2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

Cevap: 2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

Güney kuzey 1 2 bitti. 4. Katda az biryer kaldı fakat arkalarda. Bence bu sene iyi/kötü biryerlerden alın. Gelecek sene değiştirme esnasında daha iyi bir yere gecersiniz.

12 Haziran'da gucumuzsizsiniz.com dan takip edebilirsiniz.

Arkadaşlar bende 12 haziran genel satışta kombine alacağım fakat siteden mi arenadan mı alacağım bilmiyorum.Siteden almak daha kolay fakat sitede üye giriş yeri var ama üye olunmuyor bunu da anlamış değilim.O kadar mail çektim siteye geri dönmediler.Kale arkaları bitti diyorlar doğru mu ? Beni bilgilendirirseniz çok sevincem

Arkadaşlar bende 12 haziran genel satışta kombine alacağım fakat siteden mi arenadan mı alacağım bilmiyorum.Siteden almak daha kolay fakat sitede üye giriş yeri var ama üye olunmuyor bunu da anlamış değilim.O kadar mail çektim siteye geri dönmediler.Kale arkaları bitti diyorlar doğru mu ? Beni bilgilendirirseniz çok sevincem

12 Haziran'da üye girişi yapabileceksiniz. 12 Haziran'dan önce, kontenjanı olan birileri ile almaya çalışın derim. Güney ve kuzey bölgeler e talep çok fazla.

Güney kuzey 1 2 bitti. 4. Katda az biryer kaldı fakat arkalarda. Bence bu sene iyi/kötü biryerlerden alın. Gelecek sene değiştirme esnasında daha iyi bir yere gecersiniz.

12 Haziran'da gucumuzsizsiniz.com dan takip edebilirsiniz.

Güney kuzey 1-2 tamamen bitti mi 12 haziranda alma sansımız hic mi yok ? :/

4. katlar bile full satılıyor mu yahu ne kadar cok talep var 12 haziran günü biter mi 4. katlar ?

kale arkalarındaki kombine kontenjan durumları ne halde şu anda?

pegasusda 1-2-4 tribünleri ne alemde 1-2 bitti mi 4 de bitmek üzere mi.koskoca pegasusun hepsinde kombine satısı bitti mi simdi yahu ? kuzey 4 ten 14 haziranda alabilir miyiz 14 haziranda istanbula döneceğim de biletler bitmesin ?

Galatasaray 8. olurkende kombine aldım.Şampiyon oldugunda.İlla şampiyonlar ligi olması gerekmiyor

Cevap: kale arkalarındaki kombine kontenjan durumları ne halde şu anda?

pegasusda 1-2-4 tribünleri ne alemde 1-2 bitti mi 4 de bitmek üzere mi.koskoca pegasusun hepsinde kombine satısı bitti mi simdi yahu ? kuzey 4 ten 14 haziranda alabilir miyiz 14 haziranda istanbula döneceğim de biletler bitmesin ?

www.gucumuzsizsiniz.com adresinden alabilirsin.

Sadece Öğrenci indirimi için Klübe gidip oradan kombine alımı yapılması zorunlu

Bonus karta muracat edeli 1 hafta oldu bugun geldiği gibi alıcaz 2 tane kısmetse pegasustan

Valla ben kombine mi yenilediğimde sitede birazcık bakındım nerelerde yer var diye..

Açıkçası kale arkaları neredeyse full satılmış..çok az yer var ,üstte bir kaç sıra...

Hatta batı ve doğu tribününde bile kale tarafına yakın yerlerde var diyebiliriz...Bende arkadaşın dediğine katılıyorum alın iyi kötü bir yerden ,daha sonra daha iyi bir yere geçebilirsiniz...

Valla ben kombine mi yenilediğimde sitede birazcık bakındım nerelerde yer var diye..

Açıkçası kale arkaları neredeyse full satılmış..çok az yer var ,üstte bir kaç sıra...

Hatta batı ve doğu tribününde bile kale tarafına yakın yerlerde var diyebiliriz...Bende arkadaşın dediğine katılıyorum alın iyi kötü bir yerden ,daha sonra daha iyi bir yere geçebilirsiniz...

kardeş kalan yerlerin fotolarını atabilir misin yarın almayı düşünüyorum bütçem sadece kale arkası için yeterli.

700 luk bıletler bıttımı?? resım olan arkadas banada atabılırmı...tesekkurler

kardeş kalan yerlerin fotolarını atabilir misin yarın almayı düşünüyorum bütçem sadece kale arkası için yeterli.

4. Kat da arkalarda yerler mevcut, yarın saat 16.00 da internet üzerinden alabilirsiniz.

700 tl lik yerler tükendi, ekstra yer acarlarmi bilmiyorum fakat sanmam. Bir kısım koltuk, biletli seyirciler için ayrılıyor.

Üst Alt