16/17 Son 16 | Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe | MS | 5 Şubat | ATV - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 | Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe | MS | 5 Şubat | ATV

ben Galatasaraylıyım Uefa kupası dört sene üst üste şampiyonluk ve bilumum muhteşem maçlar zaferler görmüş bir Galatasaraylı neye göre canım yanmış olabilir anlamadım doğrusu

Okuduğumu çok iyi anladım senin yazdığın hem bu maç için hemde genel durum için şu - Beşiktaş bu maçta çok iyi oynadı zaten türkiyenin en iyi top oynayan takımı bu maçıda hakem yüzünden kaybetti -

Benimde sana verdiğim cevaplar Beşiktaş bu maçta hiç bişey oynamadı sadece Anadolu kulüplerine karşı borusu ötüyor ona rağmen bize karşı bile puan farkı beş. bu maçı hakem yüzünden kaybetmedi çünkü dakikalar öncesinde eksik kalmalıydı. net ofsayt dediğin pozisyonda tekrarlarında bile zor karar verilebilen bir pozisyon.

Senin ve diğer bir tane daha var tavırları çok rahatsız edici Beşiktaş taraftarı gibi beşiktaşı savunuyorsunuz

ya yazmadan önce düşünün yada aldığınız cevaplardan rahatsız oluyorsanız yazmayın ama böyle argo ağızlarla çoluk çocuk moduna girmeyin
Aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorum. İstersen bir daha oku yazdıklarımı. Beni rahatsız eden burada 'ağlak', gibi hadsiz lafların, birden fazla haddini bilmeden ima ettiklerin. Bir konuda farklı görüşlerimiz olabilir. Bir yere kadar düzgün tartıştık. Ta ki sen 'çocukca' ağlaaaak bjk lileeeeer vaaaaar.' tribine girene kadar. Yazdıklarımı da hala anlamamışsın :)

feyenioord ve Manuyu yendiler kardesim. Bu futbolla boyle maclar kazanilir.
Son donemde Izlanda ve Portekizin basarili sonuclari iyi futbolla mi kazanildi

Adamlar hocasi buyuk maclarin hocasi. Bizim Riekerink olsa bugun Fenev 6-0 yenilirdi

Bukadar aciz bir takımın tur atlaması sadece TR'de mümkün. 8 defansla oynayıp 50.dakikaya kadar şut çekemediler

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

Hahahahah Beşiktaş için hakemi kollayan bir tek bildiği güzide bir isim üzerinden dalga geçmeyi becerebilen birisi hahahaha

yazdıklarımı tek satırında kibirbahçeyi yalamadım tek yaptığım Beşiktaş taraftar profilinden farkı olmayan siz ikinize bu konuda cevap vermek

biri hakem beşiktaşı doğradı der biri Beşiktaş muhteşem oynuyor der

yafta atmadan önce iki kez düşüneceksin o vakit bundan sonra

her kemal ismini duyduğunda Mustafa Kemal'mi yorarsın yoksa ırsi mi.

hakemle filan kazandılar ama cirkefligi oyunu sogutmayi en önemlisi adamlar defans yapmayı biliyor başlarında hoca var bizim takımın basinda da çoban var

Aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorum. İstersen bir daha oku yazdıklarımı. Beni rahatsız eden burada 'ağlak', gibi hadsiz lafların, birden fazla haddini bilmeden ima ettiklerin. Bir konuda farklı görüşlerimiz olabilir. Bir yere kadar düzgün tartıştık. Ta ki sen 'çocukca' ağlaaaak bjk lileeeeer vaaaaar.' tribine girene kadar. Yazdıklarımı da hala anlamamışsın :)
yazdıkların son mesajında özetlediklerim şimdi bana mesajlarını toplatma buraya

dediğim gibi ikinize de ültimatom dünki hakem hakkında yazdıklarınızı görelim aksi takdirde hiç boşuna burda hadden saygıdan falan bahsetmeyin

övdüğün alerji derecesinde savunduğun (misal milim olan ofsayta net ofsayt demek) takıma ve onu savunan herkese böyle davranırım

yafta atmadan önce iki kez düşüneceksin o vakit bundan sonra

her kemal ismini duyduğunda Mustafa Kemal'mi yorarsın yoksa ırsi mi.
Güzide insan Mustafa Kemalin ismi üzerinden hiç bir şeye izin vermem

Ben sana tek kelime hakaret etmedim sen Kemal gerizekalı gibi kelimeler kullandın o yüzden hiç öyle yağma yok

ikinizden de dünki hakem ile ilgili yazdıklarınızı bekliyorum aksi takdirde ne olduğunuzu çok net bir şekilde belli ettiniz

fener defans falan yapmayı bilmiyor saçmalamayın. 10 kişi takımdan gol yiyeceklerdi son dakikalarda. Kaldı ki geçen hafta kayseriden 4 yiyen de bunlar.
Şener kazmasi kırmızı yemek için yalvardı saçma sapan fauller yaptı.
Kırmızı değil, talisca nin çıkması bitirdi bjk yi.

