2000-01 Sezonu Çalınan Şampiyonluğumuz !!! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2000-01 Sezonu Çalınan Şampiyonluğumuz !!!

Cevap: 13 mayıs 2001 Galatasaray-Ankaragücü Maçının Hesabı Sorulsun

adamlarin sike ve tesviksiz bir maci bile yok. Ersun yanal... !

Cafer'in maç sonu yaptığı hareketleri, koridordaki bağırtı çağırtılarını, sevinçten nasıl kudurduğunu çok iyi hatırlıyorum.

Odağı dağıtmayalım.

Geriye doğru 50 sene ve her sezonda 34 'er maç var. Herkes başka bir konu açarsa işimiz iş.

Bu maç ile ilgili duyum söylem ve kanıtları biliyoruz ama bunu bugün dile getiriyor olmamız bize yakışmaz. Anlayış bekliyorum.

- - - -

Bu konuyu "Şike soruşturması" ile birleştirmek üzere kilitliyorum.

2000-2001 Sezonunda Oynanan FB-G.Antep maçı Şike Soruşturmasına Dahil Edilmeli

2000-2001 sezonunda oynanan Fenerbahçe-Gaziantepspor maçı incelemeye alınmalı. Maçın ilk yarısı Gaziantepspor'un 3-0 üstünlüğüyle sona erip ikinci yarıda fenerbahçenin 4 gol atması birçok insanın aklında şike izlenimi yarattı.. O dönem bu maçta şike yapıldığına ilişkin söylentiler dolaşmasına rağmen olayın üstüne gidilmedi.. Bu söylentilerin hedefinde ise Fenerbahçe yöneticisi Hamdi Akın bulunuyor..

Temiz kramponlar operasyonunda bu maç da değerlendirmeye alınmalıdır.

Cevap: 2000-2001 Sezonunda Oynanan FB-G.Antep maçı Şike Soruşturmasına Dahil Edilmeli

O maci arastirmaya gerek yokki.. Youtube yi acin.. Fenerin attigi gollere bakin ve Gaziantepin nekadar passif kaldigina bakin...

O Sezon Galatasarayin Sampiyonlugunu çaldilar.. Ne Hikmetse o sezon sonrasi Sampiyon Fener Sampiyonlar Liginde 0 çekti.. Ikinci Galatasaray Milan-Real Madrid-Monaco-PSG-Deportivo gibi Takimlari devirip Çeyrek Final oynadi...

Ve Ayni Sezon yani 2001/2002 Sezonu Galatasaray yine Sampiyon oldu.. Yani anliyacaginiz biz 4 kere degil 6 kere üst üste Sampiyon olduk..

Cevap: 2000-2001 Sezonunda Oynanan FB-G.Antep maçı Şike Soruşturmasına Dahil Edilmeli

Maç esnasında ayrıca "fener gol gol gol" diye de anons yapılmıştı...

Amatör kulüp !

Bugün Beşiktaş 'ın 100ncü yıl ve 2001 'deki Fener 'in Trabzon 'a verdiği teşvik için benzer konular vardı, onları da kapattım.

Evet bu konuları tartışırız ama suçlamalar bize yöneltilmişken değil. Sürekli eleştirdiğimiz Fb taraftarlarından farkımız kalmıyor sağa sola çemkirince.

Konuyu şike soruşturması konusuna birleştirmek üzere kilitliyorum. Anlayışınızı talep ediyorum.

Kendimle çelişmek istemezdim, lakin Fenerasyon başkanının "20 yıl geriye dönük olarak işlem yapma yetkimiz var" dediği ve laf arasında bunca delil ve olaya rağmen Fenerbahçe için kullanmadığı şekilde "Galatasaray 'ın da kupasını alırız" ifadesini kullanması sebebiyle bu konu yeniden açmamız gerektiğini düşündüm.

2001 yılında yaşananlar Ersun Yanal, eski futbolcu Cafer ve Oktay Derelioğlu' nun itiraflarıyla belgelidir. Hatta Ersun Yanal elinde dağıtılan paradan imzalı kağıt olduğunu deklare etmiştir.

Bunlardan sonra, Fener 'den 2001 şampiyonluğunu geri almazsan adam değilsin Aydınlar.

Kendimle çelişmek istemezdim, lakin Fenerasyon başkanının "20 yıl geriye dönük olarak işlem yapma yetkimiz var" dediği ve laf arasında bunca delil ve olaya rağmen Fenerbahçe için kullanmadığı şekilde "Galatasaray 'ın da kupasını alırız" ifadesini kullanması sebebiyle bu konu yeniden açmamız gerektiğini düşündüm.

2001 yılında yaşananlar Ersun Yanal, eski futbolcu Cafer ve Oktay Derelioğlu' nun itiraflarıyla belgelidir. Hatta Ersun Yanal elinde dağıtılan paradan imzalı kağıt olduğunu deklare etmiştir.

Bunlardan sonra, Fener 'den 2001 şampiyonluğunu geri almazsan adam değilsin Aydınlar.

:D guzel celiski hayirli olsun :D

Saka bir yana.

2001'e gelmeden ønce 2007 var. O dønemi hiiic unutmuyorum.

31 OCAK 2010'da Fenerbahçe'nin Sivas'a 5 attığı maçı araştırsınlar. Dos Santos yok, Emre yok, takımın önemli isimleri ya kart cezalı ya sakat. Fenerbahçe ara transfer yapmamış, antu başta olmak üzere tüm fenerbahçe forumlara Aziz'e çemkiriyor. Aziz "bu takıma transfer gerekmez, yapmayacağız." diyor. Ara transfer sezonunun bitimine 1-2 gün kala Sivas'a deplasmanda 5 atıyorlar ve transfer sezonu kapanıyor. 1 hafta sonra o muhteşem fenerbahçe eksikleri dönmesine rağmen kendi sahasında Diyarabakır'ı yenemiyor. ALLAH'ın adaleti işte "uğursuz şubat" ayını verdikleri şubat ayı ızdırabını yaşıyorlar. ALLAH'ın adaleti ya son maçta süper oynamalarına rağmen, farklı kazanacakları maçı kazanamıyorlar ve şampiyon olamıyorlar. ALLAH'ın adaleti ya şimdi bu takım büyük ihtimal de küme düşecek.

Cevap: Oktay Derelioğlu'ndan Şike İtirafı

Bu adamın sadece Allah birdir dediğine inanırım ama bu da çok net konuşuyor ya Gereğini yapın Fenerasyon 2000-2001 şampiyonluk kupasını elinden alın Fener'in ;)

Cihan Oskay 2000_2001 sezonunda Aziz Yıldırm’ın ofisinden aldığı 150 bin doları son haftada deplesmanda karşılaştığı Samsunspor’a götürdüğünü iddia etmişti…O maçı seyretmiş yada radyodan dinlemiş olanlar senaryanonun kralını hissetmişlerdir o maçta.

Sevgili root admin Abdullah Taşan alıntı yapamıyorum ama yazının altına imzamı atıyorum.

Ali Sen ve Aziz Yildirim baskanliginda kazandiklari butun sampiyonluklar incelensin eminim hepsinden sike cikar.

Üst Alt