17/18 H:20 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:20 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat

Manchester City modeli gibi düşündüm. Takımca topun olduğu yerde aniden çoğalan ve yardımlaşarak topu geri kazanan bir takım. Cidden Ndiaye’nin gidişi çok olumsuz etkiledi. Elimiz çok sınırlı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Silva-De Bruyne ve Belhanda-Feghouli ikilisi arasinda cok buyuk fark var ama.

Bugun Belhanda-Feghouli ile deplasmanda 1 puan almis Osmanli'ya karsi bile zorlandik orta alanda.Sakatliktan yeni cikmis Fernando'yu tek defansif oyuncu olarak koyarsak buyuk ihtimal sakatlanir.Tolga bugun iyiydi o kesin oynamali Sivas'ta Fernando'nun yaninda

Silva-De Bruyne ve Belhanda-Feghouli ikilisi arasinda cok buyuk fark var ama.

Bugun Belhanda-Feghouli ile deplasmanda 1 puan almis Osmanli'ya karsi bile zorlandik orta alanda.Sakatliktan yeni cikmis Fernando'yu tek defansif oyuncu olarak koyarsak buyuk ihtimal sakatlanir.Tolga bugun iyiydi o kesin oynamali Sivas'ta Fernando'nun yaninda

Ben Tolga’yı hiç beğenmedim. Çok fazla kademe hatası yaptı+birkaç kilit pas verdi onun dışında çok fazla yan ve geri pas yapıp takımı oyundan düşürdü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tolga-Fernando ikilisi olursa orta saha bu maci kazanacagimizi dusunuyorum. Belhanda yine yedekte baslayip sonra oyuna girmeli

Beklenenin aksine zorlanmadan kazanacağımızı düşündüğüm maç

Fernando-Gomis gibi alıştığımız adamların formalarına kavuştuğu maçta olacaktır ümit ediyorum ki Serdar-Maicon ikilisi stoper tandemini oluşturur ...

0ad4f4cf4dedf7d450e7bb5ab1ef40b4.jpg
Belhanda yerine tolgayı koy.olması gereken kadro bu

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kalan maçlar arasında Kadıköy deplasmanından sonraki en zor deplasmanımız.Hem Sivas'ın iklim şartları sıkıntılı hem de kadroları ve form durumları fena değil.

Üst Alt