#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 298 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir de bu olay vardı yalanlanmıştı ama yaşanan süreci düşündüğümüzde doğruymuş demek
insanlar şunu unutuyor gomis kulüpten giderken 2milyon euro alacağı vardı.araplar o 2 milyon euro'yu gomise vermeyi kabul etmişti.adam para almadan aylarca top oynamış.siz işyerinde para almayın bakayım yaptığınız işi aynı verimle performansla yapabilecek misiniz?bu adam aynı performansla devam etti.büyük maçlarda gol atamadığı iddia edilmişti.belhanda denen arkadaşın 8 büyük maçta tek bir gol veya asistti yoktu o sene.gomis'e top gelmiyordu yine gomis ilerde çabalıyordu.ben gomisin derbilerde hiç kötü oynadığını hatırlamıyorum hep en iyilerden biriydi gol atmadı diye eleştirmeye gerek yok galatasaray'ın yıllar sonra adam akıllı santraforu vardı gomisi izlemekten zevk alıyordum.gamsız bir oyuncu değildi savunmaya yardım ediyordu press yapıyordu yaşlıydı ama mücadeleden kaçmıyordu.

Şartları esnetelim.

Can ile barışırım.

O değil ben küstüm. Can'la hep paralel düşünüyorsunuz genelde,ahbap olmayışına şaşırdım doğrusu.

Olmaz.Sunduğun şart çok ağır.

a218da38e7c9c5ade835c2ef660f652f.jpg

sent via GSC

insanlar şunu unutuyor gomis kulüpten giderken 2milyon euro alacağı vardı.araplar o 2 milyon euro'yu gomise vermeyi kabul etmişti.adam para almadan aylarca top oynamış.siz işyerinde para almayın bakayım yaptığınız işi aynı verimle performansla yapabilecek misiniz?bu adam aynı performansla devam etti.büyük maçlarda gol atamadığı iddia edilmişti.belhanda denen arkadaşın 8 büyük maçta tek bir gol veya asistti yoktu o sene.gomis'e top gelmiyordu yine gomis ilerde çabalıyordu.ben gomisin derbilerde hiç kötü oynadığını hatırlamıyorum hep en iyilerden biriydi gol atmadı diye eleştirmeye gerek yok galatasaray'ın yıllar sonra adam akıllı santraforu vardı gomisi izlemekten zevk alıyordum.gamsız bir oyuncu değildi savunmaya yardım ediyordu press yapıyordu yaşlıydı ama mücadeleden kaçmıyordu.

İstersen geçmiş mesajlarımı kontrol et ben Gomis'ten memnundum

Karakterinden dolayı gitmesini istedim ve bence o dönem için verilen karar doğruydu yine öyle bir şey yaşansa yine gitmesini isterim

Sadece Gomis'e değil diğer oyunculara da paraları ödenmedi ama ne hikmetse bir Gomis haberlerini duyduk,antremana çıkmadı sonra hiç bir sebep ortada yokken maaş artırımı talep etti,kupayı hediye etti vs

O sene zaten imza parasıyla birlikte yanlış hatırlamıyorsam 5 milyon avro kazandı.Bir oyuncu sözleşmeye imza atarken nasıl kulüpten şartları yerine getirmesini bekliyorsa kulüpte aynı şeyi bekler

Gomis efendi para göz bir topçu olduğu için maaşının artmasını istedi ayrıca bu ilk vukuatı değil.Paragöz bir topçu olmasaydı en başında teklifler masadayken kaptanlığını yaptığı Marsilya'yı seçerdi bizi değil..

İstersen geçmiş mesajlarımı kontrol et ben Gomis'ten memnundum

Karakterinden dolayı gitmesini istedim ve bence o dönem için verilen karar doğruydu yine öyle bir şey yaşansa yine gitmesini isterim

Sadece Gomis'e değil diğer oyunculara da paraları ödenmedi ama ne hikmetse bir Gomis haberlerini duyduk,antremana çıkmadı sonra hiç bir sebep ortada yokken maaş artırımı talep etti,kupayı hediye etti vs

O sene zaten imza parasıyla birlikte yanlış hatırlamıyorsam 5 milyon avro kazandı.Bir oyuncu sözleşmeye imza atarken nasıl kulüpten şartları yerine getirmesini bekliyorsa kulüpte aynı şeyi bekler

Gomis efendi para göz bir topçu olduğu için maaşının artmasını istedi ayrıca bu ilk vukuatı değil.Paragöz bir topçu olmasaydı en başında teklifler masadayken kaptanlığını yaptığı Marsilya'yı seçerdi bizi değil..
ben zaten önceki mesajlarda bize para için parayı seven bir oyuncu olduğunu yazdım.lakin gomis'in anrenmanlara çıkmadığı haberler tamamen palavra olduğunu düşünüyorum.madem antrenmanlara çıkmadı bir sonraki hafta niye yedekten girdi sonraki hafta 11 de oynadı.bu iddilaarı geçenlerde cenk ergün yalanladı.gomis'in hayatında tanıdığı en profesyonel oyunculardan biri olduğunu söyledi.onun için tam bir profesyonel dedi.gomis yazın yatmayan,fiziğine sağlıkına bakan,sosyal yardımlarda bulunan birisi.bu adam parayı seviyor ama daha arabistandan kanser çocuklar için bağış yapmaya istanbula gelip onlara destek oluyor.gomis karaktersiz demek yanlış.oyuncuların maaşı yatmak zorunda herkes duygusal davranmak zorunda değil bu onu amatör yapmaz.siz iş yerinde para almayınca mahkemeye vermek hakkınız.bu karaktersiz yapmaz insanı duygusal değil diye karaktersiz olmaz kimse..hoca bile gelince maaşları yatırın transfer istemiyorum dedi.bu arkadaş 5 milyon euro'ya yakın para kazanmadı bizden.dediğim gibi giderken 2 milyon euro alacağı vardı araplar bu parayı gomise imza parası olarak verdiler.birde yönetim hep göndereceği oyuncuların maaşını ödemiyor ve karalıyor.dursun özbek icraya verdi dediler dusun çıkıp yalanladı,fernando giderken maaşımı ödeyin diye ihtar çekti diye karalandı,ozan sözleşme yenilemiyorum giderim dedi diye karalandı.

Gomis'e zam yapmayan yonetim Cagne'ye gidip 10 verdigi yetmedigi gibi (ki bence 13 verdik ama ffpye 10 yansidigi icin 10 yaziyorum) kiraladigi Mitroglu ve Cagne'nin maasini oynatmadan vermek zorunda kaldi.Falcao'nun da 5 milyon alacagi 1.5 da bonusunun olacagi konusuluyor.

Deger miydi 1-2 milyon zam vermemek icin bu kadar zarara girmek?

Gomis'e zam yapmayan yonetim Cagne'ye gidip 10 verdigi yetmedigi gibi (ki bence 13 verdik ama ffpye 10 yansidigi icin 10 yaziyorum) kiraladigi Mitroglu ve Cagne'nin maasini oynatmadan vermek zorunda kaldi.Falcao'nun da 5 milyon alacagi 1.5 da bonusunun olacagi konusuluyor.

Deger miydi 1-2 milyon zam vermemek icin bu kadar zarara girmek?
olan oldu artık önümüze bakmalıyız yönetim tecrübesizlik etti.bu dosya kapandı artık.gomis'in yeri ayrı olacak bence bizi şampyiyon yapmasaydı batardık.tek kurşunumuz vardı ve kullanmıştık. tekrardan minnettarım gomise.

Üst Alt