#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 297 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zaten ayni olay o

Baktım şimdi 22 ocak kayseri maçında Eren oynamış o maça çıkmamış

Sonrasında diğer maç o gol sevincini yapmış neyse işte demek istediğim İbrahim'e katılıyorum şovmen herifin tekiydi arıyoruz orası gerçek ama yerine düzgün birinin bulunmaması taraftarın suçu değil

Bu karakterde adama muhtaç bırakanlarda suç

Sonrasında diğer maç o gol sevincini yapmış neyse işte demek istediğim İbrahim'e katılıyorum şovmen herifin tekiydi arıyoruz orası gerçek ama yerine düzgün birinin bulunmaması taraftarın suçu değil

Modeste-Alan-Falcao üçü de tesadüf olamaz.Bu yönetim forvet transferi beceremiyor nedense.Böyle bir genleri var.

Niye,at kafasıyla bakınca daha mı kolay görünüyor?

Obur avatarla 2'de 0 geldi diye degistirdim yaw.

Ben transferlerde taraftara suc bulan birisi degilim zaten.Hoca ve yonetim sorumludur yerinin doldurulmamasinda.

Karakter olarak bakarsak da bence Cagne daha karaktersiz biri.Kotu bir insan oldugunu dusunuyorum.

Şartları esnetelim.

Can ile barışırım.

Can'la yakin ahbap degilim ki.Ayrica onla ne zaman kustunuz yaw haberim yok.

Neyse dedigimi iyi dusun Serkan denen cenabet gecen sene Fb'yi 1.siraya yazdi kume hattindan zor kurtuldular.Bu sene bizi yazdi halimiz ortada.

Kabul edersen Serkan seninle barismak icin bu 3 macta rakiplerimizi tutar.Bu kekonun da istedigi bir sey olmaz 3'te 3 yapariz,Malatya'yi bile yeneriz guven bana.

Neyse dedigimi iyi dusun Serkan denen cenabet gecen sene Fb'yi 1.siraya yazdi kume hattindan zor kurtuldular.Bu sene bizi yazdi halimiz ortada.

Kabul edersen Serkan seninle barismak bu 3 macta rakiplerimizi tutar.Bu kekonun da istedigi bir sey olmaz 3'te 3 yapariz,Malatya'yi bile yeneriz guven bana.
Sulh icin muzakereye hazirim

Kabul edersen Serkan seninle barismak bu 3 macta rakiplerimizi tutar.Bu kekonun da istedigi bir sey olmaz 3'te 3 yapariz,Malatya'yi bile yeneriz guven bana.

O değil ben küstüm. Can'la hep paralel düşünüyorsunuz genelde,ahbap olmayışına şaşırdım doğrusu.

Olmaz.Sunduğun şart çok ağır.

Üst Alt