17/18 H:23 | Başakşehir 1-1 Gençlerbirliği | MS | 26 Şubat - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:23 | Başakşehir 1-1 Gençlerbirliği | MS | 26 Şubat

Çok ilginç bir sezon yaşıyoruz.

Ligin en çok galibiyet alan takımıyız , ligin en çok gol atan takımıyız, 6 mağlubiyetimiz var ve lideriz

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başak yanlız baya çöküşte.Kadrosu aşırı yaşlı normal.Ligin sonlarına doğru dahada anormal puan kayıpları bekliyorum.Şu fener maçına kadarki 6 puanı alalım başka bişey istemiyorum.

rakipler Galatasaray'ın haksız kasımpaşa ve sivas yenilgilerini telafi etmeliler önümüzdeki maçlardaki kayıplarla da.tudor ve hakemler yüzünden hala şampiyonluk yarışındalar.

Gençler taş gibi takım olmuş. Kondisyonları süper. 80-85 dakika boyunca en iyi yapmaları gereken şeyi, koşmayı ve alan kapatmayı harika yaptılar. Sessegnon şuan ligde ki bence her takımda oynar.

Başakşehir bu sene iyi futbol oynamıyor zaten. Kazandığı maçların yüzde 90ini tek farkla ve zorla kazandılar. Maçlarını sezon başından beri izleyenler çok iyi olmadıklarını görmüştür. Bence ligin hala en iyi takımı Beşiktaş. Fenerbahçe'nin de diğer takımlara göre fikstür avantajı olduğu söylenebilir. Bize gelirsek, ben hala orta sahamızın Fernando sağlıklı dönmezse şampiyonluk için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Kasımpaşa ve Sivas'tan toplam 3 puan bile alsak avantajlı olurduk ama şu an için bence Fener ve Beşiktaş ile eşit şanstayız.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

DW59uPvXUAIKyMZ

Biz sampiyon olacagiz.

Bence şu an en tehlikeli takım BJK. Sadece dün için konuşmuyorum. En iyi ve geniş kadro var. Hoca dersen en iyilerden. İç sahada zor kaybederler. CL de bitti. Bu şartlarda BJk bence şu an bize en fazla ağrıza çıkaracak takım.

Bjk yenmesin diye boşuna demedik işte Basak ve Fbden pek bir sıkıntı olacağını sanmıyorum lakin Beşiktaş güçlü ve Tsye yenilmeli aksi skoru kabul etmiyorum

Üst Alt