17/18 H:20 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:20 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat

bu gol vuruşlarına ilişkin bi konu acalım.forumda rakip takımlar hakkındaki sinerji de işlemiş vaziyetteyken şampiyonluğu bizden alamayacaklar.ben bu mac için gereksiz kastım kendimi,dısarı attım ve acıkcası bu maç için iyi bişey hissetmemiştim.ve haftaya lider oluruz diye düşünüyodum.öyle de olacak gibi.

Valla bazı puan kayıpları vardır bazı dersler çıkarılır ve geleceğe daha aydınlık bakılır. Hocamıza, takımımıza, yönetimimize, taraftarımıza hatta birbirimize inanmaya devam edelim. Rakipler 2 puan biz 3 puan kaybettik mantığa vurunca biz kazandık çünkü kayseri - sivas maçlarından başakşehir 1 / beşiktaş 1 puanla çıkmışken biz o deplasman serisinden +2 puanla çıktık. Gönül her maçı kazanmak ister ama gönül ile mantığı bir nokta da ayırmak lazım. Rakipler içinde en zor fikstür fener ve beşiktaş da ki başakşehir de bize gelecek. Burada son sözü yine biz söyleyeceğiz ama bugünden ders çıkaracağımızı düşünüyorum

Olur böyle iş kazaları. Takımında canı sağolsun Fatih hocanında testisleri sağolsun. Penaltı doğru karar değil temas dışarıda. Son 20 dakika oynanan oyunu 90 dakikaya yaymalıydık. Canın sağolsun Galatasarayım.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ilk yarıdaki o saçma sapan golü yemeseydik maçı kazanabilirdik bu kadar kötü oyuna rağmen sivas maça tutundu o golden sonra.
Golü atması gereken taraf bizdik ve maçtan öncede söyledik bir çok arkadaşla beraber zor maç ilk golü biz atmalıyız böyle deplasmanlarda yediğinde ilk golü şok etkisi yapıyor takıma.
Malesef takımımızda 1.Sınıf oyuncu yok feg'den başka herkesin eli ayağına dolaşıyor saçma sapan toplar kaybediyoruz çıkarken.Tolga donk takımı ileriye taşıyamıyor zaten.

Artık olan oldu fernandonun dönmesi takıma ciddi kalite katacak işallah.

adam 10 numara ve 10 milyona alindi, birakalimda 1-2 mac iyi oynasin yani!

adam 10 numara degil iste yani milletin cahilligi cok fazla maalesef adamı 1 mac bile izlememis insanlar atıp tutuyor

verilen yıllık ücret ve bonservis cok ucuk o dogru

bu adam hücumun solunda oynuyor en verimli öyle sneijder pirlo alex gibi bir 10 numara degil bilenler anlıyor bunuda taraftarın geneli dünyadan habersiz

elinde pas kalitesi yüksek böyle adam varken tolga donk lescuk gibi sürüngenleri oynatırsan 2.küme takımı bile yamultur.

Arkadaşlar bugün Sivas kazanmayı haketmedi ilerideki adamlarımız az becerikli olsa da yenerdik ha dersenizki hücumda anlamsız oynadık ben deplasmanda anlamlı oynadığımız maçı pek hatırlamıyorum zaten.

Bugün en önemli hata Belhanda ile ilgiliydi Feghouli o da olmayınca kendi yarı sahamıza vs gelmek zorunda kaldı. Öyle büyük orta saha mücadelesi de olmadı.

Sıkıntı defansif değil ofansif.

Olur böyle şeyler takılmayın.

benim anlamadıgım sey biz bu feghouliyi neden kanatta oynatmıyoruz adam kanatta yag gibi akıyor resmen daha 1 tane macta bile kanat oynamadı :asd22:

_______Fernando_Belhanda
Feghouli_______________Rodrigues
__________Sinan (SS/CF)
________________Gomis

Bam Bam Bam

İdeal olur.

Bizim arkamızdaki kuşlar şampiyonluğa inaniyor bizimkiler şimdiden bitirdi işi yazık.
Biz sampiyon olacagiz Allaha inaniyorum.

Bizim arkamızdaki kuşlar şampiyonluğa inaniyor bizimkiler şimdiden bitirdi işi yazık.
Biz sampiyon olacagiz Allaha inaniyorum.
bizim taraftarın huyu hep bu.hep bi karamsardır.dogrusu da bu bence,tiner çekmekten iyidir.diğerleri daha hülyalı her zaman.ama eger son haftalara şampiyonluk parolasıyla giriyosak bütün taraftar şampiyon olacagız der GALATASARAY'da ,bizde böyle.

Üst Alt