17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül

Tudor kadar başınıza taş düşsün sayın renktaşlar adam şu yorumları görse anında istifa eder sosyal medyadaki çocukları takmaz oranın yaş ortalaması belli ama bura farklı yapmayın etmeyin
Temenni renktas, hepimizin umudu zor bir Deplasmanda iyi bir is cikarmasi.
Su ana kadar zor ve / veya deplasman maclarinda güven vermedi.
Vermeyecek anlamina gelmez, bizimde ümidimiz bu, sadece bu mac icin degil sezonun geneli icin gecerli bu durum.

Orta sahada Fernando ve Ndiaye gibi iki kale varken TR ligi maçlarında Tolga fazla geliyor, toplamda teknik olarak eksiklik oluşuyor. Feghouli fiziksel olarak hazır olduğu anda itibaren Tolga'nın yerine bu kadroya girmeli ki kendisinin dirençsiz olduğu da söylenemez. Elbette defansif olarak Tolga gibi bir görevi asla olmaz. Rodrigues kalmalı, son maçta kötüydü ama atletik yapısıyla takımda alternatifi de olmayan bir tekniği var.

Bu arada GS hücumda iyi ama riskli oynuyor falan diye atıp tutan yorumcular var TVlerde ama şaka maka 5 haftada üç gol yedik, üçü de duran toptan. Maçlarda verdiğimiz kritik pozisyon da 1-2'yi geçmiyor.

Son düzenleme:
Temenni renktas, hepimizin umudu zor bir Deplasmanda iyi bir is cikarmasi.
Su ana kadar zor ve / veya deplasman maclarinda güven vermedi.
Vermeyecek anlamina gelmez, bizimde ümidimiz bu, sadece bu mac icin degil sezonun geneli icin gecerli bu durum.

Renktaş yeni kurulan takımla 2 deplasman maçı oynadık antalya maçında bende takımıda tudoruda bende hiç beğenmedim ama her maç tudorun kendini ispat etmesi gerekiyor bu bana çok saçma geliyo iç sahada maç kazanınca tudor olmazsada alırız diyolar , deplasmanda sadece 2 maç oynandı Antalya maçını alamadı diye adam her deplasmanda dökülüyor gibi algı yaratılıyor bursa maçını alsa bursa takım mı bjk yi fb yi yensin diyecekler aynı kişiler

Renktaş yeni kurulan takımla 2 deplasman maçı oynadık antalya maçında bende takımıda tudoruda bende hiç beğenmedim ama her maç tudorun kendini ispat etmesi gerekiyor bu bana çok saçma geliyo iç sahada maç kazanınca tudor olmazsada alırız diyolar , deplasmanda sadece 2 maç oynandı Antalya maçını alamadı diye adam her deplasmanda dökülüyor gibi algı yaratılıyor bursa maçını alsa bursa takım mı bjk yi fb yi yensin diyecekler aynı kişiler
Yok rentas, Tudora olan bu zor ve / veya deplasman maci güvensizligi iki mac ile alakali degil, gecen sezondan beri olan bir durum.
Zor bir maci veya zor bir deplasmani söyle güzel bir sekilde alsak bence kendiside acilacak.
Misal Antalya maci öncesi güven tazelemisti, asagi yukari büyük bir cogunluk yener geceriz demisti.
Sorun edilende beraberlik degil aslinda, oynanan oyun ve takimin hali.
Ben mesela en cok Kasimpasa macini begendim cünkü cok akilli oynadik.
Buna ragmen forumda cogunluk Bursa maci öncesi temkinli, Antalya maci öncesi olan hava yok.

Son düzenleme:
Yok rentas, Tudora olan bu zor ve / veya deplasman maci güvensizligi iki mac ile alakali degil, gecen sezondan beri olan bir durum.
Zor bir maci veya zor bir deplasmani söyle güzel bir sekilde alsak bence kendiside acilacak.

Renktaş geçen sezon ki takımı boşver ama o yok artık takım komple değişti ona bakılıp yorumlamak çok saçma bence ama bursa maçında gerçek deplasman oyununu görücez inanıyorum.

Renktaş geçen sezon ki takımı boşver ama o yok artık takım komple değişti ona bakılıp yorumlamak çok saçma bence ama bursa maçında gerçek deplasman oyununu görücez inanıyorum.
Gecen sezonun takimi ile ilgili degil aslinda, Tudorun devam eden ve zorlu maclarda ve / veya zorlu deplasmanlarda ortaya cikan eksikleri, üstelik Kadro cok daha güclü bir hal almisken.

Gecen takim ile ilgili degil aslinda, Tudorun devam eden ve zorlu maclarda ve / veya zorlu deplasmanlarda ortaya cikan eksikleri.

Osmanlı maçında iyi oynadık aslında ama antalya maçında ne oynadık ne oynamaya çalıştık ben bilmiyorum bazıları diyo skoru yapıp korumaya çalıştık lakin öyle olmadı pek çünkü golü atana kadarda oynamadık bişey ben gerçekten milli ara , yorgunluk , sıcaklığa bağlıyorum ama herşeye rağmen tudor ndiayeyi çıkarmazsa kazanıcaktık ama o maçla beraber belki bi daha selçuka 5 dk bile şans vermez o yönden kurtulmuş oluruz diye umuyorum.

Osmanlı maçında iyi oynadık aslında ama antalya maçında ne oynadık ne oynamaya çalıştık ben bilmiyorum bazıları diyo skoru yapıp korumaya çalıştık lakin öyle olmadı pek çünkü golü atana kadarda oynamadık bişey ben gerçekten milli ara , yorgunluk , sıcaklığa bağlıyorum ama herşeye rağmen tudor ndiayeyi çıkarmazsa kazanıcaktık ama o maçla beraber belki bi daha selçuka 5 dk bile şans vermez o yönden kurtulmuş oluruz diye umuyorum.
Kaybilmis hic bisey yok, her ne kadar Etoo disinda Antalyanin kadrosu ahim sahim olmasa bile o sartlarda bir deplasmandan bir puan iyidir.
Ancak iste madalyonun öbür tarafi, bunun gecen sezondan gelen bir aliskanlik oldugu icin herkes biraz korktu.
Bunu Bursa maci öncesi forumda cok net görebiliyoruz, herkes daha temkinli.

Yedek oyunculardan faydalanmaya da başlamalıyız yavaş yavaş. Mesela skoru bulunca Eren Yasin gibi adamlar girebilir.

Bilhassa da Eren den faydalanmalıyız çünkü Gomis çok efor sarf ediyor cok çabalıyor maç boyunca ona binen yükü azaltmamız lazım zaman zaman.

Sinan mal falan ama bu ligde iş yapacak bir adam, ben kendisini hâlâ affetmedim çünkü yaptıklarından dolayı pişmanlık duyduğuna zerre inanmıyorum. Öte yandan Yasini de hepimiz biliyoruz ama zaman zaman faydası dokunacak bir adam çünkü kolayca pozisyon yakalıyor çoğunlukta tercih hatası yapsa bile.

sent via GSC

Son düzenleme:
bursa henüz yeni takım takım oyunundan ziyade hızlı cıkıp kontradan atıyorlar takımda herseyi yine batalla yönetiyor

duran toptan cok kontralar basımızı agrıtabilir onun dısında kolay gol pozisyon veren bir takım

Futbol bilgisi o kadar ne yapsın gariban
tumblr_ofxrhqRpWU1ujmvy2o1_1280.jpg

Never change a winning team.

Kazanan ve ilk 5 haftada bize umut asilayan bu kadronun bozulmamasi gerektigini düsünüyorum su anda.

Zaten Feghouli 90 dakika oynayacak durumda degil. Her hafta 10-15 dakika fazla oynayabilir.

Bursaspor macinda 60´dan sonra girmeli.

Evet Tolga ilk 3 haftadaki performansini sergilemedi belki, ancak oyunculardan bu kadar cabuk vazgecmemek lazim.

Herkes bilmeli ki, ugrasan, calisan, kazandiran oyuncular formayi kaptirmaz.

Ayni kadroyla baslariz yine. Önemli olan kendi oyunumuzu sahaya yansitabilmek, rakibe de kabul ettirebilmek. O zaman kazaniriz.

____________________________Muslera_______________________________

_____Mariano____________Maicon______Serdar________________Latovlevici_____

______________________Fernando_____Ndiaye______________________________

________Rodrigues____________Belhanda______________Tolga______________

_____________________________Gomis_________________________________

Son düzenleme:
Rodguires biraz akıllı olsa çok rahat alırız adam en az 4 5 güzelim atağın için e ediyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt