17/18 3. Ön Eleme M:2 | Başakşehir 2-0 Club Brugge | MS | 2 Ağustos | A Spor - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 3. Ön Eleme M:2 | Başakşehir 2-0 Club Brugge | MS | 2 Ağustos | A Spor

Tamam Tudor'u begenmiyorsunuz Tarator bosa cikti diye ama Club Brugge hocasi telefon acip taktik istemis falan bunlari söylemek yersiz.

Adamlar ilk macta ne oynadi ki ? 2 duran top disinda ne üretti Club Brugge kendi sahasinda?

Clichy falan yatmaya gelmedigi icin epey kalite farki var iki takim arasinda. 2-0 rakip icin iyi skor sayilir.

Yoo ben gecen sezonda begenmiyordum Tudor'u, Terim bosta diye fikrim de degismedi yani. Alakasi bile yok, Terim bosa cikmadan bile Tudor'u istemeyenlerin sayisi coktu.

Oooo başlıkta doluşmuş bazıları o mükemmel dediğiniz Avcı ve takımına organize bi rakip çıksın da görürüm sizi... vizyonlu dediginiz adam inler clichy adebayor emre mahmutla oynuyor bizde böyle kadro olsa ana avrat söverdiniz. Kusura bakmayın da iş sadece organizasyonla olsaydı arsenal hep şampiyon olurdu.

Adı bizimle geçtiğinde Adebayor kim yavvv o yaşta, kariyeri bu kadar düşüşte oyuncu mu alınır hülogggg diyenler çıksın ortaya bir şey denicez.

Sadece o mu ?

dursun secimindeki anket sonuclarina bakin

kayseri maci sonrasi tudor gelsincilere bakin

2013 teki selcukculara bakin

aysal-terim kavgasindaki saf tutanlada bakin

hepsi gizlenir ama . Cok afise olup kiviramayacaklari anda ise son care "taraftar oyle diyebilir , onun gorevi degil" der cikarlar isin icinden

ama akil vermekte de ustlerine yoktur

Tamam Tudor'u begenmiyorsunuz Tarator bosa cikti diye ama Club Brugge hocasi telefon acip taktik istemis falan bunlari söylemek yersiz.

Adamlar ilk macta ne oynadi ki ? 2 duran top disinda ne üretti Club Brugge kendi sahasinda?

Clichy falan yatmaya gelmedigi icin epey kalite farki var iki takim arasinda. 2-0 rakip icin iyi skor sayilir.
Clichy yi cityde beğenmiyordum
Pl seviyesinde yetersiz kalıyordu bana göre
Bizede gelsin istememiştim yatmaya gelir fln diye
Kapakları takıyor bana
Pas oyununa katkısı muazzam
Savunması da gayet iyi
Yatmaya gelmemiş :/

#selçuk varsa #başarı yok!

Volkan Babacan tam bir balon ha. Ben Onur'un yerinde falan olsam utanirim kendimden bu herif Milli takimda oynuyor ben de aval aval bakiyorum diye.

Ne kadar balli herif ha, hic bir rakip kaleci yok ortada. Ayi Volkan sahayi terk etmeseydi muhtemelen o hala forma giyiyor olurdu.

Şu sığır yorumcuların herkesin bildiği şeyleri bilmiş tavırlarla yorumlamaları yok mu :D

Gökhan İnler'in oyuna girmesi konusunda yaptığı yorum beni bitirdi :)

Başakşehirin en zayıf halkası volkan gibi görünüyor. Bu kaleciyle bir sonraki turu geçemexler

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hic bir türk takimi öyle kolay kolay CL icin son playoff turunu gecemez. Ülke olarak eleme maclarini cok kötü oynuyoruz hem kulüp bazinda hem milli takim bazinda.

Eskiden de iyi degildik ama bu kadar da kötü degildik, bilmem kac sene oldu CL'ye 2 takim gönderemedigimiz. Zaten sirf Fener kac kere arka arkaya elendi ön elemede.

Yedek kulübesinde plastik sandalye olan takıma elendikten sonra tudor benim için bitti.Bak adını bile yazamıyorum takımın o derece rezalet.

Oooo başlıkta doluşmuş bazıları o mükemmel dediğiniz Avcı ve takımına organize bi rakip çıksın da görürüm sizi... vizyonlu dediginiz adam inler clichy adebayor emre mahmutla oynuyor bizde böyle kadro olsa ana avrat söverdiniz. Kusura bakmayın da iş sadece organizasyonla olsaydı arsenal hep şampiyon olurdu.

Adamlar en azından kapasitelerine göre alabilecekleri maximum verimi alıyorlar. Tabi bu oyuncuları Galatasaray da istemem bizim kapasitemiz daha iyi oyuncular vizyonumuz daha yukarılar olmalı ama bizim takım bu takımda yedek bile olamayacak oyuncularla dolu.

Başak ilk 3te yer alır yine bu görüntüsüyle takım uyumu hiç bozulmamış kadroda geniş yerini kaybetmiyor oyuncular

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt