17/18 G Grubu M:3 | Monaco 1-2 Beşiktaş | MS | 17 Ekim | TRT 1 - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:3 | Monaco 1-2 Beşiktaş | MS | 17 Ekim | TRT 1

Geciniz. Gecen sene Kiev rezaletti, son mac 6 tane sapladi. "Zaten ciktik" zihniyetindeki bjk psikolojik krize girdi.

Bugun Pepe gormesi gerektigi kirmiziyi gorseydi, cozulurlerdi. Fabri'nin hatalarini da degerlendiremedi Monaco.

Ayrica: O kadar dagilmalari zor, ama ihtimaller dahilinde. Hele simdi yine "Zaten ciktik" moduna girdiler ya, Monaco'ya iceride yenilmeleriyle yine cozulmeye baslarlar.

yav kardes soyle ezik ezik yorumlar yazmayin... fenerli olsaymissin sen keske.

BJK bu gruptan çıkar artık. Lider olarak da çıkar diye tahmin ediyorum. Diğer turda da şuan muhtemel 2.ler arasından Spartak Moskova veya Basel gelmezse elenirler. 2. olarak çııkarlarsa zaten çeyrek final mümkün değlil.

Ben cikamazlar demek istemiyorum. Su pozisyonda cikamayacak kadar dandik bir camia varsa o da bjkdir diyorum. Elleri ayaklarina dolaniyor keza.

yav kardes soyle ezik ezik yorumlar yazmayin... fenerli olsaymissin sen keske.

Neresi ezik bu yorumun? Hakaret sayiyorum bu dedigini. Bazilari sunu unutturmaya calisiyor:

1333242_0d86e525dee72edb1e0c5ec764476190.jpg

Niye bu kadar zoruna gidiyor? Bjkli misin yoksa? Sana boyle cevap vermem hosuna gidiyor mu?

Neresi ezik bu yorumun? Hakaret sayiyorum bu dedigini. Bazilari sunu unutturmaya calisiyor:

1333242_0d86e525dee72edb1e0c5ec764476190.jpg

Niye bu kadar zoruna gidiyor? Bjkli misin yoksa? Sana boyle cevap vermem hosuna gidiyor mu?

Olaylara bakis acin farkli ve ezikce... bu taraftar profilinden hic bir zaman haz etmem. Aziz yildirimin bizim uefa almamiza tesaduf demesi ne ise senin bu hatirlatmalari yapip olagan bir basariyi golgelemen hatta ileri gidip elenicek intibasi yaratman ezikceve bu mantalite fenerli mantalitesi... Elit klubun elit taraftari olur kardesim. Yabanci siniri kalkti bjknin bu basarisi anormal degil bunu algilamayacak kadar kucuk dusunuyorsun boyle taraftar profiline ihtiyac yok... Sampiyonlar Ligini bu ulkeye getirecek tek takim var ise oda Galatasaray ama bu taraftar profililyle degil. Kendinizi asin artik. Ufkunuzu genisletin. Turk futbolu baska bir yone gidiyor yabanci sinirinin kalkmasiyla.. ve bundan karli cikacak olanda en cok biziz.

Olaylara bakis acin farkli ve ezikce... bu taraftar profilinden hic bir zaman haz etmem. Aziz yildirimin bizim uefa almamiza tesaduf demesi ne ise senin bu hatirlatmalari yapip olagan bir basariyi golgelemen hatta ileri gidip elenicek intibasi yaratman ezikceve bu mantalite fenerli mantalitesi... Elit klubun elit taraftari olur kardesim. Yabanci siniri kalkti bjknin bu basarisi anormal degil bunu algilamayacak kadar kucuk dusunuyorsun boyle taraftar profiline ihtiyac yok... Sampiyonlar Ligini bu ulkeye getirecek tek takim var ise oda Galatasaray ama bu taraftar profililyle degil. Kendinizi asin artik. Ufkunuzu genisletin. Turk futbolu baska bir yone gidiyor yabanci sinirinin kalkmasiyla.. ve bundan karli cikacak olanda en cok biziz.

Bjk'nin 3'te 3 yapmasina tesaduf mu dedim? Gruptan cikamazlar mi dedim? Bjk'nin basarisi anormaldir mi dedim? Birine "ezik" demeden once ne dedigini dikkatli okumani oneririrm.

Son kez diyorum, bir daha demeyecegim. Bu duruma kadar gelip yine de gruptan cikamayacak bir takim varsa o da bjkdir. Cunku bjk, Avrupa hezimetlerinin takimi olmustur ve Avrupa hezimetlerinin takimi olacaktir. Kendilerini Avrupa fatihi olarak gormeleri komik.

2377371_o0993.jpg

Bu kulübün ülkenin her köşesinde çok farklı refah düzeyinden, siyasi görüşten ve inançtan milyonlarca taraftarı var.Elitlik sadece lafta ve liselilerin düzeyinde kalıyor burada.

Bjk'nin 3'te 3 yapmasina tesaduf mu dedim? Gruptan cikamazlar mi dedim? Bjk'nin basarisi anormaldir mi dedim? Birine "ezik" demeden once ne dedigini dikkatli okumani oneririrm.

Son kez diyorum, bir daha demeyecegim. Bu duruma kadar gelip yine de gruptan cikamayacak bir takim varsa o da bjkdir. Cunku bjk, Avrupa hezimetlerinin takimi olmustur ve Avrupa hezimetlerinin takimi olacaktir. Kendilerini Avrupa fatihi olarak gormeleri komik.

