28 Yaşında Bundesliga'da Hoca Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

28 Yaşında Bundesliga'da Hoca Oldu!

julian-nagelsmann.jpg

Hoffenheim, teknik direktör Huub Stevens'ın istifası üzerine Ekim'de yeni sezondaki hocası olarak açıkladığı Julian Nagelsmann'ı göreve çağırdı. Hoffenheim, 20 maçta 14 puanla düşme hattında bulunuyor.

1987 doğumlu Julian Nagelsmann, 28 yaşında Bundesliga'da teknik direktör oluyor. Hoffenheim, Nagelsmann ile geçen yıl Ekim ayında sezon sonunda göreve başlaması için anlaşmıştı. Hoffenheim U19 takımını çalıştıran Nagelsmann, sezon sonuna kadar Weisweiler Akademisi'ndeki sınavlarını verip mezun olacaktı. Ancak Huub Stevens'ın zamansız istifası ve Hoffenheim'ın içinde bulunduğu zor günler planları değiştirdi. Kulüp yönetimi Nagelsmann ile ilgili planları öne çekti. Hoffenheim, 20 maçta 14 puanla düşme hattında bulunuyor. Baraj maçı anlamına gelen 16'ncılıktaki Werder Bremen'in 5, kümede kalmayı garantileme anlamındaki 15'incilikteki Eintracht Frankfurt ile 7 puan farkı bulunan Hoffenheim'ın Cumartesi Werder Bremen sınavına Nagelsmann ile çıkması bekleniyor. Ekim ayında Hoffenheim A takımına 2019'a kadar imza atan Nagelsmann, kulübün U-19 takımını Almanya şampiyonu yapmıştı. 2012'de 25 yaşındayken Bundesliga'nın en genç yardımcı antrenörü unvanını alan Nagelsmann, üst üste sakatlıklar nedeniyle 20 yaşındayken futbolu bırakıp teknik adamlığa yönelmişti.

Son düzenleme:
Bu değerli kardeşimi zamanında çoğu kişi hor görürken, ben hakkında başlık açarak kendisini onore etmiştim.

Adam şimdi Bundesliga'da namağlup.

Abi iyice işi billura vurdun sen. Bakıyorsun burada ne denirse tersini diyorsun. Kongre üyeliğinin sahte ve hatta bu hesabının bile sahte olduğunu düşünmeye başladım açıkçası son zamanlarda.

Gecmiste kanit sunduk benzer muhabbetler dondugunde , bir daha ugrasamam , internetten bakip uyelik numaralarimi buldu insanlar , enerjini bu tip seylere harcama derim

Diger yandan , nasil 14 yasindaki adami sahaya surduklerinde riekerink i elestirdiysem , bir mantiksizlik olarak gordugum seyi de elestiririm , 28 yasindaki adam td olursa , o takimin kotu gidisi esnasinda 28+ olan hangi adama dikte edebilir .

yani misalen simdi atiyorum , ceyhun gulselamin filan futbolda basarili olamayip antrenorluge gecip , kotu giden bir antalyasporda eto ya , alanyada vagner love a taktik verdigini dusunuyorum ..

olacak is var olmayacak is var

koskoca klüp dediğin alt tarafı hoffenheim. Bizim köy kadar nüfusu olan bir yerin takımı.

Bu acidan dogru olabilir , son atimlik kursununu atiyor olabilir . Burada riekerink e stajer ,yetersiz su bu diyenler (hakli haksiz onu tartismiyorum) , baskasinin ninnisine hit sarki muamelesi yapiyorlar

ayni adami dursun gelip sana TD yapsa helal mi dersin , once onu dusunerek olayi yorumlamak lazim

Gecmiste kanit sunduk benzer muhabbetler dondugunde , bir daha ugrasamam , internetten bakip uyelik numaralarimi buldu insanlar , enerjini bu tip seylere harcama derim

Diger yandan , nasil 14 yasindaki adami sahaya surduklerinde riekerink i elestirdiysem , bir mantiksizlik olarak gordugum seyi de elestiririm , 28 yasindaki adam td olursa , o takimin kotu gidisi esnasinda 28+ olan hangi adama dikte edebilir .

yani misalen simdi atiyorum , ceyhun gulselamin filan futbolda basarili olamayip antrenorluge gecip , kotu giden bir antalyasporda eto ya , alanyada vagner love a taktik verdigini dusunuyorum ..

olacak is var olmayacak is var

Harcamayı düşünmüyorum, forumdan başka birinin fake'i de olsan umrumda değil zira. Savunduğun şeylerin geneli ile ilgili yorumun şaka ise komik tadında, bir kısmı ise haklı.

Bu yorumuna katılamayacağım. 28 yaşında teknik direktör de olunur. İlla ki futbolcu geçmişin olması gerekmiyor teknik direktör olmak için. Basketbolda Ataman, Mahmudi vs gibi pek çok koç bu yaşlarda başladı. Çok abartılıyor futbolda bu iş.

Üst Alt