#26 Semih Kaya (Arşiv) - Sayfa 245 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #26 Semih Kaya

Olur böyle hatalar diyorsunuz. Ulan adam dünya kupası umudumuzu bitirdi.

Umut mu vardı maçtan önce... :confused:

Varsa da tek umut Galatasaray'lı Umu Bulut'tu...

Macarla yenildiğimiz maç değil, Romanya'ya evimizde yenildiğimiz maç ta değil; bu maç umutlarımızı bitirdi diyorsun...

Peki Andorra'yı yenerek değil bu yoldaki rakiplerimizi yenerek 2014 e gideceğimizi biliyormusun...

Semih'e bende kızarım güvenmem ama umudun katili olarak Galatasaray'lı bir oyuncuyu göstermende hoş olmamış...

Ruhsuz biçimde sahada dolaşan H.Alisi Bekiri sanki döktürdü kendine hayran bıraktıda herşeyi Semih berbat etti ....

faturayı semihe kestiğim yok

tercih meselesidir genç olması 11 de oynamasında yüzde 70 etkilidir..

oysa bir oyuncu genç diye değil iyi diye oynamalıdır bence.

kalan yüzde 30 u da daha iyisi yok diye oynatılmasıdır zaten.

ben hoca olsam stoperde asla genç oynatmam o zıplama becerisiyle kadroya dahi almamda daha iyisini de bulurum hazırlarım.

GSARAYda terimin fantezisidir dani ile beraber.real maçında defansımız toure-serdar taşçı olabilirdi ve çok daha umutlu olmazmıydık?

banane semihten ondan bundan abi ben reali elicekmiyim yazın dünya kupasında türkiye olacakmı ona bakarım ben.ister 22 yaşında semihi oynatarak katılsın kupaya ister 42 yaşında altaylı tahirle..

bide şu mantık abidesi eleştirilerinizi çocuk iyi oynayınca olumlu olarakta yapsanız mesela hollanda maçında persiye adım attırmadığı zaman osman arabacı ayrıca semihten sananeyse senin saçma sapan zırvalarından bize ne ne burda gelip milleti kızdırıyon

ya takım şu dandirik grupta topu topu 6 puan alarak çıktı bu maça , ''tur şansını semih bitirdi'' falan saçmalığın daniskası eğer ki siz bu takımın romanyayı deplasmanda,estonyayı deplasmanda ve son olarak bide bunların üzerine hollandayı yeneceğini falan mı sanıyodunuz, sanki herşey muhteşemdide semih bozdu tüm planları, alt yapımızdan çıkmış adam daha yaşı genç belkide bülent kaptan gibi efsanemiz olacak ileride, bülent korkmaz az daha bu takımdan yollanacaktı zamanında bilin bakalım neden? Sizin gibi mantık fakirleri yüzünden

Edit:sinirimden bi düzgün yazamadım ya la

bide şu mantık abidesi eleştirilerinizi çocuk iyi oynayınca olumlu olarakta yapsanız mesela hollanda maçında persiye adım attırmadığı zaman osman arabacı ayrıca semihten sananeyse senin saçma sapan zırvalarından bize ne ne burda gelip milleti kızdırıyon

kızman yanlış zaten relax olmalısın..

semihi neden övmemişim???

işi abi bu adamın işini iyi yapması görevi zaten ben her gün 8,30 ile 6 arası göbeğim çatlayıncaya kadar çalışıyorm 2 dk geç gelsem veya biraz sallasam müdür vatandaş homurdanmaya daha abartsam fırçayı basarlar hiç şu ana kadar işimi yapıyorum diye helal olsun osman diyen olmadı.

semihi beğenmemek geriyor bazı semih hayranlarını bunu kavradım bu akşam inşalah siz haklı çıkarsınız reali elerken semih iyi oynar ben söz veriyorum öveceğim semihi burda uzun uzun olmasa kısa kısa:)

bu akşam o hatayı bekiro yapsaydı küfür kin aşağılama gırla gidecekti forumda milli takımı renk bazsız değerlendirmek gerek bence semih değil babam yapsa o hatayı eleştiririm..futboldan para kazanan defans adamı milli takım seviyesinde o hatayı yaparsa eleştiririm öyle başkaları gibi yaşı gençti GSARAYlıydı memleketi şuraydı gözleri maviydi diye yumuşatmam sözlerimi tarzım budur beğenmeyen okumaz...

Aldığımız beraberliği Semih'in bir anda konsantrasyon eksikliğinden dolayı yediğimiz gole bağlıyorsanız vay halimize.Bence Ujfa'nın yokluğunda Semih de olmazsa eyvah eyvah diyebileceğim bir isim.Hem Semih geçen sene şampiyon olduğumuzda bariz 4-5 golde hatası vardı.Kendisi bu hatalardan ders çıkara çıkara bu günlere geldi.Bu sene kendisinin daha formda olduğunu düşünüyorum.Çoğu zaman Dany'nin gereksiz hatalarını bile kapattı.

