17/18 H:11 | Galatasaray 5-1 Gençlerbirliği | MS | 3 Kasım - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu cidden, ilk yarı farklı yorumlar yapıp, ikinci yarı farklı yapanları eleştirenleri anlamıyorum. Ne bekliyorsunuz, tüm samimiyetim ile merak ediyorum. İlk yarı oyun iyi değildi, bunu eleştirmenin neresi tuhafınıza gidiyor? Aynı şekilde ikinci yarı iyi oynadık, bunun övülmesinin neresi tuhafınıza gidiyor? Bu maç sonrası bir çok üyenin sadece Galibiyet güzel deyip, göklere fırlamaması neden tuhafınıza gidiyor? Bu Filmi sonuçta hep beraber izledik, hemde bu maçın bile birinci ve ikinci yarısında izledik bizi ilk yedi hafta memnun eden, son iki hafta korkutan Filmi. Bu üyeleri eleştirenler, bir sonraki maçta, Başakşehire karşı ikinci yarı oynadığımız oyunun olacağı garantisini verebiliyor musunuz? Başakşehire karşı ilk yarı oynadığımız ile gol bulabileceğimizin, yemeyeceğimizin garantisini peki? Maç konusu bu, maç devam ederken kötü oyuna kötü, iyi oyuna iyi demek kadar doğal bir şey yok. Bunu ikide bir hor görmek nedir? O zaman böyle konular hiç açılmasın.

Son düzenleme:
6d9fdfc729cd74f9c022ff8889585f41.jpg

Bazen birşeyi unutuyoruz. Eliştiri yaparken bunu unutmayalım:

Bu takım bu sene yeni kuruldu.
Team Building / Ekip olma işi
Bukadar kolay değil...Zaman ister.

Futbol oynayanlar bilir stoperler hic bir zaman cift forvete karsi oynamak istemezler cünkü hem fizik olarak yorulursun yipranirsin hemde gözün yorulur forveti arayacagim diye

Yillarca amatörde stoper oynadim cift forvete karsi hic kolay degil

Bügün özelikle attigimiz 3 golde cift forvet etkisi var

Açıkçası ben tatmin olmadım oyun olarak özellikle ilk yarı. Çok ciddi verdiğimiz açıklar var, rakip önde basmamasına rağmen bir kere bile topla düzgün çıkamadık ileri, orta sahamız hiç gözükmedi, neden ısrarla stoperlere yan pas yaptırıp sonra Maicon'un uzun top atmasını bekliyoruz anlam veremiyorum gerçekten bu nasıl bir plan? Yaptığımız işin günahı aldığımız riske değmiyor resmen o yan topları yaparken kaptırdığımız her top neredeyse direk gol riski ancak o attığımız topların bizim oyunumuza katkısı 0 filan denecek derecede böyle olmaz maalesef bugün evet güzel bir sonuç aldık ama yarın yine biraz diri bir takım bize sorun yaratacak bu oyun yapısı ile ne diyelim umarım en azından yenilmeyiz o maçlarda yenmekte gözüm yok artık.

Evet gencler cok kotuydu
Evet ilk yari bir sure baski yedik, ikinci yari bir sure bosluklar biraktik, daha becerikli bir takim ceza kesebilir

Ama atak ve cesaretli futbol vardi
Ilk golde stoper ereni takip etti mariano onu bombos kaldi
Bu da ileriye cikmamizla daha fazla gol bulmanin otesinde rakiplerin de o kadar rahat cikamayacagini gosterir

Halbuki gomisi cikardiginda rakipler daha rahat geliyor
Kontrollu oynamak adina Kendi sahana cekildiginde daha rahat geliyor
Ciddi rakiplere karsi da atak oynamaya basladigimizda onlari da rahat yenmeye baslayacagiz
O maclarda da bu sekilde cesaretli cikmak gerekiyor
Gerisi kendiliginden hallolacak bence

skor aldatmasın ilk yarı kötüydük. 2. yarı ise mecburen açıldılar fark yediler gençler golü bulsaydı çok farklı senaryolar oluşabilirdi.

Penalti pozisyonunu yeni gordum hakemler tam mal bizim ulkede penalti bile bence tartisilirken su pozisyona sari kart gosteren hakemler suursuzdur

2 hafta gelen puan kayıplardan sonra net bir galibiyet hem bizimkilere moral olmuştur hem rakiplere sağlam bir gözdağı olmuştur ...

Mesut Bakkal (maç öncesi): "Tempo olarak Galatasaray'dan iyiyiz."

Mesut Bakkal (maç sonrası): İki takım arasındaki fark ortada."

İşteydim maçı izleyemedim nasıl oynadık ? Özeti izledim de ilk gol gerçekten müthişmiş. Eren'de fena oynamamış galiba

Üst Alt