17/18 G Grubu M:3 | Monaco 1-2 Beşiktaş | MS | 17 Ekim | TRT 1 - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:3 | Monaco 1-2 Beşiktaş | MS | 17 Ekim | TRT 1

bu grupta şuanki galatasaray da 3 te 3 yapsaydı aranızda bu duruma şaşıracak olan var mıydı. adamlar hem en kolay grubu çektiler hem de monaco geçen yılın çeyrek gücünde bile değil,porto yıllardır sıradan bi takım haline geldi,leipzig ilkkez şl e katılan çömez birtakım.ortada bi başarı var ama bence büyütülecek bi durum yok. real juve grubundan çıkan takımı bunun yarısı kadar konuşmadılar geçin bu işleri. bukadar övülen bjk real juve grubundan çıkabilir miydi soruyorum size, gol manyağı yapardılar bunları.

Bu tarz sonuçlar aslında bir bakıma iyi çünkü şu dayatılmaya çalışılan yabancı sınırına karşı elde koz oluşuyor. Avrupa'da oynayan Türk takımlarının kazanması bu açıdan önemli, Konyaspor bile galibiyet aldı sonuçta. Bunlar göz ardı edilecek şeyler değil, ülke takımlarının rekabet düzeyinin arttığını gösteriyor. Milli takım zırvasından ziyade kulüp takımlarının Avrupa'da ki ilerleyişini görüp ona göre vaziyet değiştirmek zorunda kalırlar ister istemez.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hiç CL takımı ile oynamadan CL'de devam etmeleri güzel oldu. Adam gibi bir grup olsaydı folloş olurlardı, itiraf etmeseler de kendileri de bunun farkında. Bu kura şansı ile UEFA'da ilerleyebilirlerdi. Şimdi öyle ya da böyle elenecekler ve ligde de yıpranacaklar. Boktan takımların böyle şans ile gruptan çıktıkları geçmişte de olmuştur. Biz şampiyon olalım, gerisi önemli değil. Sonucunda Şenol ile papaz olacaklarını da düşünüyorum, Şenol giderse Beşiktaş biter, salak adamlardan süper kadro kurmayı çok iyi beceriyor.

Bak simdi yine ayni elestiriler olacak ama surekli real madrid ve juventuslu grubu ornek veriyorsunuz , bizden daha guclu 2 takim , kabulum , ama oyle bir hava yaratiliyor ki sanki ikisini de alt etmisiz gibi

biz real madridden o grupta 10 gol yedik , basarili maclari ise juventus a karsi oynadik , ve bahsedilen real madrid e biz 6 puan kaybederken juventus da 5 puan kaybetti

bjk nin grubunda elbette bu iki takimdan hem isim hem de mevcut form durumu olarak dusuk 3 takim var bunda herkes hemfikir

gruplarinda real madrid ve juventus olsaydi muhtemelen 3 uncu anca olurlardi onda da hemfikiriz

benim itiraz ettigim tek nokta , bugun bjk 3 te 3 yapip 9 puan aldigimdaki kucumsememiz ile braga ve cluj lu grupta 10 puan aldigimizdaki tutumumuz

2 maglubiyetle baslayip sonra 4 macta 1 beraberlik 3 galibiyet almistik , eger o bir basaridiysa ,ki oyledir , braga cluj varsa da basaridir monaco porto varsa da

bir de unutulmamasi gereken detay , degisen formatta zaten sampiyon takimlar birinci kategori oluyor , oradan da bastan kismetliydi bjk ve ileride biz de ayni sekilde avantajli olacagiz

bence leipzig eslesmesi de bir sanssizliktir , orada mariborlar filan vardi , bence bjk en kritik maci leipzig e karsi kazandi , onu kaybettigini dusunun , 3 takim cok yakin farklarla potadaydi

Iste Sinan sen bu tavirlari sergiledikce sana bu tepkiler olacak, kusura bakma ama hak ediyorsun.
Evet o grupta belki Real Madrid´i alt etmedik ama cikmayi basardik.
Yine bakalim Besiktasa gecen sezon cok sanslilardi, bu sezon özellikle ilk iki macta cok sanslilar di.
Ilk iki macta rakipleri daha üstündü, net pozisyonlar yakaladilar ama daglara taslara vurdular.
Besiktas iki mactada buldugunu atti, rakipleri atamadi, bu sanstir iste.
Yine Monaci, gecen sezon ki Monaco ne idi, bu sezon ki Monaci ne durumda.
Birinci torbadan gelen takimin bu kadar cok kötü bir hal almasi kura sansidir iste.
Oysa biz o bahsettigin iki takimin iyi oldugu dönemlerde denk geldik, Real Madrid özelinde cok iyi oldugu dönem de.
Yani bir tarafta Besiktasi böyle kolay iki grupta hic bir rakibini alt etmeden buraya gelmelerine ragmen göklere cikariyorsun ama sonra gidiyorsun Galatasarayin iki dev takimin oldugu gruptan cikmasini eee ama alt etmedik ki neden ikide bir örnek gösteriyorsunuz diyorsun.

