17/18 H:2 | Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş | MS | 18 Ağustos - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş | MS | 18 Ağustos

4514e5416e62549a296f73b4abb23932.jpg
Sinan Bilgin geçmiş olsun

HTC 10

Dediğim gibi bizim fikstürün en sıkıntılı olduğu bölümde bunların fikstürü çok kek.Orada 4'te 4 yapıp bizim maça gelmeleri çok muhtemel.O yüzden ilk 10 hafta 6-7 puan fark yapmamız lazım ki bunların bizi yakalama ihtimali kalmasın

Ben ciddi anlamda anlamiyorum yorumlara bakıyorum beşiktaş bu sene bisey olmaz diyorlar kötü diyorlar ulan bu adamlar geçen sene çokmu iyiydi Allah aşkına maclarini izlemesem kekliycekler adami bunlari çok sisiriyorlar açık ve net Galatasarayin olmadigi ligi herkes domine eter yeterki biz yarista olalim yeter.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ciddi anlamda anlamiyorum yorumlara bakıyorum beşiktaş bu sene bisey olmaz diyorlar kötü diyorlar ulan bu adamlar geçen sene çokmu iyiydi Allah aşkına maclarini izlemesem kekliycekler adami bunlari çok sisiriyorlar açık ve net Galatasarayin olmadigi ligi herkes domine eter yeterki biz yarista olalim yeter.

Bjk sosali gomezli sene hakkaten iyiydi , samet ve bilicli donemin finaliydi

gecen sene ise hem rakibi tecrubesizdi hem de emsalsiz bir hakem ve kurul destegi vardi , iyi oynamiyorlardi

Veysel Sarı: "Talisca'nın pozisyona nasıl kırmızı verilmez ki? Ligde 18 takım var. Niye bizim emeğimiz gidiyor. Bize yazık değil mi?"

abv asamoah

Bjk kaçınılmaz sonla karşılaştı sanırım artık. Doygunluk. Bunu bizde yaşamıştık mancinili sezonda. 2 sezon üst üste şampiyon olmuş takım birden salak saçma top oynamaya başlamıştı. Bizim o kemik kadro 4.yıldızı aldı. Ama bjknin bunu yapacak gücü yok. Kale,ortasaha,forvet net eksikleri.

Bjk sosali gomezli sene hakkaten iyiydi , samet ve bilicli donemin finaliydi

gecen sene ise hem rakibi tecrubesizdi hem de emsalsiz bir hakem ve kurul destegi vardi , iyi oynamiyorlardi
Zaten hep söylerim bsktas bilişim ekmegini yemiştir açık ve net ama biliç zamanında bu kadar eyyam ve kollanmalari yoktu.

Üst Alt