17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül

yine başlamışlar fark atarız cümleleri kurmaya .
antalya için arka taraf ptt ligi çöp dediler 1 gol zor atabildik.
antalya maçından çekiniyordum 2 puan kaybettik bu maçta belhanda hayalet olursa feghouli çok geç girerse selçuk kenesi maç başını almak için tudor'u yine kafalarsa puan kaybı hiç de sürpriz olmaz.

yine başlamışlar fark atarız cümleleri kurmaya .
antalya için arka taraf ptt ligi çöp dediler 1 gol zor atabildik.
antalya maçından çekiniyordum 2 puan kaybettik bu maçta belhanda hayalet olursa feghouli çok geç girerse selçuk kenesi maç başını almak için tudor'u yine kafalarsa puan kaybı hiç de sürpriz olmaz.
Sende de ufaktan Tudor konusunda endişe görüyorum.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dünkü mac bana gösterdi ki, normal oyunumuzu oynadigimiz takdirde Türkiye´de yenemeyecegimiz takim yok.

%10 ile oynayip, ligin en zor deplasmanlarindan birinden puanla dönmek hem biraz sans diyelim, ama takimin kalitesini de gösteriyor.

Umarim bu puan kaybi bir ders olmustur ve bundan sonra baskili ve ofansif oyunumuzla oynamaya devam ederiz.

Mac kaybedeceksek de böyle kaybedelim. Fatih Terim döneminde de 90 dakika saldirip kaybettigimiz maclar olmustur.

Antalyaspor macinda 2 puani hediye ettik maalesef. Gercek oyunumuzun %50´sini oynasaydik dün, 3-1 alirdik rahat rahat.

Kasimpasa da tehlikeli bir takim. Ali Sami Yen´in getirdigi avantaj ve coskuyla full saldirip rahat bir galibiyet almaliyiz.

Kadronun degismesi gerektigini düsünmüyorum. Bu kadro krediyi haketti. Ama Feghouli´yi daha erken oyuna sokabilir bu sefer.
Aynen oynamadan hemde hiç oynamadan kazanıyorduk nerdeyse

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

------------------------------Muslera-------------------------
----Mariano------------Maicon--------Aziz-------Latolo--
-------------------------Fernando-----Ndiaye--------------
------------------------------Belhanda--------------------
------Feghouli----------------Gomis-----------Rodrigues---

Latolo hatzi degilse, Linnes.

Paşa pis takım, neredeyse bizim gibi full yabancı çıkıyorlar sahaya, etkili adam sayısı fazla. Kolay olacağını sanmıyorum bu maçın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben Tudor olsam Belhandayi ilk 11 oynatmam bu macta.

Muslera
Mariano Maicon Denayer Linnes
Ndiaye Fernando Tolga
Feghouli Gomis Rodriguez​

belhanda ağır kalıyor . sneıjder bu yüzden gönderildi zaten . böyle oynayacaksa kesik yemeli. feghoulı 90 dk çıkaracak kondüsyonda değil . 60'tan sonra girmeli. maç biterken değil ama

Üst Alt