17/18 H:25 | Galatasaray 2-1 Konyaspor | MS | 11 Mart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DXeBlOJX0AAt9rm

morinyo gelsin farkeder mi

bu adam ve Mesut Bakkal'dan korkuyorum. Bu kadar rahat olma bence. Kayseri geçen sene sırf bu ikilinin bu sihri sayesinde ligde kaldı. Önce Sergen 6-7 hafta iyi gitti sonra 4 maç kaybedince Bakkal geldi ve 3-4 maç kazanıp ligde kaldılar.

Bu ikili çok garip. Umarım ben haksız çıkarım ama haftaya şok olursa şaşırmam.

Evimzde olduğu için çok da sıkıntı olmaz kardeşim. Hem 4 günde ne yapacak, 1 2 hafta sonra etkisini gösterir. Ha kolay maç mi tabii ki hayır ama evde bir şekilde alıyoruz. Deplasman olsaydı o zaman 2 puan garanti gitti derdim

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ya kardeşim Sergen'i takip etsen dediğimi anlarsın. Bu adam taktikten anlamıyor zaten ama ilk 6-7 hafta inanılmaz bir sihir yapıp uçuruyor takımı. Bu yüzden korkuyorum.

aa!!! sergenin sahaya cıkmasına gerek yok,hatta hocalık yapmasına da gerek yok.nasıl olsa hakemler var.her maç yan hakemler dahil 13 kişiye karşı oynuyoruz.

bu adam ve Mesut Bakkal'dan korkuyorum. Bu kadar rahat olma bence. Kayseri geçen sene sırf bu ikilinin bu sihri sayesinde ligde kaldı. Önce Sergen 6-7 hafta iyi gitti sonra 4 maç kaybedince Bakkal geldi ve 3-4 maç kazanıp ligde kaldılar.

Bu ikili çok garip. Umarım ben haksız çıkarım ama haftaya şok olursa şaşırmam.

futbolda her ihtimal var tabi ama sergen artık baskalarına,ne bileyim fenerbahceye yasatsın o şoku.biz kazanmak zorundayız.sergen bizi alakadar etmiyo.

konya sergen'le anlaşmış.böyle t.direktör değişikliği olan maçlar zor olur inşallah seyirci desteğiyle 3 puanı alırız.

Üst Alt