17/18 3. Ön Eleme M:2 | Başakşehir 2-0 Club Brugge | MS | 2 Ağustos | A Spor - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 3. Ön Eleme M:2 | Başakşehir 2-0 Club Brugge | MS | 2 Ağustos | A Spor

Adamlar en azından kapasitelerine göre alabilecekleri maximum verimi alıyorlar. Tabi bu oyuncuları Galatasaray da istemem bizim kapasitemiz daha iyi oyuncular vizyonumuz daha yukarılar olmalı ama bizim takım bu takımda yedek bile olamayacak oyuncularla dolu.

Doğru haklısın renktaş ama böyle Avcı Avcı diyenler gelirse üçüncü beraberlikte terim luce diye ağlar...

Tudor da geçen yıl önemli maçlarda aynı şeyi yapıyordu. Brugge hocası skora ihtiyaç varken 3 stopere devam diyor ve bu adamlar kazık gibi geride bekliyorlar. Başakşehir savunmada kalabalık oluyor hep.

Geçen sene cezalıydık bu senede köy takımına elendik şaka maka bütün yıl iç çekerek kuşları ve Başakşehir'i izleyeceğiz. ABV Dursun

0e4c61926e0a847987905bad21b2d84e.png

Maçın özeti

Bu doğruysa Tudor derhal kovulmalı.

Az önce Başakşehir neden sevilmemesi gerektiğini gösterdi. Bir daha bu konu hakkında yorum yapan olmaz umarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiddink başarılıydı belçikanın olduğu gruptan 2. olarak çıktık play off hırvatlara elendik zor kura çektik benim demem şudur avcı ilk 2 ye sokamaz milli takımı bu kadar eleştiriliyor Fatih Terim 11 puan toplamış liderle aramızda 2 puan fark var.4 maç daha var 6 puan alamayız avcı ile yetersizdir evet brugge maçından sonra ne kadar kabiliyetli bir hoca olduğunu konuşacağız zaten forumda.

Bu maç veya turla Avcı iyi hoca olmaz. Kaybetse de benim için kötü olmazdı. Daha uzun vadedeki etkisini övüyorum ben hocanın. Ama siz konuşuruz Brugge maçından sonra demiştiniz. Şimdi buyrun.

başkomutan 1938 de öldü 79 sene oldu..kendi kendine pankart açtırmayla başkomutan olunsa bende pankart yaptırırdım.

Avcıyı veya takımını kötülemek yersiz. Hocaları hoca dediğimiz adamdan çok çok daha iyi, vizyon sahibi. Takımı zaten irdelemeye gerek yok beş atarlar bize yarın maç yapsak.

Üst Alt