Gecenin tüm maçlarını bildim. Bu maçta 1 gol daha olsa, 3500 lira alıyordum. Hadi ben nasıl seveyim bu takımı ?

Toplam gol : 4-6 oynamıştım bu maça...

Benim de kupon fena degildi , 100 liraya 1000 liraydi , real madrid 1.3 ten gitti ama guzel heyecandi 5 macin 4 u tuttu 1 inden yattik

XE9dZj.jpg

Şuna bak arkadaş yaaa... Böyle rezillik olmaz.

Iste Sinan sen bu tavirlari sergiledikce sana bu tepkiler olacak, kusura bakma ama hak ediyorsun.
Evet o grupta belki Real Madrid´i alt etmedik ama cikmayi basardik.
Yine bakalim Besiktasa gecen sezon cok sanslilardi, bu sezon özellikle ilk iki macta cok sanslilar di.
Ilk iki macta rakipleri daha üstündü, net pozisyonlar yakaladilar ama daglara taslara vurdular.
Besiktas iki mactada buldugunu atti, rakipleri atamadi, bu sanstir iste.
Yine Monaci, gecen sezon ki Monaco ne idi, bu sezon ki Monaci ne durumda.
Birinci torbadan gelen takimin bu kadar cok kötü bir hal almasi kura sansidir iste.
Oysa biz o bahsettigin iki takimin iyi oldugu dönemlerde denk geldik, Real Madrid özelinde cok iyi oldugu dönem de.
Yani bir tarafta Besiktasi böyle kolay iki grupta hic bir rakibini alt etmeden buraya gelmelerine ragmen göklere cikariyorsun ama sonra gidiyorsun Galatasarayin iki dev takimin oldugu gruptan cikmasini eee ama alt etmedik ki neden ikide bir örnek gösteriyorsunuz diyorsun.

1 tanesini gectik dedim , o da basariydi dedim , bjk olsa ikisini de gecemezdi bence dedim , daha ne diyim ..

ama bjk nin gecen senesini de ovmus degilim , neticede gruptan cikamadilar , ben sonuclarla ilgilenirim , su an 3 te 3 lerse bu takimlardan bagimsiz olarak iyi neticedir.

eger isi sansa yorarsak ,birileri de sen uefa senesinde bologna macinda milan macinda arsenal macinda , hatta super kupa finalinde sansliydin der , birini reddetsen otekini kabul ettirir

futbolda kura sansi , mac ici sanslar her daim her takima lehte aleyhte olabilir , ama sans da bir yere kadar olur , simdi yunanistan da sansla ,kotu futbolla avrupa sampiyonu oldu ama oldu

bjk madridle eslesip dun tottenham in yaptigi gibi denk getirip iyi sonuc alir doner ve elerse ne diyecegiz ? bu kez de madrid bu sene kayiplarda muhabbeti baslayacak

fb nin eslestigi , celtic, ajax ,manchester de bitikti , monaco da bitikti dendi , hatirliyorum dun gibi.. monaco CL yari finali yaparken , manchester avrupa ligi kupasini aldi

burada en dogru yorumu bir arkadas yapmisti , turk takimlari dusundugumuz kadar kotu degil , zaten milli takimin avrupa siralamasi 24 iken takimlarin avrupa siralamasi 10 ise , ki bunda zirt pirt ilk turdan elenen basaksehir , konya , bu sene fb ve gs varken boyleyse , demek ki durumumuz o kadar kotu degil

bu yuzden illa bjk veya x takim galibiyetler aldiginda, tur atladiginda karsi tarafin tukaka olmasina gerek yok , bizim takimlarimiz da ortaya bir seyler koyuyor

Hic kusura bakma Sinan, ne dediklerin degil nasil dedigin önemli.
Satir aralarin da verdigin mesajlar önemli.
Ben artik öyle tepkiler vermiyorum sana vermeyi de düsünmüyorum ama diger arkadaslarin verdigi tepkilere pek sasirmaman gerekli.

Ayrica Besiktas maca 8 yabanci futbolcu ile cikmis, sonradan 2 Turk futbolcu cikmis sadece 1 tanesi girmis.

