17/18 H:21 | Galatasaray 3-0 Antalyaspor | MS | 12 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu hafta felaket başladı. Önce Galatasarayımız yenildi sonra da dün gece Super Bowl'da Patriots kaybetti. Bizim maçtan sonra Tom Brady ve Patriots moralimi düzeltir dedim ama Patriots defansı Latovlevici performansı sergiledi. Kimi sevdiysek felaket oldu. :(

Artık üzülmek istemiyorum. Kazanalım şu maçı. Duruma göre liderlik ihtimali var. Fener belki yener Başak'ı.

Dünkü maçtan sonra başak-fb maçı mutlaka berabere bitmeli.Fenerle 6 puan yapmış olsaydık fener alsın diyebilirdik ama şuanki durumda kazanmasını istemiyorum.Dün çok büyük piyango kaçırdık

Haftanin son macini veya daha dogrusu rakiplerin hepsinin oynadiktan sonra oynamamizi hic ama hic sevmiyorum.

Acaba bununla ilgli bir istatistik var mi son senelerde sanki hep puan kaybi yasiyormusuz gibi geliyor bana en son biz oynayinca.

Arkadaş kimse Sivas maçında pozisyon bulduk vs demesin ben oyun ortadayken sergilenen futbola bakarım, maç 0-0 iken adamlar golü bulana kadar baskılı oynayan taraf onlardı, pozisyon bulanda onlardı. Orta sahayı geçemedik resmen. Yazık ya. Adamlar 2 farklı öne geçmiş tabiki skoru korumaya geçecek. Pozsiyon tabi bulursun top çevirirsimin yıkarsın rakibin sahasına oyunu. Berabere iken nerdeydiniz?
Anadolu deplasmanında bugün bu baskıyı yiyorsan hadi şampiyon oldun diyelim seneye cl grubunda herhangi bir deplasmanda napıcan acaba. S

36702.jpg

Bu kadro ile kolayca kazanılacak maç diye düşünüyorum

İnşallah Fernando 'suz çıktığımız son maç olur

36704.jpg

Yasin-Donk-Denayer-Eray 'ın oynamadığı şu 11 ile çıkarsak net bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum ...

Liderliği alırız umarım bu maç ile.

İyi bir oyun oynamak zorundayız. Gomis düşüşte kendine gelmeli. Deplasman maçlarındaki performansı uzun süredir çok kötü. En son Konya maçında iyi oynadı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eren oynasa daha iyi olur , hatirlarsani gecen sezonun basinda eren daha ilk mactan son dakika golu ile baslamis , hem cok hem de spektakuler goller izletmisti

ne zaman ki cikarilmaya , ilk 11 den kesilmeye baslandi , bir daha eski formunu bulamadi

simdi de 3 haftada 3 gol atti ve sahada bakinan gomis yerine eren in oynamasi daha hakkaniyetli olur

gomis bir mactir filan degil yukarida yazildigi gibi konya macindan bu yana yok piyasada ..

bir tanesi cikista oteki durgun ya da dususte , daha ne kadar gomis e ilk 11 kiyagi cekilecek , eren hakediyor ve asla kotu bir oyuncu degil

eren in tek kotu yani , oynatilmadiginda iyi ve hazir bir yedek degil , ruh gibi hayalet gibi oluyor , o yuzden bu adamdan verim almak icin surekli oynatmak lazim

Gomis olduğu sürece Ereni oynatmam. Son maç tüm takım kötü oynadı. Osmanlı maçında Gomis oyunda kaldığı kısa sürede Erenin yapamadıklarının mislini yaptı.

Gomis formsuz diye dedim . Eren verilen sansi kotu mu kullandi ki tekrar sakatligi biter bitmez gomis ilk 11 e giriyor

eren in kabahati ne ki kesilecek , 3 gol atmasi mi

Gomis tam iç saha golcüsü. Antalya maçında o oynarsa daha iyi olur.

Ama deplasman maçlarında Eren daha faydalı de 100.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt