2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

Cevap: 2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

4. Kat da arkalarda yerler mevcut, yarın saat 16.00 da internet üzerinden alabilirsiniz.

700 tl lik yerler tükendi, ekstra yer acarlarmi bilmiyorum fakat sanmam. Bir kısım koltuk, biletli seyirciler için ayrılıyor.

Teşekkürler bir de internet üzerinden sadece gs bonus karta satış yok demi tüm kartlar ile alış-veriş yapabiliyoruz eğer böyle birşey varsa sitede güme gitmeyelim bu kadar hevesliyken

Teşekkürler bir de internet üzerinden sadece gs bonus karta satış yok demi tüm kartlar ile alış-veriş yapabiliyoruz eğer böyle birşey varsa sitede güme gitmeyelim bu kadar hevesliyken

Evet tüm kartlar geçerli. Sadece indirimden yararlanamiyorsunuz. Şimdiden hayırlı olsun.

Hey yavrum heyyyyy..Valla adam gibi yer kalmamış tribünlerde....:))) bu sene rahat 35 bin kombine olacak :)

4 te çıkan kombineyi daha şimdi alabildim site durmadan kitleniyo alıcak olanlar elini çabuk tutsun pegasus alt orta bitik üstte az yer var.

Biraz göz gezdirdim, kale arkalarında pek iyi yer kalmamış.

@ozgurgundogan74

Bugün rakam vermeyecektim ama farz oldu.. 30.000 i geçtik arkadaşlar.. Herkese binlerce teşekkür..

Birde şu basketbol şubesinin ırzına geçemselerdi de en azından 7-8 bin kombine satsaydık. Geçen sene 4 bin civarı kombine satılmıştı.

@ozgurgundogan74

Bugün rakam vermeyecektim ama farz oldu.. 30.000 i geçtik arkadaşlar.. Herkese binlerce teşekkür..

Birde şu basketbol şubesinin ırzına geçemselerdi de en azından 7-8 bin kombine satsaydık. Geçen sene 4 bin civarı kombine satılmıştı.

Bazıları kombine alınca ekranda 8 tane almadıkları halde "8 kombine aldınız" yazıyormuş.30000 derken bunları saymamislardir umarım.

40 bini rahat geçer eğer bu arada sağlam bir transfer açıklanırsa

Bazıları kombine alınca ekranda 8 tane almadıkları halde "8 kombine aldınız" yazıyormuş.30000 derken bunları saymamislardir umarım.

27000 civarı kombine yenileyenler oldu.

Bu gün de 4000 civarı satılmış.

Rakamlar doğrudur merak etmeyin :ayatollah:

bize de maçlık bilet bırakın la ilk maçlara gelmeyi planlıyoz arkadaşımla sizin oralara gömüşcez orda :D:D

Belli bir rakama varılınca satışlar durdurulur zaten merak etmeyin :coffee:

Twitter'da son rakam 30 bin kombine satılmış. Bu stad bizi uçuracak inşallah 2-3 yıla kalmaz kuşlarla aramızdaki gelir farkı tamamen kapanır.

Bir şey değil maç bileti satılmayacak maç günü :)

Ali 30bin'i geçti rakam. Bugün 4 saatte 4000 kombine satılmış :ayatollah:

Üst Alt