17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül

Herkesin morali çok bozuldu gereksiz yere sanki 4-0 yenişmişisz havası var.. Arda böyle kazalar olur en azından geçen sene ki gibi pozisyon vermiyoruz rakiplere dün antalyanın gol dışında toplasan 2 pozşsyonu vardı tehlikeli sayılabilecek .. Takımın savunma yapmayı başarması umut verici..Eskiden 4-0 yendiğimiz maçta bile 4-5 tane net gol fırsatı verirdik

Doğru ayrıca ligin açık ara en zor deplasmanı derbiler ve Trabzon dışında.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tolgayı Selçuk rolüne atıp kanat oyuncularını efektif hale getirmeliyiz yoksa her maç ilk 3 haftadaki gibi olmaz

Dünkü puan kaybı bir bakıma iyi oldu, forumda tiner kafası yaşayanlar vardı, çok gaza gelmiştik. Şimdi bakıyorum herkes dengeli ve rasyonel yorumlar yapıyor, bu bizim için iyi bir şey.

Oldum olası Linnes gibi topcuları sevenedim, bir maç efsane bir maç kestane oynuyor. Lato takıma katılmalı, ortalama düzeyde de olsa devre arasına kadar leş bir oyun sergilemez.

Geçen seneye nazaran defansımız çok iyi. Her ne kadar yine duran toptan gol yesek de Antalya'nın 10 korneri bir o kadar da serbest ortası vardı, hepsini karşıladık. Geçen sene olsa minimum 3 gol yerdik.

Ndiaye veya Fernando ikilisinden birini çıkardığımızda bu takım geçen seneye dönebilme potansiyelli oynar, Tudor'un bunu anlaması için puan kaybı iyi oldu bir bakıma.

Tolga 2-3 maç iyi oynadı diye maçlara kanatsız bir şekilde çıkmanın çözüm olmayacağını, belki bir bakıma bazı maçlar için intihar olacağını da anlamıştır Tudor. Feghouli 90 dakika hazır olmayabilir ama Paşa maçında en azından 30-35 dakika görev alır bence.

Nereden bakarsanız bakın dünkü puan kaybı iyi oldu, hem bizim için hem bizi favori gösterip beklentiyi yukarıya çeken yorumcular için, hem de Tudor için. O yüzden moral bozmaya gerek yok, liderliğimiz devam ediyor. Bu maçta minimum 45 bin kişi olmalıyız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dünkü maç anlayamadıgım bi maçtı.1-0dan sonra biraz tempo yapsak 2.yarıda,geriye yaslanmasak ,az önde basssak 3-0 almayacagımızı kim söyleyebilirdi?hiç kimse...dün çok luzümsuz bi 2.yarı yaşadık.bi de selçuk dün sabote etti takımı.feghouli son 2 dk oyuna girdi.antalyanın onca duran topuna ragmen,antalyaya o kadar gel dememize ragmen macın berabere bitmesi de çok iyi.

bi de şu var.nasriymiş,menezmiş ya da kasımpaşanın şöyle futbolcusu varmış.anladım ki hikaye.Galatasarayın gercekten iyi bi kadrosu var ve ilk 3 haftaki gibi oynadıgında hiç kimse yıkamaz.benim bundan sonraki hiç bi maçta korkum yok.

Farklı alacağımız maç

İçerde ki maçlardan korkmayın bizim durumumuzu başakşehir bjk fener konya bursa trabzon deplasmanları belirleyecek.

O değilde şu zeminler nasıl bir rezalet ya. 2-3 stat dışında hepsinin zemini tarla gibi bizimki de dahil buna. Oyuncular doğru düzgün pas yapamıyor biz de izlerken kör oluyoruz..

Dünkü mac bana gösterdi ki, normal oyunumuzu oynadigimiz takdirde Türkiye´de yenemeyecegimiz takim yok.

%10 ile oynayip, ligin en zor deplasmanlarindan birinden puanla dönmek hem biraz sans diyelim, ama takimin kalitesini de gösteriyor.

Umarim bu puan kaybi bir ders olmustur ve bundan sonra baskili ve ofansif oyunumuzla oynamaya devam ederiz.

Mac kaybedeceksek de böyle kaybedelim. Fatih Terim döneminde de 90 dakika saldirip kaybettigimiz maclar olmustur.

Antalyaspor macinda 2 puani hediye ettik maalesef. Gercek oyunumuzun %50´sini oynasaydik dün, 3-1 alirdik rahat rahat.

Kasimpasa da tehlikeli bir takim. Ali Sami Yen´in getirdigi avantaj ve coskuyla full saldirip rahat bir galibiyet almaliyiz.

Kadronun degismesi gerektigini düsünmüyorum. Bu kadro krediyi haketti. Ama Feghouli´yi daha erken oyuna sokabilir bu sefer.

Dünkü puan kaybı bir bakıma iyi oldu, forumda tiner kafası yaşayanlar vardı, çok gaza gelmiştik. Şimdi bakıyorum herkes dengeli ve rasyonel yorumlar yapıyor, bu bizim için iyi bir şey.

Oldum olası Linnes gibi topcuları sevenedim, bir maç efsane bir maç kestane oynuyor. Lato takıma katılmalı, ortalama düzeyde de olsa devre arasına kadar leş bir oyun sergilemez.

Geçen seneye nazaran defansımız çok iyi. Her ne kadar yine duran toptan gol yesek de Antalya'nın 10 korneri bir o kadar da serbest ortası vardı, hepsini karşıladık. Geçen sene olsa minimum 3 gol yerdik.

Ndiaye veya Fernando ikilisinden birini çıkardığımızda bu takım geçen seneye dönebilme potansiyelli oynar, Tudor'un bunu anlaması için puan kaybı iyi oldu bir bakıma.

Tolga 2-3 maç iyi oynadı diye maçlara kanatsız bir şekilde çıkmanın çözüm olmayacağını, belki bir bakıma bazı maçlar için intihar olacağını da anlamıştır Tudor. Feghouli 90 dakika hazır olmayabilir ama Paşa maçında en azından 30-35 dakika görev alır bence.

Nereden bakarsanız bakın dünkü puan kaybı iyi oldu, hem bizim için hem bizi favori gösterip beklentiyi yukarıya çeken yorumcular için, hem de Tudor için. O yüzden moral bozmaya gerek yok, liderliğimiz devam ediyor. Bu maçta minimum 45 bin kişi olmalıyız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorumlarinin coguna katiliyorum ama Linnes konusunda biraz farkli düsünüyorum senden.

Dün isini layikiyla yapan ender oyunculardan biriydi bence. Soldan hic adam kacirmadi, bir cok top kapti ve cok calisti.

Basit oynamasi kötü birsey degil ki. Dün digerleri basit futbol oynasaydi kazanirdik zaten.

Yok topuk hareketler yok bilmem ne. Zaten orda anladim macta birseylerin ters gidecegini.

Üst Alt