17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül

Ispark bildim bileli tadilatta ve hep bitmemis durumda ,stat alti otopark iyi ama pahali

simdi vadi istanbulunki aciliyor , belki faydasi olur

o gelmeyenlerin cogu belese sponsor veya is adami gibi tiplere dagitilmistir
hem 2-3 bin tl vereceksin ve hicbir maca gelmeyeceksin bu akil isi degil
kesin belese gitti onlar

bizim arkadaş kombine aldı orduda yaşıyor..Adamın almasının tek nedi fb-bjk derbileri( başka maçlara gitmez) çünkü bilet bulamıyor..Bu şekilde periferden maç alan çok kişi vardır diye tahmin ediyorum..

Zor bir maç olacak umarım kazasız geçeriz.

İlk 8 maçta 22 puan ile geçebilirsek sonraki 5 hafta da büyük kredi ve özgüven kazanırız.

bizim arkadaş kombine aldı orduda yaşıyor..Adamın almasının tek nedi fb-bjk derbileri( başka maçlara gitmez) çünkü bilet bulamıyor..Bu şekilde periferden maç alan çok kişi vardır diye tahmin ediyorum..

Evet, öyle çok fazla insan var. Sadece benim tanıdığım 10-15 kişi var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu maçtan sonra milli ara olacak. Kazanıp 19 puanla girelim. Bazılarınız şaşıracak,gülecek ama Dany şu anda Karabük'ün belki de en iyi ismiydi ve bizim maçta cezalı.

Gomis'i tutabilecek(fizik,atletizm olarak) tek isimdi Karabük'te. Teknik adam sorunları da var. Bana göre bu maça teknik adamsız girerler. Erken gol gelirse farka gideriz.

Poko Malatya maçında oynamadı.O adam oynamazsa gerçekten 4-5 tane atabiliriz.Oynarsa biraz direnç koyabilirler.Kadroları fena değil aslında

Bu maçlarda yenilip derbileri kazansak ne fayda. Aziz Yıldırım zihniyetidir bu. Her maç üç puan özelindedir. Derbi galibiyeti ligte başarısı olamayanların tesellisidir. Ha Fenerbahçe'den üç puan almışsın ha Konya'dan. Fenerbahçe'den üç puan alıp Konya'dan puan alamazsan ne anlamı kaldı.

Kombine alip gelememek ayip degil ki zaten

Bilet devir sistemi olusturulmus ve bu kadar basitlestirilmisken devretmemek ayip

Onunla ilgili detay su ama

bileti devretmeye kalksan bile

1- once biletinin oldugu yerdeki satistaki tum biletler satilmak zorunda

2- sonra biletin siraya aliniyor ve o sirayla taliplere satiliyor

3- satilabilirse o mac icin aciklanmis bilet fiyatinin 60% ini aliyorsun

4- bu para olarak degil puan olarak yukleniyor

5- ama bu puani da atiyorum bir sonraki mac arkadasina bir bilet vs alirken de kullanamiyorsun , sadece seneye de kombine yenilersen o fiyattan dusuyor

bunun isiginda kimse o sisteme devretmeyip , insandan insana devretmeyi yegliyor

onda da hem fahis fiyat ceken , hem uc otuz paraya kapatmaya calisanlar yogunlukta oldugu icin genelde devir gerceklesmiyor

bir de hic ugrasmayanlar var tabi

Üst Alt