2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu

Cevap: 2011-2012 Basketbol Transfer Sezonu

[video=youtube;Z9tGZIDFhyw]https://www.youtube.com/watch?v=Z9tGZIDFhyw[/video]

Pondextera gerek yok.Nevriye ise gelmeli.Başarı istiyorsak düzgün yerliye ihtiyaç var.Nevriye belkide en iyi yerli

Cappienin augustustan artısı yok ki.Neden onun karaktersizliğine katlanalım.Ama nevriye bahardan kat kat üstün.Hemde galatasaraylıymış.

Pondextera gerek yok.Nevriye ise gelmeli.Başarı istiyorsak düzgün yerliye ihtiyaç var.Nevriye belkide en iyi yerli

Ne var bunda? :asd:

Kulubüne bağlı ve kulubünün taraftarına yaranmak için böyle yapıyor. Bizde olsa aynısını onlara yapacak. Yaptığı doğru veya yanlış demiyorum ama müthiş bir basketbolcu.

o nasıl bir kelime yav:) pondexter sen gel istanbula rakip olarak bende orada olacam. pondexter yok GS VAR DİYECEM:)

Kulubüne bağlı ve kulubünün taraftarına yaranmak için böyle yapıyor. Bizde olsa aynısını onlara yapacak. Yaptığı doğru veya yanlış demiyorum ama müthiş bir basketbolcu.

Augustustan çok farkı var mı?Sakatlıktan önce augustus daha iyiydi hatta.Taurasi gelsin fenerden biri gelecekse.Bize yamuğu olmadı

[video=youtube;SoYXAV18NKs]https://www.youtube.com/watch?v=SoYXAV18NKs&feature=player_embedded[/video]

Bu da var, o seride bize etmediği küfür çekmediği hareket kalmamıştı.

Birde konuyla ilgisi yok ama bayan transfer haberleri ile erkek transfer haberlerini ayrı konulara ayırsak daha iyi olmaz mı?

[video=youtube;SoYXAV18NKs]https://www.youtube.com/watch?v=SoYXAV18NKs&feature=player_embedded[/video]

Bu da var, o seride bize etmediği küfür çekmediği hareket kalmamıştı.

Tamam bunların hepsi iyi davranışlar değil ama Cappie gibi muhteşem bir basketbolcuyu almayalım diyecek kadarda değil bence.

Tamam bunların hepsi iyi davranışlar değil ama Cappie gibi muhteşem bir basketbolcuyu almayalım diyecek kadarda değil bence.

Pondexter gelirse takıma çok faydası dokunur burda haklısın.Amam aynı katkıyı çok sevdiğimiz augustusta veriyor zaten.Onu gönderip aynı kalitede bize hareket yapan birini neden alalım?

Pondexter gelirse takıma çok faydası dokunur burda haklısın.Amam aynı katkıyı çok sevdiğimiz augustusta veriyor zaten.Onu gönderip aynı kalitede bize hareket yapan birini neden alalım?

Öyle bir şey yok zaten. Augustus gidecekse gelsin tabiiki. Yoksa öyle bir saçmalık olamaz. Bence Augustus daha bile iyi diyebilirim Cappie'den. Ama Augustus gidecekse ki twitter'a "Galatasaray'ı özleyeceğim" yazmış diyorlardı, Cappie'den iyisini bulamayız.

Öyle bir şey yok zaten. Augustus gidecekse gelsin tabiiki. Yoksa öyle bir saçmalık olamaz. Bence Augustus daha bile iyi diyebilirim Cappie'den. Ama Augustus gidecekse ki twitter'a "Galatasaray'ı özleyeceğim" yazmış diyorlardı, Cappie'den iyisini bulamayız.

Seimone her türlü daha iyi oyuncu bence, hem bu sezon Euroleague'deki performansı da berbattı Cappie'nin. Augustus olmazsa Maya Moore var.

.

Cevap: 2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu

arkadaşlar cappie ile ilgili sıcak bir haber ve bu olaya noktayı koymuş..biraz önce twittinde ''never played for Gala'' yazarak bizleri rahatlatmıştır..yani sanki biz sana çok meraklıyız cappie..evet bu olaya noktayı kendisi koymuş..

arkadaşlar cappie ile ilgili sıcak bir haber ve bu olaya noktayı koymuş..biraz önce twittinde ''never played for Gala'' yazarak bizleri rahatlatmıştır..yani sanki biz sana çok meraklıyız cappie..evet bu olaya noktayı kendisi koymuş..

asla GS DA oynamam demiş akılnca. seni alan kim. bu sene fener maclarında izledim. heleki kendi sahanızda 10 kere iceri girip 1 tanemi basket atamaz bir kadın. formdan iyice düşmüş. uzak ol bizden ben agustıa razıyım..

PONDEXTER'DA iLGiNC GELiSME!

Son günlerde adi GALATASARAY'imizla anilan Cappie Pondexter'a Twitter üzerinden fan sayfasi sordu: "Okyanus ötesindeki insanlar, neden Galatasaray ile sözlesme imzaladigini soruyorlar. Sanirim onlar (Fenerbahceliler) seni geri istiyorlar."

Cappie Pondexter'in yaniti: "Ben hic Galatasaray'da oynamadim"

Cappie, gelecek gibi. :eek:

Üst Alt