2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

Cevap: 2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

Vay anasını arkadaş. İstanbul' da oturmadığıma ne kadar çok üzüldüm anlatamam. Bu kombineler sudan ucuz olmuş.

Kale arkaları için koltuk seçimi yapabiliyor muyuz? Ayrıca şampiyonlar ligi dahil mi bu kombinelere acaba?

Banada uygun bende alabilirim. İdobus sayesibde mac kacirmak yok artik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet, kalan koltukları seçebilirsin. (Geçen yıl kiralanan yerlerde fazla şansın yok zira aynı kişiler yine aynı koltuğu kiralayabilir.)

İdobüs ile nasıl olacak maçlar, kaça kadar var ki idobüs seferleri? Maçlar 21.00 de bitse, kabataş 'a 22:30 dan önce varamazsın.

23:59'da var en son idobüs,, 22:30'da da var ama anadolu maçlarında yetişiliyor,, Büyük maçlarda zor.. Büyük maçlarda 23:59 da geri dönecez artık,, Tam 2:30 da yatakta oluyorum en son idobüse kalınca :D Sabah 7 de kalkıyorum sonra,, Galatasarayımız için uykumuzdan feragat edeceğiz pazar maçları için sıkıntı yok :)

Sordum ama atlanmış sorun sanırım,, CL de geçicek mi kombine acaba?

Sanrım 12 haziranda satışa sunulacak, öncelikli alma şansı olan varsa bana da ulaşabilir mi?

Bana da ulaşabilirsiniz,, 2 adet alacağım Güney 4 ten düşünüyorum,,

Güney 4 teki yeri mi yeniledim 28 mayıstan sonra güney 1 ya da güney 2 den alacam koltuk degiştirme ile

evet beyler nezaman hangi tiribünden alıyoruz kombinemizi ?

yeni kombine alacak olanlar icin hangi tarihte satışa cıkıcak belli değilmi ?

Beyler güney pegasus kombineler bitti mi bir de ne zaman satışa çıkıyor.Acil cevap verebilecek var mı? Gsc heyeti güney2 ye geçiyomuş bari bende gideyim dedim :D

Üst Alt