2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu

Cevap: 2011-2012 kadin basketbol kadromuz

aglaması başka bi olay. ben bu kıza GSLI degildir demiyorumki. ama şu performansla GSIN OYUNCUSU DEGİL.

Ben de Işıl'ın iyi Galatasaraylı olduğu için değil iyi oyuncu olduğu için kalması gerektiğini düşünüyorum.İki sakatlık geçirdi,iki ameliyat oldu,bir sene oynamadı bunlar kolay şeyler değil.Fakat hiç hak etmediği konular üzerinden onu üzüyorlar ki insanın kızası gelmiyor.

Işıl kötüydü bu sene eyvallah ama yanına iyi bir guard bulamayan idarecilerinde bu konuda kabahati var.

Seneye yabancı olarak Seimone-Fowles-Alba Torrens-Maria Stepanova + avrupalı guard istiyorum.

Onlar herseyi yalanliyor zaten, sirf takimi etkilemesin diye yalanladilar.

yoksa alba marca gazetesine febeden iyi bir teklif aldigini aciklamisti.

Umarim bizde ilgileniyoruz, ilgilenmek zorundayiz daha dogurusu!

Cevap: 2011-2012 Kadın Basketbol Kadromuz

augustus ve fowles kesinlikle tutulmadı cok iyi bir guard ihtiyacımız var ayrıca 4 numarada turk nevriye karsisinda dik duracak biri lazim...

Bugün basketbol camiasına yakın bir dostumdan ilginç bir haber duydum

Ceyhun hocanın isteği üzerine fb li bir basketbolcu için nabız yoklaşmışız

eğer klub içi bazı durumlar oluşursa ceyhun hoca bu oyuncuyu istiyormuş

daha önce ceyhun hoca ile çalışmış olan bu oyuncu fb ile durumunun karışık olduğu, bu durumun netleşmesi sonucu fb de kalması için şartlar oluşmazsa ceyhun hoca ile çalışabileceğini söylemiş

oyuncunun ismini şimdi açıklamak doğru olmaz

çünkü olay sadece nabız yoklama aşamasında, resmi bir girişim yok

eğer bu transfer biterse hepimiz göreceğiz zaten kim olduğunu

bizden veya oyuncu nedeniyle transfer yatarsa o zaman bu ismi, ceyhun hocanın hangi durumu düşünerek bu oyuncuyu istediğini ve oyuncunun bize neden gelebileceğini söylediğini ve neden gelmediğini ayrıntısı ile yazarım

dediğim gibi her ne kadar güvenilir birinden duysam da , ceyhun hocanın ağzından duymadığım için benim için sadece duyumdur

Teknik heyete veya yönetimi yakın olanlar bu olayı sorarsa bizi de aydınlatmış olurlar

not: bu arada bu oyuncunun sözleşmesi fb ile devam ediyor ancak eğer anlaşırsak bu oyuncu için klubune herhangi bir ödemeye yapmayacağız.

1-2 oynayabilen guard.Spartak'tan Prints var ayrıca Rus vatandaşı oldu.Yine guard için Dumerc olabilir,çok iyi oyuncu.Hammon olabilir o da Rus vatandaşı ama handikapları var hem 34 yaşında hem de avrupada tam performansla oynamıyor.Kişisel tercihim Torrens işi kesinse onu guarda çekip Eva Viteckova forvet olabilir.

1-2 oynayabilen guard.Spartak'tan Prints var ayrıca Rus vatandaşı oldu.Yine guard için Dumerc olabilir,çok iyi oyuncu.Hammon olabilir o da Rus vatandaşı ama handikapları var hem 34 yaşında hem de avrupada tam performansla oynamıyor.Kişisel tercihim Torrens işi kesinse onu guarda çekip Eva Viteckova forvet olabilir.

