2023-2024 Sezonu Sistem ve Taktik Sohbet Başlığı - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oyle bakmak hata olur daha takim kendini yeni yeni bulmakta falcao andone 2lisini ben de promote ettim ama fiziken olmayacak gibi cunku falco gucsuz baya. babel hiyari bugun topu cikarsa beraberligi bulabilirdik ama buna ragmen defansi baya mesgul etti herif cikinca defans cay icmeye basladi

Belhanda'yi Babel'i begeniyorsun.Bugun Nzonzi ve Seri de iyiydi.E o zaman niye hala pozisyon uretemiyoruz?

Istedigin 11 su.Yanlis mi anladim?

Belhanda-Nzonzi-Seri-?
--------Babel-Falcao-----

Ayni isimlerle oynayip sistemi degistirmekle is cozulecek mi?

Belhanda'yi Babel'i begeniyorsun.Bugun Nzonzi ve Seri de iyiydi.E o zaman niye hala pozisyon uretemiyoruz?

Istedigin 11 su.Yanlis mi anladim?

Belhanda-Nzonzi-Seri-?
--------Babel-Falcao-----

Ayni isimlerle oynayip sistemi degistirmekle is cozulecek mi?

iste 11 kismini bilmiom tek dedigim sey zonz ve seri yan yana, babel de kanat gibi degil de falcaoya yakin oynayarak. 4-2-2-2 fln olabilir orasi zor iste kadro iyi kurulmadi malesef mesela su diziliste japon yerine lines cok iyi olurdu. turkler fena degil ama tak diye koyamioz malesef. omer yine skandaldi. nie posyon uretemiyoruz yigitinde dedigi gibi iste bak bu guzel soru, boyle biraz oynayak isler duzelecektir bugun show bi takima karsi oynadik. hoca aslinda en kotu degisiklikleri bugun yapti heralde bizim mac basligini okudu ama cikardigi iskelette israr ettigi taktirde bu is olacaktir

Devre arası Feghouli,Belhanda bir şekilde elden çıkartılabilirse yerlerine iki hızlı kanat alırsak güzel işler yapabiliriz.

iste 11 kismini bilmiom tek dedigim sey zonz ve seri yan yana, babel de kanat gibi degil de falcaoya yakin oynayarak. 4-2-2-2 fln olabilir orasi zor iste kadro iyi kurulmadi malesef mesela su diziliste japon yerine lines cok iyi olurdu. turkler fena degil ama tak diye koyamioz malesef. omer yine skandaldi. nie posyon uretemiyoruz yigitinde dedigi gibi iste bak bu guzel soru, boyle biraz oynayak isler duzelecektir bugun show bi takima karsi oynadik. hoca aslinda en kotu degisiklikleri bugun yapti heralde bizim mac basligini okudu ama cikardigi iskelette israr ettigi taktirde bu is olacaktir
Bugunku 3'lu stopere ne diyon peki?Lig icin asiri kabiz mi olur?

bizim seneye ne yapıp edip lemina ve seriyi elde tutup

belhanda, feghouli ve marcaodan para kazanmamız lazım

luyindama da tutulsun bir sene daha

bekler zaten sözleşmeleri bittiği için gidiyor

Yok yaw. Yani bu maca kadarki kanat konfigurasyonundan daha kabz olmaz yeani

3'lu oynamamiz gerektigine karar kildim

3'lu oynamamiz gerektigine karar kildim

:asd:Lan ~~~~~~~

Üst Alt