Yani once 3 Turk, sonra 1 turk, en sonunda 2 turk ile oynamislar.

Biz ise 5-0-3 / 6+5 / 6+5+2 ile bu isleri yapiyorduk.

Besiktas sevdaligili birakin artik, sansa bala goturuyorlar.

sozlerin icerikleri onemli , insanlarin kendi kafasina gore hissettikleri degil , cunku dusuncelere hitap etme gibi bir derdim yok , burada ben ne yazarsam yazdigimdan sorumluyum , ondan cikarilacak anlam cikaranlari baglar.

Bak simdi yine ayni elestiriler olacak ama surekli real madrid ve juventuslu grubu ornek veriyorsunuz , bizden daha guclu 2 takim , kabulum , ama oyle bir hava yaratiliyor ki sanki ikisini de alt etmisiz gibi

biz real madridden o grupta 10 gol yedik , basarili maclari ise juventus a karsi oynadik , ve bahsedilen real madrid e biz 6 puan kaybederken juventus da 5 puan kaybetti

bjk nin grubunda elbette bu iki takimdan hem isim hem de mevcut form durumu olarak dusuk 3 takim var bunda herkes hemfikir

gruplarinda real madrid ve juventus olsaydi muhtemelen 3 uncu anca olurlardi onda da hemfikiriz

benim itiraz ettigim tek nokta , bugun bjk 3 te 3 yapip 9 puan aldigimdaki kucumsememiz ile braga ve cluj lu grupta 10 puan aldigimizdaki tutumumuz

2 maglubiyetle baslayip sonra 4 macta 1 beraberlik 3 galibiyet almistik , eger o bir basaridiysa ,ki oyledir , braga cluj varsa da basaridir monaco porto varsa da

bir de unutulmamasi gereken detay , degisen formatta zaten sampiyon takimlar birinci kategori oluyor , oradan da bastan kismetliydi bjk ve ileride biz de ayni sekilde avantajli olacagiz

bence leipzig eslesmesi de bir sanssizliktir , orada mariborlar filan vardi , bence bjk en kritik maci leipzig e karsi kazandi , onu kaybettigini dusunun , 3 takim cok yakin farklarla potadaydi
o braga cluj grubu dediğin grupta m.united vardı sayın kartalisca bey. o dönemki reali yenecek 1-2 takım vardı dünyada ki şampiyon oldular o sezon dolayısıyla biz juveye diş geçirebildik sence bjk juve ile oynasaydı ne olurdu kartalisca bey. boş attın yine

o braga cluj grubu dediğin grupta m.united vardı sayın kartalisca bey. o dönemki reali yenecek 1-2 takım vardı dünyada ki şampiyon oldular o sezon dolayısıyla biz juveye diş geçirebildik sence bjk juve ile oynasaydı ne olurdu kartalisca bey. boş attın yine

yahu united vardi ve bizden onde bitirdi zaten , real madrid ile united dan bahsedince sanki onlari gecmis algisi yaratiyorsunuz , sen real madrid ile united ile oynadin ama senin rakiplerin de o "en guclu" ile oynadi .

biraz mantik .

ya neyse bu muhabbet uzar , benim talebim su , Gs icin hangi mantikla bakiyorsaniz maclara rakipler icin de ayni bakin . 1 e 1 . Tam objektiflik yani

yahu united vardi ve bizden onde bitirdi zaten , real madrid ile united dan bahsedince sanki onlari gecmis algisi yaratiyorsunuz , sen real madrid ile united ile oynadin ama senin rakiplerin de o "en guclu" ile oynadi .

biraz mantik .

ya neyse bu muhabbet uzar , benim talebim su , Gs icin hangi mantikla bakiyorsaniz maclara rakipler icin de ayni bakin . 1 e 1 . Tam objektiflik yani
juventusa cevap ver sen önce. sorumu yineliyorum bjk juvenin önünde grubu bitirebilir miydi. hadi mantığını konuştur. diğer konuya gelirsek eğer bjk nin yerinde olsaydık bi galatasaraylı olarak 2 sene üst üste 8 gruptan en kolayını çektiğimizi ve ballı olduğumuzu kabul ederdim çünkü gerçek bu. böyle bi gruba hersene kolayca avrupa liginde rastlayabilirsin. ortada bi başarı var bence de ama geçen yıl fenerin m.united ve feyenoord lu gruptan 13 puanla 1. olarak çıkmasından farklı bi başarı değil hemen hemen aynı şey üstelik fener o grupta m.united ın önünde bitirdi grubu.

Üst Alt