#16 Mustafa Sarp - Sayfa 258 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#16 Mustafa Sarp

Cevap: #16 Mustafa Sarp

Şaka gibi adam forvet arkası 10 numara pozisyonunda oynadı dün ! O mevkide Elano, Misimovic bile oynatılmadı kendi mevkileri olmasına ragmen bravo.

Iyi niyetli futbolcu, elinden geleni yapiyor, kapasitesi el verdigince en fazla katkiyi vermeye çalisiyor, savasiyor, iyi mücadele ediyor, orta sahadan ileri çikarak sürpriz goller atabilir...

Türk yorumcularin klasik yorumlari

Bu adama artık yorum yapmak saçma.Kelimeler yetmiyor anlatmaya.Defolup gideceğini de sanmıyorum, lanetlendik.

mustafa sarpa niye kızıyorsunuz anlamıyorum ki, adamın kapasitesi bu, oynadığı top belli, top sürüşünden bile anlaşılıyor futbolcu olmadığı. ama sen gidip 2 yıldır bıkmadan usanmadan 11 ine alıyorsun, kadronda tutuyorsun, sizce kim suçlu, ne yani şimdi biri bana gelip, oğlum al sana 1 trilyon, artık Galatasarayda oynayacaksın,her maçta da garanti kadrodasın deseler, sevinçten kafayı yerdim heralde, işte mustafa sarpta ömründe hiçbir zaman yaşayamayacağı güzellikleri tadıyor, işin özeti bu.

Bu lanetli adamdan iyileri gerçekten bank asyada mevcut.Afrikadan herhangi bir afroyu alıp getirsen bundan daha iyi oynar.

bu adam gittikten sonra 16 numaralı formayı kimseye vermemek lazım 16 numarayı galatasaray tarihinin en kötü performansı olarak müzeye kaldıralım ibret olsun.

Üst Alt