Ancak Sarı – Kırmızılılar bu transferin ardından durmayacak. Galatasaray Medical Park özellikle oyun kurucu mevkiindeki sorunu çözmek adına yine ünlü bir oyuncu ile temas halinde. Hem 1 hem de 2 numarada oynayabilen yıldız isimle de söz kesildi. Bu oyuncunun ismi sır gibi saklanıyor.

Basket Dergisi

İsim: Tuğçe Canıtez

Ülke: Türkiye

Doğum Tarihi: 11-10-1990

Boy: 1.90

Pozisyon: PF-SF

Takım: North Idaho College

Ulusal Takımlar İstatistikleri: 2010 U-20 (10.2 sayı, 9.9 ribaund, 1.2 asist)

2010 A Milli(AŞ Eleme grubu) (4.2 sayı, 4.4 ribaund 0.4 asist)

Faydalı Linkler:

https://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... _376.html#{1E6DE468-3716-424E-AB6F-3B15217A68E9}

NIC Athletics > Home ... a=schedule

Analiz:

90 doğumlu oyuncu ABD'de North Idaho College'da forma giyiyor. İzmir'de başladığı basketbol hayatına Ceyhan'la devam etmiş. Ceyhan'la yaşadığı anlaşmazlık sonucunda ABD yolunu tutmuştu(kafalara Enes gelmesin, bu kız davasında haklı. Zamanında verilen sözlerin tutulmaması, fahiş bonservis istenmesi ve sürekli pozisyonuna 1 veya 2 adet yabancı transfer edilmesi, süre alamaması vs.) Tuğçe'yi altyapılardan hatırlatacak olursak, 2006 yılında Aydın'da düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonasını takımına kazandıran bir oyuncu olarak anılır. O gün finalde Fenerbahçe'yi mağlup etmişlerdi. 2009 yılında kontenjan olarak yer aldığı takımı Gençler Türkiye Şampiyonası'nda finale kadar yükseltmişti. Bana göre tam bir 4 numara. Ama North Idaho'da zaman zaman 3 numara da forma giyiyor. Milli Takım ve Ceyhan'daki altyapı maçlarından kendisinin dönem dönem 5 numara olarak kullanıldığını da belirtmekte fayda var. Atletik ve kaydadeğer bir ribaund sezgisi var. En önemlisi genç oyuncuları benim gözümde özel kılan basketbol oynamak istemesi, mücadeleci oluşu, oyuncu karakteri. Şu an için önünde bulunan en büyük problem orta ve uzun mesafeli şutlarını istikrarlı hale getirebilmesi ve post-up'ını geliştirmesi gerekiyor. Özellikle Nevriye'nin oynadığı 4 numara pozisyonu için biçilmiş kaftandır kendisi. Altyapılardan takip ettiğimiz kadarıyla kadromuza ekleyebileceğimiz, ender oyunculardan biridir. Takım-Bonservis durumunu tam bilemiyoruz. Bu yıl sonunda 2 yıllık Üniversite olduğu için okulundan ayrılacak. Büyük ihtimalle Ncaa'e geçiş yapacak. Eğer kafasında erken profesyonel olma fikri varsa, bu kız değerlendirelebilir sezon sonu.

Evet biraz önce gördüm o habere göre zaten.Prints'ten başkası mantıklı gelmiyor,diğerleri temenni.

Evet biraz önce gördüm o habere göre zaten.Prints'ten başkası mantıklı gelmiyor,diğerleri temenni.

Prints mükemmel olur da Spartak'ın bırakacağını hiç sanmıyorum, önümüzdeki sene yine büyük yatırımlar yapmayı düşünüyorlar.

Yıldız deyince Deanna Nolan ismi geliyor bana. Rus vatandaşı o da.

Prints mükemmel olur da Spartak'ın bırakacağını hiç sanmıyorum, önümüzdeki sene yine büyük yatırımlar yapmayı düşünüyorlar.

Yıldız deyince Deanna Nolan ismi geliyor bana. Rus vatandaşı o da.

se bu üstte gösterdigim tugce canıtez hakkında ne düsünüyorsun? işe yaramazmı.

Üst Alt