#26 Semih Kaya (Arşiv) - Sayfa 246 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
#26 Semih Kaya

Dun taraftarin icinde her takimdan insan vardi. Ama kimse Semih'i protesto etmedi, federasyonu protesto etti. Cunku insanlar goruyorlar, bu kadar insan ayni anda hata yapamaz.

Sorumlusu federasyondur. Semih ise sahadaki cogu futbolcudan daha az payi vardir gidememekte.

Kimse kafatascilik yapmaya kalkmasin.

Cevap: #26 Semih Kaya

ahhhh be semih nasılda yaptın o hatayı be..

keşke top gelir gelmez, vursaydın..#

Tecrübe meselesi sonunda..

Manchester United - Real Madrid macinda Varane buna benzer bir tecrübesizlik hatasi yapti, topu takimda tutmak adina verdigi bir karardan sonra rakip oyuncunun önüne düstü ve Man Utd öne gecti. Semih de ayni sekilde gelen topu kontrol etmek istedi anlik bir durumda. Topun sekmesi tecrübesizlik dedigin gibi o topa risk almadan korner vermeyi bile kabul görmek gerekir.

45266_502699923099206_1357845685_n.jpg

arda yedigimiz golden sonra semihe sariliyor. afferim lan arda..

Milli Takım'ın Brezilya umutları Semih'in tek hatasından sonra yok oluyorsa sorun Semih ile sınırlı değildir, ortada büyük bir sorun vardır. Semih'in hatası ufak bi bahaneden öteye gitmez.

Semih'in hatası bazılarının bi taraflarını kurtarmak adına iyi olmadı aslında

Macarlar organize geldikleri ataklarda eğer golü bulsalardı şimdi ortalık yıkılıyordu

İkinciyi kaçırdılar kafayla, onu atsalardı iyi olurdu aslında

Sağlık olsun. Bu milli takımın kaderi zaten buydu. Bu gurupta bu noktaya kadar geldiysen zaten boşuna gitme Dünya Kupası'na.

Futbol böyle bir oyun işte. Aynı hatayı 50 kere yaparsın [Bkz. H.Ali & G. Gönül] bi bok olmaz da bi kere olmadık yerde yaparsın kabak senin başına patlar. Maçı dikkatli izleyen Semihin dün orta sahaya kadar gelip nice Macar atağını başlamadan bitirdiğini ve hatasına kadar sahanın en iyilerinden birisi olduğunu görecektir. Ama biz skor odaklı bi millet olduğumuz için söylenenleri yadırgamadım açıkçası

ya bir adım önde olacak ya da geride. Tek hamlede top yere inmeden degajı çakacak. Nasıl hata yok.

Semih Kaya yaşına göre harika bir stoper bu eksiği yok anlamına gelmiyor. Bu golde de hatası var yok demek ayıp olur her ne kadar şu takımda en sevdiğim topçuların ilk 3 unde gelsede bunu söylemek lazım.

Semih in tandemdeki arkadaşıyla ortaya düşen toplarda hatası var. Dany ile kaç pozısyon hatırlıyorum ıkısının arasına gelen topu rahatlıkla kafa vuran rakip forvetleri ama bu değilki tandemdeki diğer oyuncunun da hatası yok ortaya düşen topta göz göre göre neden rakip forvetle öne gidersin herkes iki adım geri iki adım ileri yapsa diyor semihe peki bekir top belli seni geçecek neden iki adım geri atıp kafa vurmazsın.

