16/17 H:7 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | M.S | 15 Ekim - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:7 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | M.S | 15 Ekim

Geride bıraktığımız fikstür önümüzdeki fikstürden daha kolay bunu da kabul edelim.

Trabzon, Başakşehir, Fener, Osmanlı, Konya ve Bursa ile daha oynamadık. Adana, Alanya, Kasımpaşa biraz daha kolay görünen maçlar.

Peki ilk 7 haftadaki 17 puan iyi mi kötü mü sence?

Normal şartlarda çok iyi denir bu performansa. Ama işte oynadığımız takımların genel olarak ligin alt sırasındaki takımlar. 7 maçın 4'ü şu an ligin son 5 takımı arasında. Kayseri maçını da alsaydık çok daha iyi olurdu ama şu anki durum fena değil olarak değerlendirilebilir. Kesinlikle kötü değil. Ama rakiplere bakarsak da süper denemez. Çok kırıcı maçlar hala önümüzde duruyor.

Mesela önümüzdeki 7 maçtan 17 puan alsak işte o zaman mükemmel olur.

Normal şartlarda çok iyi denir bu performansa. Ama işte oynadığımız takımların genel olarak ligin alt sırasındaki takımlar. 7 maçın 4'ü şu an ligin son 5 takımı arasında. Kayseri maçını da alsaydık çok daha iyi olurdu ama şu anki durum fena değil olarak değerlendirilebilir. Kesinlikle kötü değil. Ama rakiplere bakarsak da süper denemez. Çok kırıcı maçlar hala önümüzde duruyor.

Mesela önümüzdeki 7 maçtan 17 puan alsak işte o zaman mükemmel olur.

Çok zor.Önümüzdeki 7 maçta 13 puan iyidir.

Macin kisa özetini izledim simdi. Golde Josue cok iyi is cikarmis. Onun haricinde Eren ve Bruma pozisyon bulmus ama Gencler'e Muslera dur demis

Ayrica su Sabri ve Yasin'in sürekli ilk 11 oynamasi ve her mac oyundan alinmasi can SIKICI. Kes artik sunlari ilk 11'den.

13 puan az kalmasın da. Çünkü ondan sonraki üç maçı da kazanmamız gerekir 39 puanı yakalamak için. Şampiyonlar genelde bu puanlarda kapatıyor devreyi. BJK'nin bu arada alacağı puanlar da önemli tabi. Onlar da bu civarlarda kalırlarsa sorun olmaz ama biz 35'lerde kalırsak ve onlar 40'ı yakalarsa sıkıntı.

2011-2012 Galatasaray-37 Şampiyon olduk.
2012-2013 Galatasaray-33 Şampiyon olduk.
2013-2014 Fenerbahçe-41 Şampiyon Fener oldu.
2014-2015-Fenerbahçe-39 Şampiyon olduk.
2015-2016-Beşiktaş-41 Şampiyon Bjk oldu.

Son 5 sezondaki ilk yarı liderlerine ve şampiyonlarına bakınca haklısın,40 puana yakın toplamak lazım.

13'ü farazi söyledim,14-15 de olabilir ama 17 toplamamız namağlup devam etmemiz demek ki büyük avantaj kazandırır bu.

hocada türk genleri var diye düşünmeye başladım çünkü oyuncu degisikligi konusunda cok takıntılı inadına ısrar ediyor

ve sakatlıgı gecen adamıda oynatmıyor anca oynayan ölsün yada takım puan kaybetsin diye bekliyor

nolacak bilmiyorum ama bu sorun bence ciddi sorun yardımcı denen davarlarda birşeye yaramıyorlar

Bence onumuzdeki 7 haftada 18 puan alabiliriz. Ben bir tek fenere kadikoyde yeniliriz diye dusunuyorum onun disinda puan kaybetmeyiz.

s-5b370fe8c1ce34b36ff4fc3134a00280da842a7f.webp

Türkiye de Ankara deplasmanları her zaman bazı takımları şampiyonluktan etmiştir ilk yarı güzel futbol olmasına karşın ikinci yarı kötü futbol olsa da 3 puan almak önemliydi bunu başardık sonuçta adamlarda hiç yenilmemişti ayrıca lig de en az pozisyon veren takımdı artık bundan sonra 3 de 3 yapıp kadıköy'e rahat bir şekilde girmeliyiz ve oradan alacağımız 1 puan ve üzeri şampiyon yapacaktır

Ayrıca sakatlar da önümüzdeki hafta ilk 18 de olmaya başlar kadro genişliğiyle beraber geriye düştüğümüz maçlarda sigthorsson, podoski, eren, sinan gibi inanılmaz silahlarımız olacak artık önümüze bakıp trabzon maçına kadar keyfimize bakalım :D

Üst Alt