2377371_o0993.jpg

Şu noktadan sonra grubu 3cü bitirirlerse makus talihleri tekrar gün yüzüne çıkar

Büyük yıkım yaşarlar ama ağlak Şenol iyi idare ediyor içerdeki bir maçı alırlar en kötü

2377371_o0993.jpg

Direkt bir sekilde dememis olabilirsin ama ima ve algi yaratiyosun ve buda bizi komik duruma dusuruyor kardes. Burayi herkez okuyor.... kendi arkadas cevrene yap algini veya dar dusunceni orda paylas. bjknin fenerle birlikte loser bi klup oldugunu cumle alem biliyor ama bu sana tineri cekmis bjkli yada ezik fbli gibi yorum yapma hakkini vermez... Aramizda ki farki .. o seviyeyi korumak lazim. Hatirlatmak istedim sadece. eyv

Direkt bir sekilde dememis olabilirsin ama ima ve algi yaratiyosun ve buda bizi komik duruma dusuruyor kardes. Burayi herkez okuyor.... kendi arkadas cevrene yap algini veya dar dusunceni orda paylas. bjknin fenerle birlikte loser bi klup oldugunu cumle alem biliyor ama bu sana tineri cekmis bjkli yada ezik fbli gibi yorum yapma hakkini vermez... Aramizda ki farki .. o seviyeyi korumak lazim. Hatirlatmak istedim sadece. eyv

Burayi okuyan bjklilere gecmislerini hatirlatmak istedim. Oyle fi tarihi gecmislerini de degil yani, gecen sezonu.

Gecen sezon da boyle geziyorlardi cunku, CL'de namaglup diye. Sadece bir animsatici birakmak istedim.

Bunu senin farkli algilaman seninle ilgilidir. Komik duruma dustugumuzu dusunmuyorum. Dusunuyorsan degisik bir komplekse girdigini belirtmek zorundayim.

Bu kulübün ülkenin her köşesinde çok farklı refah düzeyinden, siyasi görüşten ve inançtan milyonlarca taraftarı var.Elitlik sadece lafta ve liselilerin düzeyinde kalıyor burada.

Demeye calistigim o degil.. tabikide var ama bizi tinercilerden ve fenerlilerdan farkli kilan ince bir cizgi var. O cizgiyi koru demeye calistim kisaca orda. Okadar.

O çizgi kök bazında var işte,taraftarlar bazında bence yok.Bizde lise olduğu için o çapta bir elitlik var haklısın fakat taraftarlarda bu yok ve beklemek de doğru değil.

Var. Benim gibi dusunen milyonlarca Galatasarayli var kardes. Biz Sampiyonlar Ligi ceyrek finalinde real e 3-1 in rovasinda arenada skor 3 e geldiginde Drogbanin ofsayt golunden sonra ''5-5-5'' diyen bir taraftar topluluguz. O zamanlar tinerciler ve fbliler ''mourinho fatih kankisi yeaaa kasmadilar yeaa'' yada realin bize 6 attigi resimleri paylasip kendilerini tatmin etmeleri onlarin gormemisligi ve ezikliginden kaynaklanan birsey. Biz klup olarakda taraftar olarakda daha fazlasin gormus gecirmis bir topluluguz. Elitlikden kastim bu. Lisecilik felan degil... Orasi baska.

O çizgi kök bazında var işte,taraftarlar bazında bence yok.Bizde lise olduğu için o çapta bir elitlik var haklısın fakat taraftarlarda bu yok ve beklemek de doğru değil.

Bizim taraftarın fb ve özellikle bjk taraftar grubuna nazaran daha realist ve objektif olduğunu düşünüyorum. Özellikle bjk taraftarının muazzam bir kafa yapısı var, inanılmaz fanatik bakıyorlar olaya ve kabullenme duyguları kesinlikle yok. Misal bir fb'li çıkıp bizi övebilir, Antu'da da çok gördüm ama bunu bir bjk'lin yaptığını hiç görmedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim taraftarın fb ve özellikle bjk taraftar grubuna nazaran daha realist ve objektif olduğunu düşünüyorum. Özellikle bjk taraftarının muazzam bir kafa yapısı var, inanılmaz fanatik bakıyorlar olaya ve kabullenme duyguları kesinlikle yok. Misal bir fb'li çıkıp bizi övebilir, Antu'da da çok gördüm ama bunu bir bjk'lin yaptığını hiç görmedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Görmemişler çünkü,ondan.Yoksa 3 taraftar profili açısından sosyokültürel,politik vb. bir fark yok.

Bu yazdiklarimi bjkliside fenerliside icten ice gece yatagina yattiginda biliyor zaten... O onlarin cekememezligi ve gormemisligi... Onlarin seviyesine dusmeye gerek yok. Bizim birseyi ispat etme cabasina girmeye geregimiz bile yok.. Tarihimiz ve basarilarimiz ortada.

Son düzenleme:
İyi kötü oynuyorlar avrupada.Yanlız rakipleride leş gerçekten.Adamlar inanılmaz ballı.Cl tarihinin en kofti grubuna düştüler.Bu balla Sevilla falan gelir bunlara çeyreği görürler.

Üst Alt