Bu yönden de bakılmalıdır.

ya şimdi gene burada yazanlara ağır konuşacağım olmayacak.yine ceza alacağız.arkadaş bu millet pardon ama nasıl maç seyrediyor.dün akşam semihin yaptığı hata idi kabul ediyorum bende.ancak herkes hata yapabilir ki semihin de maçtaki ilk ve tek hatasıydı.semih golden önce oluşan macar ataklarını cengaver gibi kesmeseydi,biraz rahat olsaydı zaten maç o ana kadar 3-1 falan olurdu.ha olmadı diye tabi ki üzülmüyorum keşke yenseydik,ama bütün faturayı semihe kesmek biraz ayıp oluyor.

gelelim diğer konuya.millet utanmadan,sıkılmadan bu forumda semih yüzünden dünya kupasına gidemiyoruz vb tarzı şeyler yazmış.adamda az biraz utanma olur ya .ayıp ayıp.hollanda,macaristan romanya maçında (ve hata estonya maçında) sen kalk selçuk inanla başlama,saçma sapan mehmet ekici,sercan yok bilmem ne oynat,grubu bu aşamaya getir ama sana kimse birşey demesin,herkes semihte semih desin.sizde nasıl bir göz var ya.hesap soracağınız adam a.avcı iken,ilk maçlarda ki saçmalıklarından ötürü grup saçma bir şekilde bu aşamaya gelmişken birde bu forumda hesabı semihe kesmeye çalışanlar var.dün akşam yaptığı rezalete de diyecek bir şey yok.sen o ana kadar takımın en iyilerinden olan,sol tarafı felç eden alperi çıkarıp hamiti alıyorsun.arkadaş bende hamitin girmesi taraftarıydım ancak hamit alperin yerine değil orta saha da nurinin yerine girerdi dün akşam.nitekim golü yedik alperde çıkmış olduğu için o golden sonra doğru düzgün yüklenemedik.kimse bu durumları sorgulamaz herkez semih der.YAZIKLAR OLSUN HEPİNİZE.bu tayfadan hiç kimse de bana futboldan anladığını falan söylemesin.görüyoruz ne kadar anladığınızı.

Gökhan ile Hasan'ı izlediniz değil mi? Yaptıkları tek hareketleri, atılan uzun paslarda topu ayaklarından sektirmek, pozisyonları bitirmek. Hasan Ali'yi izlediniz, ne yaptı? Saçma sapan koşmalar, sol bekte boşa adam kaçırmalar. Gökhan tek şunu yapsa yeterdi, kornerde topu arka direğe aktarma.

Semih, bu şanssızlıktan dolayı elendik gibi bir hava oluşturulacağını düşünüyorum, Semih soğukkanlı biri, o yüzden inşallah pek takmaz kafasına.

Semih'i yedirmeyiz o bizim cengaverimiz, hata yapacak tabi, futbol hatalar oyunudur, hata olmasa gol olmaz zaten...

Aynı sektirmeyi orta sahaya yakınında da yaptı. Topu kaptırdı sonra faul verdi hakem.(bana göre değildi) Faul vermese adamlar kaleci ile karşı karşıya kalacaktı. Sektirmeyeceksin topu.

Semih´i yedirmeyiz. Böyle hatalar futbolda var. Genc stoperlerde daha cok var.

Kötü oldu. hem onun icin hem bizim icin, ancak Semih´i bitirecek degiliz.

Milli takimda Volkan´in hatalari, Bekir´in hatalari, Gönül´ün isteksizligi, Hasan Ali´nin yetersiz kalitesi daha cok tartisilir.

Ama ben sadece bu nedenden dolayi Real Madrid maclarina Gökhan Dany ikilisi ile cikmamiz gerektigini söylüyordum.

21 yaşında stoperin hata yapması kadar doğal bi şey yok.Hatalarından ders çıkarıp üstüne koyarsa 25-26 yaşından sonra top class stoperlerin seviyesine gelir Semih'de o potansiyel var.

Şu Semih'i eleştirenlere gülüyorum yahu, Ulan zaten gitme şansımız %0,0000000045a6s4d654 gibi bir oranken ne diye bu adama yükleniyorsunuz? Yaptıysa yaptı canı saolsun, Kurban olsun ona sallayanlar. Semih bizim canımızdır bu böyle biline.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt