17/18 H:7 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 1 Ekim - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 1 Ekim

TS un işi her zaman zor. Yerli oyunculardan ancak İstanbul büyüklerinin direkt tercih etmediği futbolcuları, çoğu zaman ederinden fazla ücret ödeyerek alabiliyorlar ki mesela Selçuk İnan bile İstanbul takımları yetersiz bulduğu için, Ersun Yanal' ın tercihiyle TS lu olmuştu. Yabancı futbolcular konusunda daha da şanssızlar; türlü vaadlerle ikna ettikleri çok sayıda oyuncu şehri gördükten sonra sözleşme imzalamadan çekip gitti defalarca...

Maçtan önceki son demecinde açık-gizli bundan yakınmıştı Ersun Hoca; bir nevi pes etmişlik olarak algıladım. Bu yıl TS u pek takip edemedim, Yusuf' u ilk 11 de başlatmamasını, Rodallega' yı bu kadar geç oyuna almasını anlayamadım. Ancak forma adaleti konusunda çok beğendiğim bir TD dür Ersun Hoca. Yine 'Bir bildiği vardır' noktasındayım. 'Tescilli Şizo' nun, Salih Uçan' ı yetersiz buldu diye ''Oynatmadı çocuğu, kiralamak zorunda kaldık'' sözü gibi çok sayıda veri üzerinden gidiyorum...

545b7fe0794731cf290faff0.jpg

Vayy rtas bu oyun neydi yaw

Cok kucuktum kuzenim oynardi onu izlerdim

Yanan top falan vardi ozel sutlar falan

Salak trabzon akıllı olsa 2-4 biterdi maç..
neyse beraberlikte iyi sonuç

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Abdülkadir'e aşık oldum , inşallah bozmaz çocuk kendini

Dunku macimizdan once uyarmistim rehavet olmamali diye, bugun bjknin puan kaybindan sinra yine bir rehavet havasi seziyorum
Halbuki onumuzdeki maclar
Konya
Fener
Trabzon
Gencler
Basak
Alanya
Bjk

7 hafta ve 4 ciddi rakibimizle oynayacagiz
Evet guzel bir avantaj yakaladik ama bu avantaji yitirmesi 1 maca veya 2 sari kart 1 kirmizi kart cezasina bakar
Bir de erken kondusyon yukledik, bunun da ilerleyen haftalarda etkileri olabilir
Ciddiyeti birakmamaliyiz, lig bizim icin simdi basliyor

Üst üste iki maçtır yerde yatan adam varken istisnasız topu dışarı atmayıp gol bulmaya çalışıyor fırsatçı şerefsizler.

Bunun twitterda falan videosu konulup her yere konulmalı. Şerefli(!) Beşiktaş'ı üzmeyin! diye.

Üst üste iki maçtır yerde yatan adam varken istisnasız topu dışarı atmayıp gol bulmaya çalışıyor fırsatçı şerefsizler.

Bunun twitterda falan videosu konulup her yere konulmalı. Şerefli(!) Beşiktaş'ı üzmeyin! diye.

Ben de tam bunu yazacaktim
Hakkaten cok igrenc bir goruntuydu
Trabzonlular oyunu birakmislardi ve bjkli oyuncu, savunmayan adamin yanindan geciyordu
Reziller

Ben de tam bunu yazacaktim
Hakkaten cok igrenc bir goruntuydu
Trabzonlular oyunu birakmislardi ve bjkli oyuncu, savunmayan adamin yanindan geciyordu
Reziller

Şerefsiz ve arsızlar. İşlerin yolunda gitmediğinin farkındalar ve panik halindeler.

Bu sene ne olur bilmiyorum daha uzun bir maraton var ama son 2 senedir ortada rakip yokken fazla palazlandılar yavaş yavaş ayakları yere basmaya başladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şerefsiz ve arsızlar. İşlerin yolunda gitmediğinin farkındalar ve panik halindeler.

Bu sene ne olur bilmiyorum daha uzun bir maraton var ama son 2 senedir ortada rakip yokken fazla palazlandılar yavaş yavaş ayakları yere basmaya başladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen dedigin gibi, islerin iyi gitmediginin farkindalar, simdi stres altinda dagilabilirler. Mactan sonra canerle talisca tekme tokat birbirlerine girmisler zaten
Macta da bir ara bjkliler hakemi doveceklerdi neredeyse kart vereceksin diye, benim bildigim kart istemek sati kartti ama degismis olabilir tabi
Maci kahvede izledim, taraftarlari da cok acayip, onlar da alismis her pozisyonda penalti, el var, faul var diye bagiris cagiris kendilerini yerlere atiyorlar
Bir de kendi takimimi izlerken bakiyorum, biz de feryat figan ediyoruz ama hakem kararlarina degil kacan pozisyonlara falan
Bunlar cok fena alismislar her mac hakemlerden avanta gormeye

Şu BJK’nin ligde top oynamadan gol atmasına ve maç kazanmasına çok tilt oluyorum. Bu maçta az biraz daha ballı olsalardı yine aynı durum gerçekleşecekti.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Üst Alt