunuyorum onun disinda puan kaybetmeyiz.
Bok yeniliriz. Beşiktaş maçı gibi oynarsak en az beraberlik alırız o maçta.

Ben berabere biteceğini düşünüyorum hele hele Fenerin halini görünce. Riek hocam Dick'in eline verecektir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Adam gibi konus haddini bil ve saygili ol bir kere.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

anliyorum_977997.jpg

Hadi tamam diyelim ben veletim ama sen o ile başlayıp u ile biten birisin (onurlu).

Buna ne diyeceğiz?
Birsey demeyecegiz, cocuk oldugunu ispatlamis oldun iste yine. Küfür ederek kendini tatmin etmeye devam et, ilerde nerde hatalar yaptigini anlarsin kendi demenle velet seni.

Insanlarin annesine küfür eden veletleri burada mod yapiyorlar iste. Tebrikler forum yönetimi. :hat:

Son düzenleme:
Üst Alt