17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül

Daha once de dedigim gibi Tudorun kafasindaki deli dana gibi saldirmak degil.
Daha derli toplu duzenli disiplinli bir baski ancak daha oturmadi takim.
Zamanla daha iyi olacaktir ve iddia ediyorum ki o 3 pas yapar dagitir dedikleri bjk macina kadar bu ivmeyle gidersek, bjk yi neye ugradigini sasirtip 3 4 tane birden sallayip gelebiliriz.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Umarim oyuncular bu mac ile birlikte gösterdikleri organizasyon gelisimini devam ettirirler.
Cünkü Kasimpasa macinda bile Kasimpasa bir iki kere dogru paslari atsa sorun yasayabilirdik.
Bunu yüzde yüz ortadan kaldiramayiz ama minimuma indirmek gerekir.
Elestirilere anlik bakmak lazim, elestirilen konunun degismeyecegi anlamina gelmiyor elestirmek.

Takımın defansı kusursuz kalemizi ablukayada alsalar en fazla 1 2 pozisyon veriyoruz bunda sıkıntımız yok ama oyun devamlılığı ve atak organizasyonumuz zayıf.. İçeri gomise kesilen ortalardan fazla hüzum aksiyonumuz olmalı yoksa buna önlem alırlar bugün olmasa yarın.. fernando ara ara rakip 18 önüne gitmeli ndiaye ve fernando sık sık rakip 18 e girmeli ..

Feghouli Serdar ve Latovlevici bence kesinlikle oynamalı ilk 11'de inşallah bir sıkıntı çıkmadan adam gibi çıkarız bu maça ...

Insallah Antalya macinda oldugu gibi igrenc ve korkak futbol oynamayiz. Telasli hic olmamaliyiz, ama o konuda avatarimdaki Reis'e güveniyorum.

Adamim benim ya, Fernando!

Bu sezon ilk zor macimiz.

Suana kadar ligin zayif yada formsuz rakipleriyle oynadik.

Bursa hem guclu hem formda hemde deplasman.

Hem tudor hem takim icin ciddi bir test sinavi.

1-0 olsun bizim olsun.

Bursasporda fiziksel olarak rakiplerini ezmeye çalışan bir takım. Fiziksel olarak bizi en çok zorlayana maç olabilir ama ilk 20 dakikada gol atarsak fark bile olabilir.

Bursa daha tam hazır değil ama iyi gidiyorlar. 9 puanları var. Kaybettikleri 2 maç; Başakşehir ve Beşiktaş deplasmanları. Üstelik o iki maçta da ezilmediler.

Haftaya 40.000 kişi olması bekleniyor. Baya zor olacak. Kazanırsak haftaya derbide olacağından büyük avantaj kazanırız.

Bursa daha tam hazır değil ama iyi gidiyorlar. 9 puanları var. Kaybettikleri 2 maç; Başakşehir ve Beşiktaş deplasmanları. Üstelik o iki maçta da ezilmediler.

Haftaya 40.000 kişi olması bekleniyor. Baya zor olacak. Kazanırsak haftaya derbide olacağından büyük avantaj kazanırız.

Başakşehir maçını izlemedim de Beşiktaş maçında baya ezildiler, berbat oynamışlardı.

Kendi oyunumuzu korkmadan oynadığımız taktirde ligde Beşiktaş ve Başakşehir hariç rahat yenemeyeceğimiz takım yok. Bu da Tudor'a bağlı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tudor kadar başınıza taş düşsün sayın renktaşlar adam şu yorumları görse anında istifa eder sosyal medyadaki çocukları takmaz oranın yaş ortalaması belli ama bura farklı yapmayın etmeyin

DJ_nW04W0AEbzFl.jpg

Üst Alt