17/18 H:19 | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | MS | 26 Ocak - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:19 | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | MS | 26 Ocak

Ya Furkan öyleleri olsa bile ne olacak? Taraftarlığı bitecek mi? Yahu siz gerçekten inanıyor musunuz Belhanda olsun, x bir oyuncu olsun, böyle şeyleri salladıklarını? Yahu kendinizi kandırmayı bırakın, kulüp ile gerçekten bağı olmayan oyuncuların, örnek 96-00 kadrosunda oynayan Türk oyuncuları, böyle şeylerin umrunda olduğunu hiç sanmıyorum.

Yeni geldiğin takıma gelir gelmez taraftarlardan instagramdan küfür yemek zaten çok normal.Başlangıcı geçtim İnstagramında son 3-4 paylaşıma git bak. 10-15 tane küfür, laf yada aşağıalyıcı söz bulursun. SS leri nide atayım istersen birkaçının. Kendi yerine koy adamı. Onları görmek hoşuna gider mi. Etkiler mi etkilemez mi anlarsın. Gomis e para için antrenmana çıkmıyorlar dedikleri için adam İnstagramdan neler yazdı. Bu adamlar da taş değil. Hepsi az da olsa duygusal herifler.

Ekli dosyalar

• 1b.PNG
    1b.PNG
    3.3 KB · Görüntüleme: 82
  • b2.PNG
    b2.PNG
    3.7 KB · Görüntüleme: 108
  • b3.PNG
    b3.PNG
    1.3 KB · Görüntüleme: 93
Yeni geldiğin takıma gelir gelmez taraftarlardan instagramdan küfür yemek zaten çok normal.Başlangıcı geçtim İnstagramında son 3-4 paylaşıma git bak. 10-15 tane küfür, laf yada aşağıalyıcı söz bulursun. SS leri nide atayım istersen birkaçının. Kendi yerine koy adamı. Onları görmek hoşuna gider mi. Etkiler mi etkilemez mi anlarsın. Gomis e para için antrenmana çıkmıyorlar dedikleri için adam İnstagramdan neler yazdı. Bu adamlar da taş değil. Hepsi az da olsa duygusal herifler.

Bak yerine koyuyorum, umrumda bile olmazdı. Üstüne üstlük bu adama stadyumda tek bir tepki bile olmadı. Mis gibi yüklü sözleşmenin altına imza atmışım, umrumda bile olmazdı.

Son düzenleme:
Medele sarı vermesi peki? Gerçekten bu hakemler şaşırmış yağlı güreş mi yapıyoruz bu ne salak karar

Son düzenleme:
Üst Alt