2001-2002 Şampiyonlar Ligi Maceramız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2001-2002 Şampiyonlar Ligi Maceramız

Cevap: 2001-2002 Şampiyonlar Ligi Maceramız

markus merk gevşeği

tam bi türk düşmanı uğursuzluğuda cabası yönettiği dönemde kazandığımız maç milli takımlar dahil yoktu nerdeyse

Ümit Karan'in cilgin attigi bir CL sezonuydu, hey gidi günler.

Disardaki Liverpool macinda Mondinin insanüstü performansi olmasa bi 8-0 da bizim tarihimizde olacakti.

13-mart-2002-as-roma-galatasaray-maci_151703.jpg

Hiç değişmediniz lan. :(

Roma maçının spikeri Lima'ya Antep'te ülkemizin ekmeğini yedin diye bir serzenişte bulunuyordu onu bulabilir miyiz ki? :asd:

ulan ne günlerdi be... Sergen Nantes'a sağ ayağı ile gol atmıştı. Mondi , Liverpool maçında nirvanaya ulaşmıştı , Barça'ya pisi pisine yenildik iki maçtada. içerdeki liverpool maçı Radu'nun işe yaradığı tek maç olarak kaldı. Berkant ve Bülent Akın hiç sevmediğim kişilerde vardı sanırım

Vay be ne günlerdi, o kadroyla az daha çeyrek final görüyorduk. Roma maçında yaşanan talihsiz gol ondan sonra Barça ile 2-0 dan berabere kalmak. Çok rahat çıkacağımız bir gruptan elenmiştik.

Oyunculara baktigimiz zaman 2006-2007'den sonra ki en umutsuz Sampiyonlar Ligi kadromuzdu bana gore. Bildiginiz toplama bir kadroydu. O sezon oyunculardan ziyade armamiz oynamisti sahada.

Barcelona'yi son macta yenseydik gurup lideri olarak cikiyorduk ama ne olduysa gurup sonuncusu ciktik. Tek bir macin önemi iste.

Uzun seneler sonra ilk sefer Galatasaray kimseye kolay lokma olmayacak. Finale kadar yolumuz var.

2. tur grup maçlarının olduğu eski statü çok güzeldi. Keşke şimdi de öyle olsa çok süper maçlar seyrederdik.

markus merk gevşeği

tam bi türk düşmanı uğursuzluğuda cabası yönettiği dönemde kazandığımız maç milli takımlar dahil yoktu nerdeyse

Collina'yı özledim ya :(

Oda bizi özlemiştir eminim ki ASY'nin vedasına davet etmelerini beklerdim ben nede olsa ASY stadını "bu cehennemi çok seviyorum" sözleriyle anlatmıştır..

İç sahadaki Roma macının kavgasını anlatacak biri varmı forumda ? Hicbir yerde görüntüleri yok hep merak etmişimdir.

İç sahadaki Roma macının kavgasını anlatacak biri varmı forumda ? Hicbir yerde görüntüleri yok hep merak etmişimdir.

İç saha değil deplasmanda kavga çıktı ..

Sana şöyle anlatayım bunların yaptığı hazımsızlık... Biz sizi her yerde yeeneriz diyen Romalılara.. o zamanlarda yöneticilerimiz bizimle ancak kendi sahanızda berabere kalırsınız.. Alisamiyenden çıkış yok kimseye gibi atışmalar olmuştu..

Birde bu maçta Sergen'i 3 kişi tuttular..

[video=youtube;wUppyXPNfUU]https://www.youtube.com/watch?v=wUppyXPNfUU[/video]

Bu sezonun ardindan, yani 2002-2003'te Luce takimin basinda kalacakti ve soyle bir kadro kuracaktik;

------------------Mondragon-----------------

Francesco Coco---Roque Junior---Ergün Penbe

-------------Suat---------Ayhan-------------

Hasan--------------Sergen--------------Pires

-----------Umit-------------Necati-----------(Serkan,Hakan)

Avrupa'da soz sahibi olmaya devam ederdik.

Evvela Mehmet Cansun, ama ozellikle de Ozhan Canaydin'in sacma sapan yonetimleri ile cok geriledik.

İç saha değil deplasmanda kavga çıktı ..

Sana şöyle anlatayım bunların yaptığı hazımsızlık... Biz sizi her yerde yeeneriz diyen Romalılara.. o zamanlarda yöneticilerimiz bizimle ancak kendi sahanızda berabere kalırsınız.. Alisamiyenden çıkış yok kimseye gibi atışmalar olmuştu..

Birde bu maçta Sergen'i 3 kişi tuttular..

[video=youtube;wUppyXPNfUU]https://www.youtube.com/watch?v=wUppyXPNfUU[/video]

''Galatasaraylı futbolcular Roma Olimpiyat Stadın'nda polis dövüyor...''

''Yapmayın başınız belaya girecek...''

[video=youtube;Os0oskAfnm0]https://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=Os0oskAfnm0&NR=1[/video]

Bu sezon benim icin bambaska bir sezondu. HAGI, taffarel ve Popescu gibi takimin agir abileri ayrilmisti. Toplama bir kadroyla basladik lige. Ustelik Jardel'i satmistik. Ama takimda oyle bir hava, oyle bir karizma vardi ki, artik biz bir dunya deviydik. Hemde istisnasiz her takimimin karisina cikmaya korktugu bir dunya devi. Kelimelerle anlatamiyorum o sezonu, gercekten yasanmasi gereken bir zamandi. Cok ozluyorum o gunleri :sad007:

[TABLE="class: cms_table, width: 100%"]

[TD="align: right"]Roma[/TD]

[TD="align: center"]1–1[/TD]

Galatasaray

[/TABLE]

:sad007: nasıl kaçmışlardı elimizden ya :(

Üst Alt