17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül

Bu sezon en çok taraftarın geleceği maç olacaktır bu geri dönüşün meyvelerini karabük maçında ateşli tribünlerle görebiliriz. Beşiktaş - Trabzon / Akhisar - Fener gibi maçlar varken içerde güzel bir skorla maçı alıp pazar gün ki beşiktaş maçında birbirini yesinler modunda seyretmek lazım :D

Arkadaslar büyük konusmayalim. Yeni hocayla gelmeleri kötü olacak, böyle degisikler takimlar icin ilk maclsrda hep pozitif etki yapar. Yine bugün oldugu gibi 1-0 geriye düsüp 2-1 aliriz diyorum ben.

Muslera
Mariano - Maicon - Serdar - Latov
Fernando - Tolga
Badou
Feghouli - Gomis - Belhanda

Badou arkasını düşünmeyip önde basarak rakibin oyun kurmasını engelleyip kazandığı topları hemen ileri üçlüye aktarsın.

karabük baya kötü bu sene böyle devam ederlerse ligden dahi düşebilirler.

eğer erken gol bulursak farka gideriz. açıkçası 3 golden aşağı atarsak üzülürüm, 4 gole okeyim.

Kazanıp yolumuza emin adımlarla devam edeceğimiz bir maç olmalıdır. Hem Beşiktaş-Trabzon hemde Akhisar-Fener maçlarını rahat rahat izleriz.

Serdar Aziz kart sınırında, bu hafta sarı görüp Konya deplasmanında Denayerle idare etmek lazım. Seyircisizmiş zaten, baskı minimum olur. Konya maçından sonra zor maçlar geliyor 6 haftada fb, ts, başşak, bjk,

Yeni Malatya gibi kalitesi tartışılır bir takımdan kendi evinde 4 tane yiyerek mağlup olan takıma da puan kaybetmeyiz herhalde diye düşünüyorum. Hocalarının değişmesi kötü olmuş ama çok fazla bir şeyin değişmemesi lazım çünkü kendi evimizde oynuyoruz. Deplasmana gitsek hoca değişikliğinden dolayı belki tedirgin olma hakkımız olurdu. Normal şartlarda bizim adımıza sezonun en rahat maçlarından biri olması gerekiyor. En az 3-0 gibi net bir skorla almalıyız. Takımımıza yakışan bu olur.

La hocaları istifa etse ne olacak.Eldeki malzeme belli Karabükte.3 ler geçeriz.Fener maçına 8 de 7 ile girersek ezikleri arenaya pis gömeriz.

Üst Alt