2001-2002 Şampiyonlar Ligi Maceramız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2001-2002 Şampiyonlar Ligi Maceramız

Iste bilemezsin. Luce Terim degisikligi, Stad ikilemi derken 2000 2011 arasini 3 sampiyonluk ile gecirdik. Arena yapilana kadar 2005'de yikilan kale arkasi 2000 yilinda filan yikilip, zemini de alta kaydirip en az 30 bin koltuga cikmaliydik. Belki her mac 30 bine oynamazdik ama en azindan 5000 kadar fazla kombine satardik. Fener o ara stadtan cok iyi para kazandi.

Iste bilemezsin. Luce Terim degisikligi, Stad ikilemi derken 2000 2011 arasini 3 sampiyonluk ile gecirdik. Arena yapilana kadar 2005'de yikilan kale arkasi 2000 yilinda filan yikilip, zemini de alta kaydirip en az 30 bin koltuga cikmaliydik. Belki her mac 30 bine oynamazdik ama en azindan 5000 kadar fazla kombine satardik. Fener o ara stadtan cok iyi para kazandi.
ülkeye göre güçlü yönetim ve stadla içeride bize o kadar yaklaştılar zaten. bizde de durum tam tersiydi staddan gelir minumum yönetim zaten yok. sorumluluk alan futbolcular sayesinde o dönemi iyi atlattık yine

ülkeye göre güçlü yönetim ve stadla içeride bize o kadar yaklaştılar zaten. bizde de durum tam tersiydi staddan gelir minumum yönetim zaten yok. sorumluluk alan futbolcular sayesinde o dönemi iyi atlattık yine
Aynen, onun icin 2006 ve 2008 cok degerli. Dusunsene 250 bin icin Ribery gibi oyuncuyu kaybetmistik :(
Bir de dizi ne oldu? Baslayip ilk bolumde bitirdin mi? :D

Milli futbolcu, altyapısından yetiştiği Galatasaray ile Katalan ekibi arasında 13 yıl önce oynana karşılaşmanın hatılatılması üzerine, "2002 yılında Galatasaray-Barcelona maçında top toplayıcılık yapıyordum, bana gelen topu Luis Enrique'ye vermiştim. Enrique benden aldığı topla gol attı. Gol ofsayttı. Oradan buraya gelmek benim için büyük bir gurur" ifadelerini kullandı.
:crushed:

Milli futbolcu, altyapısından yetiştiği Galatasaray ile Katalan ekibi arasında 13 yıl önce oynana karşılaşmanın hatılatılması üzerine, "2002 yılında Galatasaray-Barcelona maçında top toplayıcılık yapıyordum, bana gelen topu Luis Enrique'ye vermiştim. Enrique benden aldığı topla gol attı. Gol ofsayttı. Oradan buraya gelmek benim için büyük bir gurur" ifadelerini kullandı.
:crushed:
:red::red:

20.02.2002 tersinden duzunden ayniymis Liverpool yenecekmis...

Barca deplasman 2-0 dan 2-2, devre arasi 2-0 idi mac bizim dedim ya la...

Roma son dakika Hasan Sas faulu ile beraberlik...

Lucescu Sergen'i 2. Yari ortalarinda oyuna aldi ve gol Nantes'a atti.

Lazio Umit Karan golu...

Olum grubu Roma, Barca, Liverpool, Galatasaray...

Roma Olimpiyat Stadi kavga...

Son mac yenmemiz gerekiyordu. L. Enrique yaktin lan bizi.

Italyan spiker bizden 1 gol istiyordu Roma ceyrek finali alacakti.

Fenev 0 cekti tassak yaptik hala da yapariz.

Perez, Floerquin beklerini severdim.

10 yasindaki cocugun hafizasinda kalan yil. Yanlisim var mi bilmiyorum mobildeyim ama iyi ki GALATASARAY'liyim.

Buyuk savas vermistik, toplama bir kadro, dagilmis bir ekip ( onemli oyuncularimizi kaybetmisik, hoca'da degismisti yakin zamanda) bir yandan da borclar soz konusuydu (ehh hala ayni durumdayiz, bildim bileli boyleyiz). Ama guzel is cikarmistik ne olursa olsun. Bugunki gibi VAR olsaydi bence farkli bir siralama olusurdu en kotu 2. olarak cikmis olurduk diye dusunuyorum cunku attigimiz hicbir gol, en azindan, tartismaya acik degildi. Yalniz sunu bilmekte fayda var, o donem Galatasaray buyuk bir marka ve guclu bir ekipti. Rakipler bize buna gore hazirlanirdi. Roma mesela o donem oldukca iyiydi. Zaten siralamada bunu gosteriyor. Hani bugunun Liverpool'u gibi dusunebiliriz onlari.Artik o sayginligimiz yok. Barca kendi gibi oynayacaktir ekstra onlem almadan. Bunun + ve -'leri olacaktir. Bu da onumuzdeki haftalarda oynayacagimiz Barca gonderme olsun.
Guzel gunlerdi be, genctik bizde tabi liseden yeni mezun olmustum o sene sonu. Tarihtir, ani'dir, sevgidir, guzeldir Galatasaray !

Üst Alt