16/17 Son 16 | Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe | MS | 5 Şubat | ATV - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 | Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe | MS | 5 Şubat | ATV

Objektif olarak bakarsak bu olayları 2 kişi fitilledi.Oguzhan ve rvp yaptıkları çirkefliklerle sınıf atladılar bu maçta.Apoda saçmalıyor.Rvp yi aklayacak utanmasa.

şenola gerek yok şu anda burda forumda iki tane Beşiktaş ağlağı var gelmişler buraya Anadolu takımlarına karşı borusu öten takımın taraftarlığını yapıyorlar birde bir tanesi kendini o kadar yaratıcı görüyor ki isim üzerinden hakaret etmeye kalkıyor

Bunun için ağzına aldığı isimde bu ülkenin kurucusu Kemal Atatürk

Teknik direktörleri başkanları neyse taraftarları da aynısı

gerizekalılıkta çığır aşmış ag.

eğer ismini tiplemeyip sana kemal yazdığım için bunu Mustafa Kemal Atatürk'e bağladıysan.

Son düzenleme:
eger kargalar 10 kişi kalmasa zaten golü atacaklardı kaleye şut bile çekemiyor şikeciler rezil durumdalar

arenada bu şikecileri yenemezse bizim çomarlar yazık

Nasıl canın yandıysa ağlıyorsun hala saygısız herif. Önceki sayfalarda herkes okuyabilir neler yazıştığımızı ağlamana gerek yok. Taraftırlığımı da kimse, özellikle senin gibi okuduğunu anlamayan, densiz ve saygısız adamlar da sorgulayamaz. Terbiyesiz
ben Galatasaraylıyım Uefa kupası dört sene üst üste şampiyonluk ve bilumum muhteşem maçlar zaferler görmüş bir Galatasaraylı neye göre canım yanmış olabilir anlamadım doğrusu

Okuduğumu çok iyi anladım senin yazdığın hem bu maç için hemde genel durum için şu - Beşiktaş bu maçta çok iyi oynadı zaten türkiyenin en iyi top oynayan takımı bu maçıda hakem yüzünden kaybetti -

Benimde sana verdiğim cevaplar Beşiktaş bu maçta hiç bişey oynamadı sadece Anadolu kulüplerine karşı borusu ötüyor ona rağmen bize karşı bile puan farkı beş. bu maçı hakem yüzünden kaybetmedi çünkü dakikalar öncesinde eksik kalmalıydı. net ofsayt dediğin pozisyonda tekrarlarında bile zor karar verilebilen bir pozisyon.

Senin ve diğer bir tane daha var tavırları çok rahatsız edici Beşiktaş taraftarı gibi beşiktaşı savunuyorsunuz

ya yazmadan önce düşünün yada aldığınız cevaplardan rahatsız oluyorsanız yazmayın ama böyle argo ağızlarla çoluk çocuk moduna girmeyin

Herkese ilginç geleblir ama o maçta bjk inanılmaz hırsla çıkacak yine kırmızı görüp maçı verirlerse şaşma derim:asd22:.Fenerin taktiği kargalara inanılmaz ters çünkü.Alan daraltıyorlar iyi.Yetenekli elemanları pozizyon bulamıyor fenere karşı.

Vallahi en baştan beri bana öyle geliyor.Fener'de ve Aziz'de o potansiyel var,onları yenip bize avantaj sağlayabilirler. :asd:

Cq0SK_CWIAIXFmA.jpg

kenan adlı fener yalamasına bunu anlatınca beşiktaşlı damgası yiyorsun bak çok eğlenceli
Hahahahah Beşiktaş için hakemi kollayan bir tek bildiği güzide bir isim üzerinden dalga geçmeyi becerebilen birisi hahahaha

yazdıklarımı tek satırında kibirbahçeyi yalamadım tek yaptığım Beşiktaş taraftar profilinden farkı olmayan siz ikinize bu konuda cevap vermek

biri hakem beşiktaşı doğradı der biri Beşiktaş muhteşem oynuyor der

Volkan ve Josef bize kufur ettiikleri icin ceza alacaklarmi?
Tiner8tas saha olaylarindan ceza alacakmi?

Kac haftadir hakemler bizimle ugrasiyor, bunun bir sonu olacakmi? o serefsiz mete bizim maclari yonetmeye devam edecek mi?

Simdi bu tinerciler agliyorlar ya? kumpas olmasin mi bu? Galatasaray derbisinde hakemi baski altina almak?
Zaten hakem bizi asip kesse, kimsenin sesi cikmiyor ki
Bizim baskanin bir eli burnunda sumuk ariyor, diger eli kicinda. Geveze sisko ile yasli bunaklarmi savunacak bizi

benim bu mactan anladigim su, kupayi fenere verecekler ve bize bu macta sunu anlatmak istediler. Bakin hakem tinercilerede yapti yapacagini

Onur ve Batuhan ikinize de ültimatom dünki bizi doğrayan hakem içinde bugün Beşiktaş ve bu maçın hakemi için benzer şeyleri yazmadınız ise eğer daha fazla belli etmeyin

Volkan ve Josef bize kufur ettiikleri icin ceza alacaklarmi?
Tiner8tas saha olaylarindan ceza alacakmi?

Kac haftadir hakemler bizimle ugrasiyor, bunun bir sonu olacakmi? o serefsiz mete bizim maclari yonetmeye devam edecek mi?

Simdi bu tinerciler agliyorlar ya? kumpas olmasin mi bu? Galatasaray derbisinde hakemi baski altina almak?
Zaten hakem bizi asip kesse, kimsenin sesi cikmiyor ki
Bizim baskanin bir eli burnunda sumuk ariyor, diger eli kicinda. Geveze sisko ile yasli bunaklarmi savunacak bizi

benim bu mactan anladigim su, kupayi fenere verecekler ve bize bu macta sunu anlatmak istediler. Bakin hakem tinercilerede yapti yapacagini
kibirbahçe bu oyun ile kupa falan alamaz

Bugun tinercilere guluyoruz, ama bir yere yazin. Bu fenev bizi arenada yenecek!

bugune kadar bir tik ustu hangi takimi yendik?
bugün sahada futbol falan oynanmadı
beşiktaş yine büyük maçlarda herzaman olduğu gibi birşey oynamayamadı kibirbahçe de çirkeflik dışında hiç bişey yapamadı

Maç 10a 11 oynanırken bile maçta hiç birşey olmadı

Üst Alt