2000-01 Sezonu Çalınan Şampiyonluğumuz !!! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2000-01 Sezonu Çalınan Şampiyonluğumuz !!!

Cevap: 2000-01 sezonu Çalınan Şampiyonluğumuz !!!

o sezonun asıl bombası fenerbahce gaziantepspor macı macın ilk yarısı gaziantepin 3-0 ustunluguyle bitiyor devre arasında ne oluyorsa macı fenerbahce 4-3 alıyor sampiyon oldukdan sonra mustafa denizli takımı ben sampiyon yaptım diyor aziz yıldırımda senmi yaptın takımı ben sampiyon yaptım diyor

bu olayın üstüne mutlaka gidilmeli net şampiyonluğumuzu çaldı adiler !

belgeler felan hepsi medya ile paylaşılsın !

0 3-0'dan 4-3 antep fener macı araştırılsın! cihan oskay dönemin ankaragücü futbolcuları hepsi itiraf etti.

Cevap: 13 mayıs 2001 Galatasaray-Ankaragücü Maçının Hesabı Sorulsun

2005-06 yı bu derece kurcalayan ama 2001 olaylarının adını dahi anmayan "bir kısım medya"; şerefsizsiniz.

3-0 'dan 4-3'e dönen Antep maç,

Oskay 'ın sesli kayıt ile delillendirdiği itiraflar,

Oktay D. 'nun GS 4-0 TS maçındaki teşvik itirafı,

Cafer 'in GS 1-2 A.Gücü maçındaki teşvik itirafı,

Ersun Yanal 'ın itirafı ve imzalı belgesi,

Bunlar da mı gol değil. :mad:

2005-06 yı bu derece kurcalayan ama 2001 olaylarının adını dahi anmayan "bir kısım medya"; şerefsizsiniz.

Zaman asimindan dolayi Fenerbahce yirtiyor, ama bunlari yinede gündemde tutmak lazim. Yinede bir aciklik getirilsin. Aziz Yildirim ve arkadaslari ne mal oldugu belli olsun.

O sezonu hatırlayanlar bilir bu yukarıdaki maçlar inanın hiç önemli değil , o sezon off-side OLMADIĞI halde golleri iptal olmasaydı Serkan gol kralı olabilir di ,

kısaca bu satılmış bayraklardan giden puanların haddi hesabı yok o yüzden o sıralanan maçlar vs. pek önemli değil ,

fakat tüm bu pisliğe , kumpasa rağmen eğer Hagi son saniyede o topu sıfırdan kaleci yerine ortaya çıkarsa maç berabere bitecek gerisi de laf-ı güzaf olacaktı ,

aynen tüm pisliğe rağmen 2006 da şampiyon olduğumuz gibi ,

O sezonu hatırlayanlar bilir bu yukarıdaki maçlar inanın hiç önemli değil , o sezon off-side OLMADIĞI halde golleri iptal olmasaydı Serkan gol kralı olabilir di ,

kısaca bu satılmış bayraklardan giden puanların haddi hesabı yok o yüzden o sıralanan maçlar vs. pek önemli değil ,

fakat tüm bu pisliğe , kumpasa rağmen eğer Hagi son saniyede o topu sıfırdan kaleci yerine ortaya çıkarsa maç berabere bitecek gerisi de laf-ı güzaf olacaktı ,

aynen tüm pisliğe rağmen 2006 da şampiyon olduğumuz gibi ,

hatirliyorum. Cogu zaman yedekden giriyordu(semihden önce nöbeten gol krali olmaya aday olabilirdi :) ). 15 gol atmisdi. 5 golde sayilmamisdi.

anlamadigim bir şey var yahu bir 8-0 senelerdir konusuluyor bugun gundeme geliyor fenerin onlarca olayı gundeme gelmiyor ankaragucu 2-1 yendi bizi ersun yanal itiraf etti gaziantep 4-3 yenildi komediydi arkadaslar bunları gündeme getirtelim fener medyası getirmiytor getirttirelim madem eskiye dönuk daha ikisene once bursa şampiyon oldugu sene kalcei hatalarıyla alınan kac mac var alişen donemini gundeme getirelim bu nasıl rezilliktir adamlar tutturmus arkalarında şeref... medya sayesinde denizli ve ankaragucunu kullanıyolar neden fener küme düşürmemek için aziz yıldırım m.ali aydınların oyunu bunlar boşuna gelmedi o koltuga aydınlar talimatları yerine getiriyor bak bizim kupamızı alacakmıs gelde cildirma ulna bu kadar pislige bulaşmıs fenere gıkın çıkmıyor senin be bunları gundeme getirelim arkadaslar madem bizimle ugrasiyolar aziz yıldırımın nasil şikeci adam oldugunu eskilerde ali şenin nasıl şikeci insan oldugunu hepsi biliyor

Bunlar Güm diye nasil Gündeme oturu biliyormusunuz..?? Aslinda cok ama coooook basit..

Bana yetki versinler 2 Dakikada hallederim bunu....

Galatasaray Resmi sitesinde bir yazi yazarim aynen söyle......

Son zamanlarda Medya´nin Tarafli tutumu bizi cok rahatsiz etmektedir. 500 Yillik bir Kültürden gelen Tarihi Tertemiz ve sanli basarilar ile dolu Galatasarayimizin ellerinde bir belge olmadan iftiralar ile lekelenmesine göz yumamazdik bu yüzden kamoyuna bir aciklama yapma zorunlugu hissettik..

Onca Yöneticisi suan tutuklu yargilanmasina ragmen, onca deliller Medyaya sizmasina ragmen "Yargi sonucu aciklamadan herkes sucsuzdur" tutumunu hakli bir sekilde sergileyen Tarafsiz (!) Medyamiz ellerinde hicbir delil, belge olmamasina ragmen Galatasarayimizin 2005/2006 Sezonunda Küme düsme tehlikesi yasayan bir Kulübümüze Tesvik verdigini dahada ileri giderek 18 yil önce oynanmis 8:0 biten Ankaragücü macini yine ellerinde delil olmamasina ragmen gündeme getirmekte ve Galatasarayimizi Sike ve Tesvikte suclamaktadir..

Son 10 senede Medyaya yansiyan iftiralari Tarafsiz(!) Medyamiza hatirlatmak isteriz...

3-0 'dan 4-3'e dönen Gaziantep maçi......

Cihan Oskay 'ın sesli kayıt ile delillendirdiği itiraflar.....

Oktay D. 'nun GS 4-0 TS maçındaki teşvik itirafı. (Zamaninda Cihan Oskay´i yalanlamisti)

Cafer Aydin'in GS 1-2 A.Gücü maçındaki teşvik itirafı....

Ersun Yanal 'ın Tesvik itirafı ve imzalı belgesi...

Istanbulspor´un yine Aziz Yildirim´dan aldigi TMF belgeli Tesvik olayi....

Saygilar ile...

Galatasaray Spor Kulübü...(!)

diye bir yazi gecerdim bak neler oluyor ozaman.. Bizim yönetim biraz cok suskun ve kibar kaliyor..

Üst Alt