Madem 4 senedır forumu okuyorsun sana 1 soru soruyorum bunun cevabını verırsen kenan 1 ay ban yer

forumun en büyük trollü kimdir herkesi örgütleyen sahis?
Kimsenin ceza almasına gerek yok. Haddini bilsin. Dürüst olmak gerekirse nick name ini unuttum ad değildi çünkü. 60k dan fazla mesajı vardı. Hayri Cund mıydı .Konusu bile açılmıştı o kim diye. O sanırsam. Onun dışında bilmiyorum

Bu maç için yorum yapıyoruz. Her zaman yorum yazmıyorum ne yazık ki foruma, okumak daha çok hoşuma gidiyor. Ona bakarsan biz de geçemedik Başakşehir'i. Geçen maçta da 5 eksikli Başakşehir'e net bir şekilde yenildik. Her şey gayet net. Şu anda Bjk ligin en iyi futbol oynayan takımı, Başakşehir'de iyi oynuyor. Gs'miz bu takımlar kadar iyi oynayamıyor. İstediğini düşünebilirsin. Her şey gayet net. Hadi iyi geceler

Kendin dedin 2 kırmızı kart diye. Yanlış ifade ettim. Aynı sonuç hatalı karar.Diğer mevzu da yazdığın gibi gene, net ofsayt. Bu kadar işte. Ben doğrucu bir insanım doğru olanı savunurum. Bjk takımının futbolunu da beğeniyorum ligde bir onlar, 2.'de Başakşehir güzel top oynuyor. Bunu demek için Bjk'li ya da Başakşehirli olmama gerek yok. Rasyonal bir şekilde, düzgün yorum yapabilmeye ihtiyacım var. Onun dışında da doğru olanın hakkını savunmamak daha enteresan. - burda özellikle varsa bile milim olan ofsayt için net ofsayt yorumu -

Kendini kandırırsın. 10 kişi kalmalarına rağmen oynadılar. Fanatiklik yapmanın anlamı yok. Yedikleri gol de ofsayt. Kırmızı kartın hatası da cabası. - oysa kırmızı doğru ve Beşiktaş tribünleri bile takım birşey oynamadığı için sus pus oldu o kendini çok öven götü bin beş yüz olan beşiktaş taraftarı -

buda benim anladıklarımın özeti:
Okuduğumu çok iyi anladım senin yazdığın hem bu maç için hemde genel durum için şu - Beşiktaş bu maçta çok iyi oynadı zaten türkiyenin en iyi top oynayan takımı bu maçıda hakem yüzünden kaybetti -

Galiba ne demek istediğini çok iyi anlamışım Batuhan. Diğer arkadaşın yazdığı bana (Galatasaraya) dokunmayan yılan bin yaşasın mesajıds o arkadaşın ne olduğunu çok iyi gösteriyor

Son düzenleme:
şikecileri bugun ciddi olarak ilk defa izledim takım olarak komple agır bir takım

sergen cok haklı lensi kitledik yetti diyor lens ve kısmende sow dısında bunlar ataga cıkamıyorlar

mesela bunlara karsı bir kanada garry bir kanada brumayı koyacan forvetede 1 tane zenci koyacan gör bak noluyor

ama kargalar ciddi anlamda tempolu oynuyor onları oyundan düsürmek icin mutlaka öne gecmek gerek

Verimli 1 derbi oldu diyebilirim ,istenmeyen olaylarin yasandigi, cirkeflikleri ve sahaya atlayanlari gormek mutluluk vericiydi lakin tosic rvpyi saldiracakken engel olanlarin abv ,hos karsilamak mumkun degil o pezoları!!

Bu maç için yorum yapıyoruz. Her zaman yorum yazmıyorum ne yazık ki foruma, okumak daha çok hoşuma gidiyor. Ona bakarsan biz de geçemedik Başakşehir'i. Geçen maçta da 5 eksikli Başakşehir'e net bir şekilde yenildik. Her şey gayet net. Şu anda Bjk ligin en iyi futbol oynayan takımı, Başakşehir'de iyi oynuyor. Gs'miz bu takımlar kadar iyi oynayamıyor. İstediğini düşünebilirsin. Her şey gayet net. Hadi iyi geceler

Kendin dedin 2 kırmızı kart diye. Yanlış ifade ettim. Aynı sonuç hatalı karar.Diğer mevzu da yazdığın gibi gene, net ofsayt. Bu kadar işte. Ben doğrucu bir insanım doğru olanı savunurum. Bjk takımının futbolunu da beğeniyorum ligde bir onlar, 2.'de Başakşehir güzel top oynuyor. Bunu demek için Bjk'li ya da Başakşehirli olmama gerek yok. Rasyonal bir şekilde, düzgün yorum yapabilmeye ihtiyacım var. Onun dışında da doğru olanın hakkını savunmamak daha enteresan. - burda özellikle varsa bile milim olan ofsayt için net ofsayt yorumu -

Kendini kandırırsın. 10 kişi kalmalarına rağmen oynadılar. Fanatiklik yapmanın anlamı yok. Yedikleri gol de ofsayt. Kırmızı kartın hatası da cabası. - oysa kırmızı doğru -

buda benim anladıklarımın özeti:
Herşey başından itibaren var önceki sayfalarda, bunla sınırlı değil yazdıklarım. Merak eden okuyabilir. Çok uzadı, kendine iyi bak, iyi forumlar

Üst Alt