Bugün milli maçta eğer hatayı Semih'te arıyorsak mantalite açısından bittiğimizin resmidir...

kızman yanlış zaten relax olmalısın..

semihi neden övmemişim???

işi abi bu adamın işini iyi yapması görevi zaten ben her gün 8,30 ile 6 arası göbeğim çatlayıncaya kadar çalışıyorm 2 dk geç gelsem veya biraz sallasam müdür vatandaş homurdanmaya daha abartsam fırçayı basarlar hiç şu ana kadar işimi yapıyorum diye helal olsun osman diyen olmadı.

semihi beğenmemek geriyor bazı semih hayranlarını bunu kavradım bu akşam inşalah siz haklı çıkarsınız reali elerken semih iyi oynar ben söz veriyorum öveceğim semihi burda uzun uzun olmasa kısa kısa:)

bu akşam o hatayı bekiro yapsaydı küfür kin aşağılama gırla gidecekti forumda milli takımı renk bazsız değerlendirmek gerek bence semih değil babam yapsa o hatayı eleştiririm..futboldan para kazanan defans adamı milli takım seviyesinde o hatayı yaparsa eleştiririm öyle başkaları gibi yaşı gençti GSARAYlıydı memleketi şuraydı gözleri maviydi diye yumuşatmam sözlerimi tarzım budur beğenmeyen okumaz...

yahu öv övme osman çokta tında milletide germe boşyere doğru yorum yap doğru zamanda doğru şekilde yap onu diyorum

yoksay butonunu kullanin iyi oluyor. gereksizlerden kurtulursunuz. adam benim tarzim bu diyor. yani b.k atmak. birde eleştiriyorum diye geçiniyor. resmen öldürdü herifi. real madird maçinda iyi oynarsa övecekmiş. böyle tarzin içine ediyim ben.:D

Ya biraz empati kurabilmeli insan. Semih'in hatası ile gol yemişken, medyası, rakip taraftarı mal bulmuş gibi çocuğu hedef tahtasına oturup küfürler yazarken gelip burada sert sözler söylemek haklı da olsa tepki çeker. Tepki çeken insan şaşırmamalı.

Yoksa Semih'in bu sezon ilginç hatalar yaptığını hepimiz görüyoruz da biraz anlayışlı olmalı insan.

Semih 1.sınıf bir stoper olmayabilir ama dikkat etmemiz gereken bir noktada şu anda Türk stoper olarak oynatabileceğimiz daha kaliteli birisi maalesef yok.Defans işi tamamen tecrübedir bu adamın 2 defa ciddi sakatlık geçirip uzun sürelerde futbol oynamadığını düşünürsek tecrübesizliği gayet normal.

Bu tür hataları herkes yapabiliyor en yakın hatırladığım Manu-Madrid maçında Varane -Ramos işbirliği ile yenilen gol.Varane o topu dışarıya atabilirdi ama uzaklaştırmaya çalıştı devamındada Ramos kendi kalesine attı.

Zaten alt yapıdan adam akıllı oyuncu çıkartamıyoruz çıkarttıklarımızada sahip çıkalım.Semih'in öyle ya da böyle 2 yıla ihtiyacı var.

bitirmis olmayan umutlari demek semih

cok umrumda cokda fifi

bügün umutlar bitmeseydi yarin biterdi

cokda umrumda cokda fifi

defans olmasa kaleci gölü yerdi

cokda umrumda cokda fifi

söz:gökhan kral müzik:eboue

:yoji::yoji::yoji::yoji::yoji::yoji::yoji::yoji::yoji::yoji::yoji:

Önmeli olan Semih'e bizim ve ya başkalarının söylediği sözler değil acaba kendisi ne düşünüyor.

Eğer gece yattığında benim yüzünden başta arkadaşlarım olmak üzere bütün ülke dünya kupasından oldu diye düşünceye giderse fena.

Semih'in bunu atlatması lazım.Zaten bu yd başta oldukça Milli takımla fazla ilgilenmiyorum maçıda öyle heycanlı izledim sadece Semih'in hatasından sonra kazanmamaızı çok istedim.Şu yd gitsin bütün ülkenin ve futbolcuların motivasyonu artar.

Semih'e terbiyesizlik yapanlar Hasan Ali'nin, Gökhan Gönül'ün dün geceki oyunlarını izah etsinler önce. Semih'inki hataysa o ikisinin yaptığıda şerefsizliktir. Kulüplerinde bir tarafını yırtıp milli takımda tek dertleri sakatlanmamak olan zihniyete küfredin önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt